Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Midnight btw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Midnight btw   Szomb. Május 07, 2016 6:23 pm

A tükör a legőszintébb: mindig az arcodba dörgöli a valóságot.

Azért az elmúlt éveim alatt láttam mát pár önérzetes kölyköt, és nem állítottam sosem hogy én jobb lettem volna amikor engem haraptak meg, de azért azt tudtam hogy kellene viselkednem egy alfával. Mondjuk, nem viselkedtem, de legalább tudtam, és megkaptam a szükséges nevelést hozzá hogy életben maradjak. Ez a kis taknyos viszont szerintem kifejezetten élvezi hogy ilyen nikkelbolha. A farkasom fenyegetően borzolja meg a szőrét, nem agresszív csak nevelő célzattal okítja a kicsit hogy vegyen vissza magából.
- Rejtőzni, akkor miért vagy itt mondd csak? Jah, tudom már! Mert megtaláltunk! Tény és való Crag az egyik legjobb emberem, vérbeli testőr és remek alteregót tud nekem nyújtani - mosolyodom el, és elégedetten pillantok az említett emberre. Kedvelem őt nagyon is, és megbecsülöm az erejét.
A fiúra nézek ahogy vigyorog, de tény hogy nekem tized annyira sem fájt az ő ökölcsapásnak nevezett simogatása, mint neki fáj az, amit tőlem kap. Még meg sem erőltetem magam, csak úgy visszakézből kenem el a száját hogy egy kicsit fegyelmezzem. Farkasom, a kicsi fölé magasodik és kivillantja tökéletes fogsorát rá, de nem bántja.
- Banda? Na, még így sem hallottam nevezni egy falkát - csóválom meg a fejem, és lehiggadok egy kicsit, most hogy a fiú is visszavett egy kicsit.
- A falka egy szervezett közösség, aminek élén az alfahím áll. Az ő felelőssége hogy tudja, kik a falka tagjai, mi van velük, és megfegyelmezze őket, vagy szükség esetén megvédje. A rendes falkákban nincs olyan ki merre lát arra megy. Legalábbis nem csak úgy a vakvilágba, hanem megbeszélés után. Itt is, mindenkinek van élete, van munkája is ha úgy tetszik, de mégis mindig tudom kivel mi a helyzet, és ez a normális, de meg fogod tanulni te is. Ha életben akarsz maradni, akkor meg kell tanulnod - tartok neki rögtönzött kiselőadást és akik eddig tartották még a fiút, azok is elengedik és eltűnnek valamerre. Crag marad a közelünkben egyedül.
- Honnan jössz? Eléggé úgy festett menekülsz valaki elől - jegyzem meg ahogy kék szemeimmel komolyan méregetem, de tudnom kell hogy számítsak-e zaklatásra és fenyegetésre, mert meg fogom védeni a falkát bármivel is kerüljünk szembe.
- Amúgy Nicoló di Angelis vagyok. Nic, ha úgy tetszik - teszem hozzá, mert szerintem ez lemaradt, és azért tudja hogy hogyan nevezzen. Figyelem ahogy a kis bundás játékosan csóválja a farkát, és hatalmas fekete bestiám leheveredik elé, jelezve hogy benne van a játékban.

Midnight btw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal