Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Thor szd infmar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Thor szd infmar   Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

Vörös és arany
How can I forget you, friend?

Jó érzés hazatérni. Azgard mindig olyan csodálatosan ragyogó, képtelen vagyok megunni, és mindig okoz nekem meglepetéseket, és persze itt él mindenki akiket szeretek. A barátaim, a szüleim, a testvérem Loki. Minden, ami a nagybetűs otthont jelentheti, ahol megannyi örömöm és bánatom van hiszen Loki árulása azért rányomta a bélyegét az egész kastély hangulatára, és noha a legjobb barátaim nem különösebben kedvelték az öcsém, mégis hallgattak rá ha más nem volt, és miattam félre tudták tenni az ellenérzésüket iránta. Most pedig, szomorúvá tesz a tény hogy egy cellában kell őt viszontlátnom. Elodázom a jelenetet, és apámhoz indulok, na meg a drága anyámhoz, hogy elmeséljem nekik merre jártam, mit intéztem. A trónterembe elkísér Sif is, mint mindig és vele is kell később majd értekeznem dolgokról.
Viszont van más dolgom is. Másoknak talán nem lenne olyan fontos, de már régi dolog ez köztem és Leana között, hogy ő lett az egyetlen és egyedüli felelőse a piros palástom állapotnak, és be kell valljam... megint elszaggattam harcokban. Végigcsatangolom a fél környéket mielőtt megállnék Leana otthona előtt. Belépek hozzá, tudom hogy szabad bejárásom van ide. Hátraigazítom hosszú hajam, jelentősen megnőtt, de mit bánom én? Elvileg jól áll.
- Leana? Itthon vagy? Mondd hogy igen és nem hiába jöttem ide - kukkantok be a szobájába és mikor találkozik a pillantásunk elmosolyodom. Igazán gyönyörű, légies jelenség. A hosszú vöröses haja mint a réz csillog, és tudom én ám azt is, ki az aki kedvtelve nézegeti őt.
- Ráérsz most, vagy jöjjek vissza később? - mosolyodom el, mert azt sem bánom, bár nem hinném hogy kitenne innen. Jó barátok vagyunk, és ha épp van ideje, beljebb is lépkedek hozzá, hogy a vendég kanapéra telepedjek ahol ülni szoktam mindig.

Music: ♪ Calling
• •

Thor szd infmar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Part 14 / 2
» Képek
» Part 14 / 10
» Asgard > Einar Thorson
» Thor palotája