Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

» Thor szd infmar
by Alec Nyrani Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

» Wanda marvel
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

» Earnen szd im
by Alec Nyrani Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

» Scott marvel
by Alec Nyrani Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

» Bucky reag im
by Alec Nyrani Vas. Ápr. 16, 2017 12:23 am

» Főnixek sziklája
by Kurtis Thorn Hétf. Jan. 07, 2013 3:23 am

» Akrasia a démoni birodalom
by Shet Szer. Május 30, 2012 4:26 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Thor szd infmar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
523
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Thor szd infmar   Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

Nobody's hero

Once upon a time, I had a heart...
Nehezen hiszem el hogy győztünk volna, valahogy balsejtelmem támad az egésszel kapcsolatban, hogy tényleg nyerhetünk-e. Mephistó eltűnik, és mellette Thanos is semmivé lesz, de mégsem érzem a győzelem feletti örömöt vagy nyugalmat, inkább valami zsigeri hideget amire nem is kell sokat várnom hogy kiderüljön mi az. A kibontakozó alak nem ismeretlen előttem, bár nem tagadom nem igazán szerettem volna látni élőben. Azgard könyveiben olvastam erről a nőről, és kényszeredetten mosolyodom el.
- Hát, még te hiányoztál a boldogsághoz... - sóhajtok fel ahogy a nő felé fordulok, és iszonyú erőfeszítésbe kerül, és egy fél lépés után, az izmaim le is fagynak, nem tudok többé megmoccanni, hiába dagadnak ki az ereim, és feszítem meg mindenem. Egyszerűen nem megy.
- És te mit akarsz itt, Death? Mi dolgod van neked Thanossal és csatlósaival? - vonom kérdőre, de elhallgatok ahogy megpillantom a köveket kezében.
- Azt meg hogy szerezted meg te nyavalyás?! - hörrenek fel, hiszen nem jelent jót, és az a félig ember félig gép is birtokol egyet, de ahogy elnézem még él... Vagy legalábbis mozog. Vagyis mozogna ha tudna, de eléggé élőnek tűnik még.
- Mi jöhet még, de komolyan... - sóhajtok fel ahogy a nő egybe gyúrja a végtelen köveket. De mégis hogy a fenébe került hozzá az összes? Nem tudom hogy mit jelent ez, de hogy jót nem az is biztos. Eszembe jut Loki is, egész harcban nem láttam sehol, és csak remélhetem hogy nem esett baja, mert képtelen vagyok elszakadni tőle érzelmileg. Akkor is az öcsém, még ha ilyen is...

••

Thor szd infmar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Part 14 / 2
» Képek
» Part 14 / 10
» Asgard > Einar Thorson
» Thor palotája