Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Vel szd teenwolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Vel szd teenwolf   Kedd Márc. 15, 2016 3:37 pm

Falka & Vel
| Throne | - | ©

Menet közben háromszor gondoltam át újra, hogy mégis mi a fenének veszek én részt ebben a nevetséges falkásdiban amikor még fajilag sem egyezek Dalennel, meg a többiekkel sem. Én egyenlőre egyszemélyes faj vagyok. Mármint nem tudok róla hogy lenne a városban másik főnix is rajtam kívül. Mindegy, valahogy csak ide jutok, magamhoz képes szolidabb és visszafogottan, és leteszem a motorom a kocsik mellé, kilógok a sorból de hát... Én magamban vagyok a legjobb. Azonban van benne valami hogy a szövetségek nem árthatnak, és így nekem is tennem kell valamit, hogy majd kapjak is. Ez így működik. Szeretném hinni hogy ez működni fog. Így hát végighallgatom a beszédet, és nem nagyon szólalok meg, eddig még nincs kérdésem, és érthető minden, feleslegesen meg nem beszélek, és nem hinném hogy értenék amit mondok. Legalábbis egyesek biztos nem.

Lesújtó pillantást vetek a kölyökre, aki a képembe mászik, de szerencsére magába száll, mielőtt megfejelném, mert nem tűröm túl jól ha a személyes terembe másznak. Attól feszült leszek. Az meg nem túl jó. Aztán kihúzom Dalent és mikor mehetünk el is suhanok hogy felkészüljek valamelyest de tudom hogy az orrát nem tudom becsapni, mert farkasféle. Mindenesetre két buktatót állítok fel, többre nem marad időm, mert ideér, és megtalál, így hát előbújok a menedékből ahogy elbukik. Kihasználom az ajándék időt.
- Kösz, de nem a jóindulatodon fog múlni a két pontos találatom - válaszolok kis mosollyal, és amint felkel, egy sávban előtte lángfalat lobbantok fel, nem kell hozzá láng, én magam vagyok a láng körülbelül. Ha hátrál egy lépést, már átesik a másik csapdámon, és azt kihasználva esek neki hogy bevigyem az első találatom, aztán visszaugrom tisztességes távolságba de nem menekülök. Egy pontom már van, meg küzdök a másodikért.
- Igyekszem megfelelni a címnek - mosolyodom el, hiszen tény és való, nem vagyok az a terep szerető alkat.

Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Vel szd teenwolf   Kedd Márc. 29, 2016 4:21 am

Marcus & Vel
Most csend van és hó és halál

Szórakoztat hogy ilyeneket gondol, de nem is kell majd szétenchantóznia semmit, nem vagyok olyan bajkereső. A dolgaimat szeretem csendesen véghez vinni, ha nem muszáj őt sem fogom belekeverni, úgyis tudja hogy három halált akarok, és meg is fogom szerezni annak a három szerencsétlennek a romlott szívét, akik az enyémet szúrták át Nyxia halálával.
- Nyugi, nem kell megtenned. Hamarosan veszek majd egy autót, de nem akarom senkitől kérni. Bár, hamarosan születésnapom van, ha unod hogy engem kell fuvaroznod... - vonok vállat, mert nekem sem ez minden álmom hogy Marcussal összezárva éljek, de még nem tudok nélküle élni, és a felelősség meg törvények hozzá kötnek. Most én húzom el a számat a megjegyzésére, miszerint itt balettozom, mert ennek semmi köze nincs az igazsághoz.
- Furcsa fogalomzavaraid lehetnek neked... Mielőtt elmentem még mondtam is hogy fotózásom lesz - mormogom az orrom alatt mert nem igaz hogy ezt nem képes megjegyezni, holott eléggé világossá tettem. Morgolódok még egy kicsit.
- Hogy el ne felejtsd hogy kell használni, mi másért? - vágok vissza, megszokott módon mert jellemző ez a nagyszájúság rám, mindig is az volt. Nem szeretem túlságosan Marcust, de jelenleg még szükségünk van egymásra. Richard miatt. Marcus megtette amit annak idején megígért. Jött nekem egy szívességgel, és ezt jobb híján úgy adta meg, hogy megmentette az életem azzal, hogy vámpírrá tett. Csak hogy... ezzel nem ért véget, és az apámnak is kell lennie, amit nem igazán értékel se ő sem én.
Miközben a zacskós vért fogyasztom el, elgondolkodom milyen ár ez az életért, amit élek. Semmi más nem marad meg bennem, csak ez. Mások, éltető vörös vére. Micsoda nonszensz.
- A macskáddal? Komolyan van olyan állat ami elvisel téged? Egyszer mutass be neki, igazán kitartó jószág lehet - nevetek fel egy kicsit érdes, rekedtes hangomon, mert ezt még elképzelni se akarom hogy Marcus egy macskát szeretget. Vagy nem macska az a macska. Nem kötöm az orrára.
- A macskák szeretnek lustálkodni, és napozni. Lehet néha ki kéne tenned az erkélyre - válaszolok, mintha komolyan érdekelne mihez kezd. Az ő élete, és semmi közöm nincs hozzá, és ez addig jó nekem. Figyelem ahogy lazán elmerengve vezet. Gondol valamire, ilyenkor mindig ez történik, de nem akarom tudni mire, vagy kire, de megjegyzem. Vannak érzései ebben biztos vagyok, csak engem nem kedvel túlságosan, de ez még változhat.
- Semmi kedvem a büntetésedhez... megint. Bár megjegyzem múltkor jogtalan volt. Mit akarsz, mit gyakoroljak? - kérdezem ahogy megáll, és ránézek. Mit vár tőlem ezúttal? Vadásszunk vagy változzak denevérré? Az még... nehézkes, és amilyen szerencsém van erre akar megtanítani.

Vel szd teenwolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal