Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Minho szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Minho szd tw   Szer. Júl. 20, 2016 10:38 pm

Zane & Minho
A barátok isten bocsánat
kérései a család miatt.

Szeretem Zanet, és néha elgondolkodom rajta hogy ha testvérem lenne, biztosan ilyennek szeretném mint őt, ilyen kergének de nagyon is szerethetőnek. Olyannak akivel buli az élet még a szüleim mellett is, de hát ez nem jött össze, így hát osztom azt a mondást hogy isten bocsánatkérései a barátok a család miatt. Remélem sokáig mellettem marad még, és elviseli a hülyeségeimet, mint ez a mániákus edzés.
- Igazán? Elképesztően kedves vagy mindig... mondtam már?- vigyorgok rá hiszen tudom hogy szeret de szereti hangoztatni hogy amilyen szelíd vagyok, olyan kemény és kérlelhetetlen ha a táncról van szó, de hát imádom csinálni és kellenek mindig az újabb kihívások. Most például ez a világ verseny, amit meg kell nyernünk. És csak hogy fokozzam a paranoiám, ez a második koreográfia amit betanulunk, és nagyon nyaktörő, de éppen ezért egyedi. Mert mi van ha idő előtt kiszagolják és lemásolja valaki?
- Nem persze hogy nem, te magad vagy a pók a sarokban - mosolyodom el, tudom hogy fél a pókoktól, és nem szereti őket, semmiféle formában és nem nevetem ki miatta. Nekem a sáskák a rémeim.
- Az jó lesz, bár nem félek a repüléstól, jószerével végig szoktam aludni az utakat - mosolyodom el, nincs semmi gondom a magasságal hála az égnek, csak mindig úgy elzsibbadok, hogy az a szenvedés része, nekem mozgás kell, sok mozgás és ezért szenvedés egy helyben tölteni ennyi időt.
Ellazulok a kezei között isteni jól csinálja, már csak házi masszőrként is magammal vinném, és foglaltattam neki is egy jegyet. Mert amellett ő amolyan tartalékos is, csak ő nem tudja. Eddig hála az égnek egyszer sem kellett kérnem hogy ugorjon be élesbe, de van amikor eltáncikál velünk és elképesztő jól csinálja, mintha valami emberfeletti ügyessége lenne hozzá.
- Nem tojok be, csak egyszerűen ideges vagyok... Tudod két évvel ezelőtt másodikok lettünk éppen hogy lemaradtunk az első helyről, és azóta tökéletesítem a technikánkat, és most is legalább három különböző formulával készültünk.. - vallom be neki hogy nem mindig ugyanazt gyakoroljuk, hanem hármat is. Kicsit megerőltető és emiatt rendszeresen járok masszőrhöz is, meg jógázni is hogy az izmaim hajlékonyak is legyenek, és ne álljon be semmim. És akkor még mellette magán tanítok is. Felsóhajtok ahogy kicsit megereszkedik a vállam, nagyon szeretném ha a szüleim elfogadnának, de tudom hogy sosem fognak, sem azt hogy tőlem sosem lesz unokájuk.
- Tudod a szüleim nem teljesen normálisak, ők annak örülnének ha szociopata lennék, ez ilyen... mentális kényszer náluk vagy én nem tudom - sóhajtok ahogy nekidőlök, és hálásan mosolygok rá a masszás miatt is, meg hogy ezt mondja.
- Ezt jó tudni, de remélem nem vagyok olyan elszállt agyú seggfej, mint az amerikai tánctanárok - sóhajtom, mert utálom azokat az arrogáns seggfejeket, akiket csak a siker érdekel. Engem a társaim, a barátaim is érdekelnek, akikkel nap mint nap együtt gyakorlok.
- Meg tudnál unni? Ej.... hát ennyire nem vagyok érdekes? Na széééép - duzzogok látványosan, de nem sokáig bírom, mert elnevetem magam és rajta pihenek, mert az nekem most jó. Tudom hogy ő tényleg csak nekem akar jót, és törődik velem és őszintén hálás vagyok neki.
- Semmi tervem. Felőlem elutazhatunk egy wellness szállodába is, de a tengerpart is jó vagy egy hegyi kunyhó... verseny után, ha napi fél óránál többet mozgok, nyugodtan csapj le - engedem meg neki, mert a nyújtásokat el kell végeznem, hogy formában maradjak, de... pihenés is jár mellé, és nem akarok mozogni csak annyit, hogy még lássák hogy élek.

Minho szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal