Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Theodore marvel
by Alec Nyrani Pént. Aug. 18, 2017 12:43 am

» Midnight szd
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 31, 2017 12:59 am

» Thor szd infmar
by Alec Nyrani Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

» Wanda marvel
by Alec Nyrani Hétf. Júl. 03, 2017 3:02 am

» Earnen szd im
by Alec Nyrani Vas. Jún. 11, 2017 5:52 pm

» Scott marvel
by Alec Nyrani Szer. Május 17, 2017 10:02 pm

» Bucky reag im
by Alec Nyrani Vas. Ápr. 16, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Thor szd infmar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
506
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Thor szd infmar   Vas. Júl. 16, 2017 3:11 am

Nobody's hero

Once upon a time, I had a heart...
Pria felbukkanása meglepetésként ér ugyan, de végtére is örülök neki hogy egy élő családtaggal találkozom, mert lássuk be, abból manapság nem sok van. Tudtam hogy van egy húgom, de valahol mélyen talán mégsem foglalkozzam a ténnyel, hogy miért nem él velünk Azgardban és nem kérdőjeleztem meg apánk akaratát nagyon sokáig. Loki ébresztett rá végül is, mekkora idióta vagyok néha és mennyivel máshogy kéne csinálnom amit csinálok, de vele sem sikerült normális kapcsolatot kialakítani. Pedig én szeretem az öcsémet, és nem érdekel mit mond, vagy mi az igazság. Velem együtt nőtt fel, az öcsém és kész.
- Nem utasítottalak volna el ha hamarabb is jössz. Örültem volna neked, és talán Loki is egy kicsit amíg volt benne jóérzés - sóhajtok fel, kis mosollyal ahogy válaszolok neki és figyelem nőies, szép alakját.
- Nem meglepő, de ugyanakkor elég szomorú hogy nem voltam képes megvédeni a királyságot, holott ez lett volna a dolgom. A bolond szívem másmerre húzott, de most már... lassan újra összeforr, van rá gyógyír - hiszen nem vagyok egyedül, velem vannak a barátaim, és ott van Sif, a csodálatos Lady Sif aki sok lordot is porig alázna.
- Nem. Loki nem a vértestvérünk, bár ezt apánk neki se mondta el, véletlenül derült ki, és Loki kérte számon apánkon hogy miért nem mondta el. Nem ölte meg annak idején Laffy fiát, és Loki természetesen ezt magára vette hogy csak azért nevelte fel hogy sakkban tartsa a jégóriásokat, és csak fogoly a családunkban, semi más. Ami persze nem igaz, de ha belevered abba az értetlen fejébe, én aranyba foglallak esküszöm - sóhajtok lemondóan hiszen eléggé lehetetlen vállalkozás ez.
- Életben van igen, de hogy hol...? Thanos legyőzése után, hazamentünk hogy beszéljünk és... tudod, én felajánlottam neki hogy uralkodjon Azgardban. Övé lett volna a trón és a korona, és az felülír minden bűnt amit elkövetett ha én teszem a fejére, de... nem kért belőle. Faképnél hagyott, és a száműzetést választotta inkább és a büszkeségét. Valahol megértem de valahol... - vonom meg a vállam kicsit tanácstalanul, hiszen Loki bebizonyította az egész világnak hogy kiváló stratéga és jó király lenne ha kicsit is tenne érte és kicsit kevésbé lenne öncélú.
- Mindegy. A többiek szerint híresek lettünk hogy az a doboz is adott minket - mosolyodom el a válaszra és aztán magamhoz ölelem a húgomat, úgy ahogy sok sok éve nem tehettem meg. Jól esik hogy nekem simul, és haja puhán csiklandozza az arcomat, egyszerűen... család illata van és erre most mindennél jobban szükségem van. Hogy tudjam, érezzem nem vagyok egyedül, mégha a világ azt is látja hogy az isten vagyok és semmi nem állhat az utamba. Ha tudnák...
- Örülök neked Pria, őszintén hogy megkerestél... - szorítom meg kicsit jobban, ahogy kijelenti hogy vigyázni fog rám. Mintha kellene, az az én dolgom lenne mint nagyobb testvéré.
- Nem pazarlás ez Angyalka, hanem kíváncsiság, és érdekel hol éltél, merre... Oh igen, szeretném ha ezt tennéd - hogy velem maradna, mint a testvérem, és nem kellene elválnom tőle újra, most hogy végre megtaláltuk egymást.
- Igen, együtt... mindig kicsit könnyebb - mosolyodom el, ahogy letörölgetem a könnyeit a hüvelykujjammal. Nem szeretem ha a nők sírnak, bár valahol anyámnak is igaza van hogy nem is gondolná egy férfiember, hogy a nő mellette milyen erővel bír, amíg nem látta.
- Nagyon örülnék neki ha maradnál, még ha ilyen rossz testvéred is voltam - sóhajtok ahogy vidámfényű kék szemeimmel rápillantok.

••

Thor szd infmar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Part 14 / 2
» Képek
» Part 14 / 10
» Asgard > Einar Thorson
» Thor palotája