Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Zane tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Zane tw    Hétf. Júl. 11, 2016 10:37 pm

Kou & Zane

Ha már ide értem akkor maradok is egy kicsit, végül is Rune az egyetlen akivel tartom a kapcsolatot úgy szorosabban a falkából, bár akad még egy két tag aki nem néz ki az alfa miatt, hogy nem igazán értékeli ha valaki nem erős. Én pedig nem voltam az, így hát azzá akart tenni, amivel nem sok híján meg is ölt, akkor kerültem el Kouhoz, akit már amúgy is ismertem csak azt nem tudtam hogy tagja a preator lupusnak.
Elhúzódom Runetól, az ölelésből, és elmosolyodom, amennyit járok ide ismerem már a járást és gyakorlatilag semmi sem változik csak a pizzás dobozok száma hol nő, hol csökken.
- Amennyit vagyok itt, lassan már tényleg ilyen tiszteletbeli lakótársad leszek - mosolyodok el, ahogy a konyha felé indulok, és a hozott innivalót berakom a hűtőbe hogy kicsit lehűljenek. Vagyis inkább a mélyhűtőbe rakom, csak el ne felejtsem hogy oda tettem és ne fagyjon meg. Aztán a szekrényeket kezdem felkutatni, tálat után és ki is bontok pár zacsit. Sok mindent hoztam, de egyenlőre két félét teszek ki a többit csak felsorakoztatom a pulton, hogy ha ezek elfogynak, majd öntünk ki mást.
- Milyen játék az amúgy? - szólok ki ahogy rendezkedek, és kipillantva elnevetem magam ahogy éppen négykézláb veszik el a kábel dzsungelben. Képtelenség hogy tud eligazodni közöttük, hogy melyik melyiké, és mihez kapcsolódik. Visszabújok a konyhába és megvárom amíg kicsattog, az hogy felemás a lába már fel sem tűnik. Nagyjából így ismertem meg, és a műláb ugyanúgy Rune mint a lila haja vagy a kedvenc kalapja. Előszedek két bögrét amíg ő a kávét csinálja, és mivel mindketten egyszerre nyúlunk bögre után hirtelen négy lesz az asztalon, ezen persze elnevetjük magunkat.
- Végül is fejenként két bögre elfogy ha egyszer nekiállunk játszani - jegyzem meg és a chipses tálakat beviszem a dohányzó asztalra, amin szerintem még sosem járt se cigi, se hamutartó. Ha jól tudom Rune nem él ilyesmivel és olyan sok vendége sincs általában, mert nem túl szociális lény.
- Amúgy mi újság? Van valami falkahír vagy bármi amiről lemaradtam volna? - kérdezem hiszen tőle tudok mindenfélét csak. Ha épp nem veszünk el közösen a final fantasyban vagy egyéb más bajnokságokban.  

Idézet

Zane tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Zane ----