Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Zane tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Zane tw    Hétf. Júl. 11, 2016 10:37 pm

Kou & Zane

Megérzem Kout közeledni, hiszen számomra annyira egyedi és jellegzetes illata van, hogy ezer közül is ki tudnám szúrni melyik is az övé. Valahol kicsit aggódtam, de mikor kiderült hogy eleve ő menedzsel engem, és még boszorkánymester is, elmúlt minden félelmen, és rá merem bízni magam teljesen. Mindenben. Sokat segít a farkasom uralásában is, és hogy hogyan változzak csak úgy oda vissza át.
Ahogy a kezembe nyomja a ruhazsákot, már nyitom is ki hogy lássam mi van benne, és egy nagyon is tetszetős szett bújik meg ott, és már reflexből kezdek el vetkőzni hogy felpróbáljam. Gyorsan tudok ruhát cserélni, és hamarosan már az új outfitben feszítek, és nézegetem magam, próbálgatom hogy hol jó hol nem, de alapvetően kényelmes.
- Szerintem is. Méretre mindenhol jó és színben is tetszik. A fazonja is elég vagány, még fotózás után is hordanám - jegyzem meg ahogy forgolódok benne, és nem veszem le azonnal, kiélvezem az új ruha örömeit. Letelepszem és odahúzom a sütiket is, és nekidőlök Kou lábainak.
- Jóóó, az remek lenne. Nagyon finomak ezek a sütik, lehet rendszeres vendégük lennék. Fagyijuk is van? - kérdezem ahogy felpillantok rá, szolid pandasminkelt szemeimmel, és utána kezdek el falatozni lassan, de felnyögök. Isteni! Egyszerűen isteni. Nem túl édes, de krémes és ahhww. Tudom, hogy többet kéne kimoccannom, és nem csak boltba, meg Rune-hoz, hanem másmerre is, de olyan nehezen veszem rá magam néha. Mindig inkább az elindulás nehéz, utána már haladok, és csinálom a dolgot, de amíg kilépek az ajtón...Felkuncogok a szavaira.
- Arra nem lehet panaszom, aludtam vagy 11ig, nem tudom. Te mindig alapos munkát végzel - mosolyodom el, hiszen vele szeretek lenni, de vannak más munkáim is, amik igazán gazdaggá tesznek, hiszen elmegyek olykor modellkedés után mással is. Hivatalosan Kou kapja meg az összeget érte, de így sem kell szűkölködnöm, és mindig marad is, amit félre tudok tenni, drágább dolgokra ha úgy hozza szükségem.
- Annak nagyon örülnék. Úgyis mindig rohansz valahová - csillan meg a szemem, szeretem amikor Kou velem van, és nem megy sehová, nem csak valamennyi ideje van, hanem enyém a teljes és kiélvezhetem. Vele főzni is szeretek, és már sok mindent eltanultam, hogy mit szeret és hogyan kell megcsinálni.  

Idézet

Zane tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Zane ----