Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Jace szd hd and áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Jace szd hd and áv   Szomb. Aug. 06, 2016 4:27 pm

Megjegyzés: To Alec
Zene: link

That's cute.
A felvont szemöldökre tanácstalan vállrándítás a válaszom, mert egyszerűen nincs, akkor sem találok ha az ágyam alatt keresem, és az nem jó ha engem nem motivál semmi. Nagyon nem, a közelemben élőknek, mert ritka kibírhatatlan leszek olyankor, mint mondjuk most is.
- Nem vagyok beteg, de nem is érzem magam jól, mintha időzített bomba lennék ami bármikor robbanhat - magyarázom, ahogy a tenyerébe döntöm a fejem, jól esik az érintése, még ha nem is mondom ki mindig, és nem vagyok egy tipikus romantikus alkat. Csak természetes szőke. De arról nem tehetek.
- Nem tudom, oké? Csak érzem hogy valami nem jó, nem találom a helyem az egész világban... - ilyenkor csinálom azt, amit éppen most is, hogy bezárkózom mint egy kagylóhéj, és visszamegyünk az elejére, a bunkó Jace énemhez. Eléggé szerettem mondjuk, de a kalandok... Történt azért egy és más. Nem minden tettemre vagyok büszke, és nem mindent fogok elmesélni egyszer a gyerekemnek ha lesz, és megérem. Na meg ha Alec nem nyúz meg addig elevenen.
- Nem tudok lenyugodni, Clary. Éppen ez a bajom, bármit csinálok, bárhová megyek nem tudok... - állok fel és kezdek el járkálni odavissza, és hátrasimítom a hajam, ahogy szoktam ha valamin töprengek, vagy valami bánt.
- Nem veled van bajom, tudod hogy fontos vagy nekem - mosolyodom el, ahogy odalépek és magamhoz húzom, egyszerűen imádom a vörös hajának érintését, ahogy csiklandozza az arcomat és...és nem idegesít. Kicsit eltolom magamtól hogy a szemeibe nézhessek.
- Ezt hogy csináltad? - kérdezem tőle, hiszen valahogy... valahogy megnyugtatott, egyre kevésbé érzem magam egy idegebeteg idiótának, és ez az ő műve. Annyira kiismerhetetlen, de talán emiatt vonzott annak idején, nem olyan volt mint a többi lány. Nem olvadt el tőlem első látásra.
- Sok év, de egészen jó úton haladsz szerintem, nincs szégyellnivalód, nem itt nőttél fel, és most egyszerűen csak be kell hoznod a lemaradást - mosolyodom el halványan hiszen tudom hogy Clary erős, és képtelen dolgokra képes azokért, akiket szeret. Ezt sokszor bizonyította és jelképesen értve még a Klávét is képen törölte amikor Valentine ellen küzdöttünk.
- Nem akarom elvenni, hanem el fogom venni, nagy különbség - nevetek fel kicsit, hangsúlyozva a szavaim, hogy érezhető legyen, ebbe Jocelynnak nincs beleszólása, akkor sem ha Clary anyukája, és kivételesnek nevezett árnyvadász. Az aggodalmára csak mosolygok, tudom hogy nincs semmi baja a barátjának, de ő mindig aggódni fog érte, mint amikor elsőnek mentünk megmenteni a vámpírok tanyájára. Az egy szép kör volt.
- Írj neki egészen nyugodtan, de igazából el is vihetlek az akadémiára... - vetem fel, szép kirándulás lenne, és ideje lenne Idrisben is tiszteletem tenni. Dolgom is lenne...   

Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Jace szd hd and áv   Szer. Jan. 18, 2017 7:29 pm

Clary & Jace

"Pokolra szállni könnyű"

Az életem nagy részét ezen falak között éltem le, de eddig soha nem volt olyan otthonos, mint most. Nem csak azért mert Clary is ideköltözött, hanem mert végre rend lett a környéken is, és igaz hogy Lightwoodék most kicsit furán működnek, és Robert inkvizítor lett, de Maryse még így is sokat van itt, és valahogy örülök neki hogy nem tekint szörnyetegnek, és továbbra is életben tart minket a csodás főzőtudományával.
- Hm, sokszor nem voltam önmagam, ami azt illeti de leginkább a Sebastian mellett töltött időt sajnálom. Emlékszem miket tettem, de hogy nem józanul... - sóhajtok fel, hiszen remek volt kirándulni, és romantikus sétát tenni Velencében, és ellopni egy gondolát és csónakázni a nyílt vízen, és a város csatornáin. Jó lenne megint, csak józanabbul.
- Na azért ám. Hová igyekezzen az ember ha nem értékelnék kellőképpen az igyekezetét - vigyorodom el, aztán megint ahogy szóba kerül Magnus és hogy beszélnem kellene vele. Majd fogok is, csak nem csak egy témáról, már egész csokorral összeszedtem amit meg akarok vele vitatni.
- Hm, igen, ez is határozottan ott van a listán. Tudod Aleccel együtt nőttem fel, és senki nem szarakodhat vele úgy, hogy ne számolna azzal, hogy jól seggbe lesz rúgva - vigyorodom el, mert tény és való képes vagyok megfenyegetni Magnust is azzal hogy megölöm ha összetöri Alec szívét.
- Én nem tartok macskát! Church nem igazán az enyém - viszakozok, hiszen amióta az eszem tudom, az a démoni teremtmény már itt élt ebben az intézetben. Hány éves is lehet már? Jobban belegondolva meddig él egy átlagos macska? Church már egy vénség.
Végigsimítok Clary haján, imádom a puha vörös tincseit és nem tudom elégszer elmondani mennyire jó érzés hogy itt van az intézetben. Bár tudom hogy valószínűleg kemény meccset vívott az anyjával miatta de hát az én barátnőm, keménynek kell lennie hogy el tudjon viselni engem is.
- Most mi van? Igenis szégyenlős vagyok! A mennyezet pedig tökéletesen stabil hiszen középkori gótikus boltívekben épület amiből még nem spórolták ki az anyagot mint egyes mai házakból - nevetek fel én is ahogy ő is nevet. Annyira normális pillanat, és annyira ritka, hogy meg kell becsülni.
- Hát jó de egy szál gyertyát megengedek, talán kibírom hogy lást a testem körvonalait... - cukkolom vissza, hiszen imádunk egymás idegein táncolni, de az is biztos hogy nem vagyunk egy hagyományos pár, és nem átlagos problémákkal küzdünk. Sosem tettük, az annyira snassz.
- Helyes. Az az érzésem kelleni fog az a tűzálló pizsamarúna, bár inkább csak tűzálló legyél, a pizsama nem kell - vigyorgok ahogy a fenekére markolok, mert annak ellenére hogy mi minden történt, férfi vagyok és Clary igazán vonzó idomokkal rendelkezik. Nem egy bombázó de ha az lenne, talán sosem figyeltem volna fel rá, ő így tökéletes, és ha elkötelezem magam, akkor kutyahűséggel tudok kitartani.
- Hm, nem rossz ötlet. Lehet megírom az életünket egy regénynek. Ne becsüld le magad Clary, még sosem láttam nálad erősebb nőt - nevetek fel ahogy visszacsókolom őt. Rövid, puha csók, de annál édesebb és annál többet mond.
- Cowboy? Hm, nem tévedsz, szeretek lovagolni. Ha elmegyünk Idrisbe úgyis lóháton fogok közeledni szóval... felülhetsz majd mögém, vagy megtaníthatlak lovagolni - ajánlom fel a kihagyhatatlan lehetőséget, hiszen régen mindig ezekkel közlekedtünk, és most is Idrisben nem működik valami jól a technika szóval.. Ez van.
- Tudom hogy nehéz, de... ne próbáld a múltat látni. Ne azzal traktáld hogy milyen volt, hanem élj a pillanatnak, hogy most milyen. szerezzetek a mostani Simonnal közös pillanatokat. Az alapvető érzés megmaradt benne, hogy ismer téged és szeret mindennél jobban szóval... én ezt tanácsolnám - jegyzem meg, mert elképzelni se akarom milyen lenne ha hirtelen elfelejteném mondjuk Alecet, akivel együtt nőttem fel, egy halom közös élményünk van és egyszer csak... félig idegen lenne tőlem.
- Hát nem is tudom, mi lenne ha azért megpróbálnád? Én bízom a képességeidben... - vigyorgok és ha belemegy akkor a konyhát itt hagyva indulok el vele a szobáink felé.

Zene: Ide || × || Megjegyzés: Ide

Jace szd hd and áv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jace Herondale