Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Logan szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Logan szd tw   Szer. Május 11, 2016 12:45 am

to my crazy friend
Ahogy az ajtóban állok, elmosolyodom. Nem tudok ki menni még, de talán engedik majd hogy kikísérjem a lányt és akkor megnézem jobban azt a lehetőséget, ami kínálkozik. Mert a lehetőség azért van hogy éljünk vele, máskülönben nem kínálkozna nem igaz?
Nem tudom mi vonz Pandorában de valami mégis, és nem tudom megmagyarázni de éppen ezért érdekel. Minden érdekel, amit nem értek, mert meg akarom érteni, szét akarom szedni apró darabokra és aztán újra összerakni atomonként, mert ez éltet. A kíváncsiság, és persze más is. Vannak dolgok, amiket be kell fejeznem ha innen kikerülök, már pedig az nem lesz olyan sokára.
- Igen. Sok mindennel megbirkózhatnánk még szerintem. Nem? - pillantok rá kérdőn és kicsit félrebillentem a fejem, mint egy kis kutya olyan nézéssel nézem, de legalább olyan intenzíven mint egy veszett farkas. Szinte izzik a szemem, a szabadság gondolatára. Hamarosan.
- Helyes. Valószínűleg tetszene, de nem vagyok benne biztos, majd mondd el. Tudni akarom, tetszik-e vagy nem - valamiért ez fontos nekem, az embereket könnyű kiismerni sokszor már csak abból is hogy mit olvasnak, mit vesznek a kezükbe. Akik csak újságokat azokkal nem is érdemes igazán foglalkozni, felszínesek, sekélyesek. Undorítóak.
- Nincs. Kíváncsi vagyok, mire gondolod azt hogy nekem tetszene, nem rontom el a játékot azzal, hogy megmondom mire vágyom. Sok mindenre az az igazság. Rád. Leginkább rád. Megijeszt? - meredten őt nézem, látni akarom mit reagál, megijed? Izgalomba jön? Félni kezd? Örül neki? Szomjazom a reakcióját, a hiéna válaszát, amivel a macskának felel bennem. Minden porcikámmal vágyom.
- Ki tudja, mit fogok tenni. Senki nem tudja. Csak sejti. Te is? - kérdezem ahogy nekitámaszkodom az ajtókeretnek mert kimenni nem tudok ugyan, de nekidőlni azt még igen. Bár nem sokára kimegyek, most még csak annyira hogy kikísérjem a lányt. Talán hagyják majd, mert az ő viselkedési rendszerük szerint, jó voltam.
- Igen. Szétszedték az ablakot teljesen, újra kell szigetelni és vakolni, a munkások nem sietnek vele. Sokkal nehezebb valamit összerakni, mint szétszedni nem? - mélázok el, és a válla felett nézek el, a kérdéses ablak irányába. Hamarosan.

××× || They wanna make me their queen || lesz ez jobb is

Logan szd tw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal