Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Jace sz ÁV

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Jace sz ÁV   Kedd Nov. 22, 2016 9:50 pm

Clary & Jace

"Pokolra szállni könnyű "

Nem tudom meddig tudnánk folytatni ezt a beszélgetést, ha nem lenne valahol vége a napnak, és nem lennének dolgaink, nem kellene járőrözni, és nem lennének edzések. Pedig vannak, de nem bánom őket, mert szeretek harcolni és mozogni is, le kell mozgassam magam és a felesleges energiáimat. Clary mellett sem unatkozom, hiszen azt hiszen elmondhatom hogy életem nőjét találtam meg a személyében, hiszen a legrosszabb formámban is mellettem volt, és a legrosszabb arcom is látta már. Ahogy én is láttam a fájdalmát, örömét és ragaszkodását is ahhoz a mondén felé. Simon felé.
Clary mellett kicsit lejjebb adtam a seggfej stílusomból, bár azért most sem hazudtolom meg magam és bárkit kikergetek a világból öt perc alatt, bár a leginkább azt vettem észre Thea érzékeny rám. Nem is értem miért.
Túl hamar lettünk felnőttek, és vívtunk meg egy háborút, amit nem is nekünk kellett volna, de nem hagyhattuk hogy minden elvesszen és még több veszteség legyen.
- Igen, valóban az. Kezdetben nem hittem benne, és azt hittem hogy csak egy nyafogós mondén, aki nem tud elszakadni tőled, de időben úgyis elkopik de... bírta a lépést tartani velünk árnyvadászokkal is, és amit ott tett... mindent feladott érted - válaszolok, hiszen tény és való nem sokan merték volna megtenni, hogy feladják az örök életüket. Élhetett volna örökké, vámpírként, és mégis lemondott róla hogy megmeneküljünk. Ezért pedig tisztelem őt.
- Elviszlek oda, de szerintem én keresek valami izgisebb elfoglaltságot mint Simon - vigyorodok el, mert kedvelem, de nem én lennék ha nem szívnám a vérét, az ifjú árnyvadásznak, aki most kezdi a kiképzést, és a felemelkedésig végig kell küzdenie magát az akadémián. Utána viszont teljes értékű tagja lehet a fajunknak.
Felérve a szobába, eldöntöm az ágyon és gyöngyöző nevetésére én is szélesen elvigyorodom. Klisék, klisék mindenütt.
- Tudom, de drámai vagy sem istenien festessz az ágyamban, de túl sok rajtad a ruha - simítom le a felsőjét róla, hiszen olyan kis könnyá egyszerű darab, és adja magát, mintha csak kérné hogy vegyem le. Előrehajolva csókolom meg, lassan, érzelmesen mélyen és rámarkolok melltartón keresztül az egyik formás kis mellére. Pont jó méret.
- Egyáltalán nem biztos, de itt van nekünk a tűzállópizsama rúna - kuncogok fel, és ledobom magamról a felsőmet. Perceken belül mindketten teljesen meztelenek leszünk, és kényeztetem őt, ahogy ott fekszik az ágyamon, apró csókokkal, kis harapásokkal ingerelve, imádom ahogy megfeszül a teste.

♫ : Heathens || × || Megjegyzés: Szeretettel

Jace sz ÁV

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jace Herondale