Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Cornelia szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Cornelia szd tw   Csüt. Dec. 15, 2016 2:41 am

You're under my spell ©
Kora délelőtt óta szervezkedek és rendezkedek hiszen a bordélyomat rendben kell tartanom, és mindenről tudnom is kell, hogy ha esetleg valami gond adódna, a megfelelő időben tegyem meg a megfelelő lépéseket. Nem tagadom, nem bánnék néha egy kis szabadidőt, de nem panaszkodom, mert így is épp elég keményen dolgoztam azon, hogy ez a létesítmény itt működhessen, és minden fiam/lányom tisztességesen kezelve legyen. Orvosi papírok, szabad éjszakák, mindent igyekszem nekik megadni, még ha nem is éppen egy hivatalos intézmény, de vannak kapcsolataim. Néha annak is van haszna ha a város polgármesterének fia rendszeres vendég itt, vagy a kórházban dolgozó főorvos is gyakran jár erre. A teljes diszkrécióért cserébe el tud intézni nekem egy két dolgot, és már évek óta ápoljuk ezt az egészséges kapcsolatot.
A saját szalonomban vagyok ami gyakorlatilag az intézmény tetején található legnagyobb lakrész. Innen irányítok mindent és mindenkit és most is ahogy magam vagyok, egy halom kimutatás felett merengek hogy hogy jönnék ki belőle a legjobban. Nem is számítok vendégre, így az öltözködésem sem vittem túlzásba, hiszen én már nem megyek el akárkivel, megtehetem hogy csak a vip vendégeknek vagyok elérhető közelségben. Egy hosszú szoknyát viselek egy bőrhatású kényelmes fűzőt, bár nézőpont kérdése, én már megszoktam és nekem kényelmes, kiemeli az amúgy sem éppen apró melleim, és a vendégek szokták szeretni a látványt. A kopogásra leszek figyelmes.
- Tessék, gyere be - szólok ki, és ahogy felpillantok az érkezőre ritka mosolyaim egyike jelenik meg az ajkaimon. Örülök Kounak, a legrégebbi és talán egyetlen embernek, akit barátomnak nevezhetek. Ha hinnék még a tündérmesékben és szerelemben, akkor talán neki adnám a szívem, de én már rég kinőttem ezekből a hiú álmokból, így csak megbecsülöm a társaságát, és néha a lepedőre csábítom.
- Régen láttalak kedvesem, mi hozott ide? - állok fel, és elé sétálok, hogy üdvözlésképp megcsókoljam. Ez csak neki jár ki, más kedvéért nem mozdultam volna meg, még ennyire sem.
Don't wanna touch you, but you're under my skin
Music

Cornelia szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal