Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Keith tad szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Keith tad szd   Hétf. Szept. 19, 2016 9:10 pm

Heaven & Keith

Farkas farkas, ki a házból....

A nőkkel csak a baj van. Nem emlékszem már pontosan ki mondta ezt a bölcs gondolatot, de újra meg újra belátom hogy igaza volt, tényleg elég problémásak, és nekem kettő is kijutott, mintha nem lenne bőven elég egy húgica. Nem, nekem kellett még egy. Ráadásul olyan, aki még faképnél is hagy. Engem. Engem nem szokás csak úgy ott hagyni, és éppen egy inget rángatok magamra idegesen, a fekete atlétám fölé, és már indulok is hogy visszaráncigáljam azt a nőszemélyt. Mehetnék ugyan autóval is, de ha csak úgy húzom ki a lakásból hogy elvonszolom La Pushig akár a hajánál fogva az mégis csak hatásosabb. Valahol a kettő között állapodok meg, és motorral közelítem meg a házát, azt a házat ahol egy halandóval lakik, a testvérével. Nem érdekel. Neki nem itt van a helye, hanem nálam. Az akaratomat pedig véghez is viszem, ahogyan mindig is tettem, nem érdekel mit kell érte elpusztítanom, min és kin kell érte átgázolnom, nekem semmit nem jelentenek már az emberi kapcsolatok, és egyszerűen hagyom hadd árasszon el a düh, csapjon át rajtam, és csituljon el. Ez nem jó, ez az a bizonyos vihar előtti csend, és még fokozza a hatást az arcomon lévő gunyoros kis félmosoly. Hát igen, neveztek már démonnak is, aki az ördög legjobb barátja, nem értem mire fel.
Leparkolom a motort nem messze a Pearson háztól, és gyalogosan közeledek, és nem titkolt szándékom hogy berúgom az ajtót, kezdő lendületből. Közém, és a prédám közé mer állni.
- Heaven. Gyere ki azonnal, és megkímélem az ajtót a kiszakadástól, és ha kijössz elérheted hogy jó kedvem legyen és ne akarjak ártani az egész nyomorult kis utcának, kezdve a rokonaiddal. Mit választasz hát? Törjem be az ajtót? - állok meg az ajtó előtt, és az előbbi kis monológot intézem felé köszönés gyanánt. Hallom hogy bent van, és kifinomult érzékeim azt is megállapítják hogy olyan ideges, hogy majd felrobban. Helyes, ezek szerint várt engem. Neki támaszkodom lezseren az ajtófélfának, és a légzését hallgatom, eléggé zaklatottnak érzem.
- Gyerünk már, nem érünk rá egész nap! - sürgetem meg kicsit, és jól hallhatóan el is hátrálok hogy lendületet vegyek, ha esetleg mégis be kell rúgnom az ajtót. Mert megteszem, minden gátlásosság nélkül, és nem fog érdekelni hogy leszakad a helyéről. Nem az én ajtóm.

With love and late | Runnin' |
©️

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 16, 2017 5:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Keith tad szd   Szer. Júl. 26, 2017 1:57 am

Maddox & Keith
Be brave, my little wolf...

Nem tagadom, nekem nem szent hoyg egy információt hogyan, vagy milyeen módszerrel szerzek meg, ha kell hát kell és nincs olyan opció hogy nem. Most is a bárom alatti pincehelységben tartózkodom, és türelmesen nézem végig ahogy egy verőlegényem éppen a szart is kiveri az egyik hűtlen alkalmazottamból, aki még él, de már laig. Tudni akarom, kinek kémkedett, és miért csempészte ki a havi kimutatásaim eredményét, aminek egy része bár le van könyvelve, mégis fekete piacos pénz. Azt meg nem akarom reklámozni.
- Tudod haver, még kapóra is jössz nekem, úgyis ki kell eresztenem a feszültséget - vigyorgok emberevő vigyorral, és a szerencsétlennek lassacskán megoldódik a nyelve, a kegyelem reményében. Kegyelem, olyat én nem ismerek. Elhitte, hogy elengedem, ha ilyen infót kiad nekem, mi a biztosíték hogy másnak nem? Nem engedhetem meg. Végignézem azt is, hogy elvágják a torkát, és csak utána megyek fel és mosok alaposan könyékig kezet. Éppen meghallom Maddox hangját.
Elvigyorodom. Ő elég gyakran jár ide, hol a szőke colos haverjával, hol másokkal de gyakori vendég és fajtárs is. Azt hiszem a helyi falka vezetője. Biccentek a pultos lánynak, hogy észleltem, és megyek is. Egy korsó sörrel érkezem Maddox mellé.
- Nohát, nohát. Micsoda kellemet meglepetés, Maddox. Már majdnem... egy teljes hete nem láttalak - kuncogok ahogy belekortyolok a sörbe,aztán leteszem. Végigmérem komoly, markáns vonásait.
- Üzlet miatt jöttél, igaz? Nem csak ebéd szünetet tartasz - jelentem ki, enyhe kérdő hangsúllyal, hiszen akkor nem lenne ennyire... komoly. Az arca, valahogy nem az a gúnyolódó szemétláda, mást sejtek itt.
- Ki vele, a jó öreg Keith csak tud segíteni - bíztatom, mert évek szerint ugyan ő az idősebb, de mondani is szokás hogy a kor nem minden.

♫ Love me
• •

Keith tad szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal