Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Jesse szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Jesse szd tw   Csüt. Jún. 02, 2016 11:25 am

Harley && Jesse
Idézet

El sem hiszem mennyire képes vánszorogni az idő, még úgy is ha a saját dolgommal foglalkozom, és nem csak lustálkodom, vagy azért jövök be hogy itt legyek, és ne foghassanak be máshol a szüleim, mert mint egyetlen fiúkat előszeretettel rángatnak ilyen olyan megbeszélésekre, és üzleti ebédekre, ahol rendszerint zavarba hozom a vendéglátót hogy olyasmikre kérdezek rá, amiket nem akarnak nyíltan kimondani de ott vannak és kelletlenül ismerik el néhányan, másoknak viszont tetszik hogy ennyire átlátom a világot. Apám szerint ideje lenne vállalkoznom, vagy legalábbis részt venni aktívabban a családi bizniszbe, de nekem nem mindig fűlik a fogam hozzá, ezt szívesebben csinálom. Persze, megfér a kettő együtt is nagyon szépen.
Bár a mai napot nem is indíthatnánk jobban, minthogy az a kis gyakornok csaj leönt. Persze tudom a nevét, és elég sok mindent róla, hiszen az önéletrajzát már végigolvastam, kéretlenül, de hát Darren nem zárja előlem a papírjait. Többet tudok róla mint gondolná, de mivel általában nem beszélgetünk, csak szívjuk egymás vérét, nem hiszem hogy bármikor is kamatoztathatnám ezt a tudást.
- Miért ki más? Te öntötted rám a kávét, nem én. Hát sajnálom, én is sok mindent szeretnék de az élet nem kívánságműsor - válaszolok gúnyos mosollyal ahogy lekaptam a pólót és próbálom valahogy megszárítani egy kicsit de lehetetlen, szóval csak kiterítem, és félmeztelenül futkosok az irodába még jó hogy nincs olyan hideg, de ezt még egyszer visszakapja ám, csak nem feltétlenül ebben a formában.
- Erősen kétlem hogy nem tennéd szóvá, és azt is hogy érdekelne egyáltalán mit varratok magara. A fecskék a boldogságot és hűséget jelképezik, mert mindkettő jellemző rám, a pillangó meg egy másik sztori, nem voltam szép gyerek, most viszont nincs okom a panaszra - foglalok össze neki mégis kettőt, és nem érdekel mit von le magának, nem siránkozok azok hogy pattanásos tinédzser voltam, vagy vékony mint a deszka, és ahhoz képest amilyen voltam, most már kifejezetten dundi vagyok. Bár összességében jó így, nem vagyok sovány, de felesleg sincs rajtam. Pillangó, mi?
- Nem bánom, megbocsátok - válaszolok, neki aztán megyünk ketten kétfelé, én egy új adag kávéval, és nem sokkal azután veszem vissza a pólót hogy Darren is járkál, és persze nem felejti el szóvá tenni hogy miért mutogattam összevissza a felsőtestem. Persze addigra befejeztem egy anyag összeillesztését, és mikor épp kiélveztem volna szabad fél órám, akkor talált meg ezzel a témával, és elmeséltem neki mi történt, persze nem az igazat, de nem ugrál rajta tovább, csak barátságtalanul néz, én meg bájosan mosolygok csak nem képzeli hogy védeném azt a lányt... Behunyom a szemeim egy pillanatra amikor magamra maradok, és Harley hangja riaszt fel a relaxálásból.
- Köszkösz - rá se nézek a halomra, újabb szövegek, amiket a végén már fejből fogok nyomni, annyiszor megismételhetem mint valami papagáj. Meglep hogy nem megy el azonnal, ahogy szokott de csak kimondja ami érdekli.
- Mert neki nem kell tudnia. Attól még hogy nem jövünk ki egymással jól, a munkádat jól csinálod, és manapság nehéz olyan gyakornoki helyet találni ami fizet is - igaz nekem erre sosem volt gondom, de nem mindenki olyan szerencsés mint én, hogy jó családi háttérbe szülessen. Nem akarom kirúgatni, ennyiért nem. Az azért már hatalmas g*ciség lenne mindenki részéről, a többiek meg tudom hogy remekül szórakoznak a mi kis csatározásainkon. Még fogadások is születtek, ki marad alul...

Outfit: Link » @ «Music: Music

Jesse szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal