Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Vel szd teenwolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Vel szd teenwolf   Kedd Márc. 15, 2016 3:37 pm

Falka & Vel
| Throne | - | ©

Menet közben háromszor gondoltam át újra, hogy mégis mi a fenének veszek én részt ebben a nevetséges falkásdiban amikor még fajilag sem egyezek Dalennel, meg a többiekkel sem. Én egyenlőre egyszemélyes faj vagyok. Mármint nem tudok róla hogy lenne a városban másik főnix is rajtam kívül. Mindegy, valahogy csak ide jutok, magamhoz képes szolidabb és visszafogottan, és leteszem a motorom a kocsik mellé, kilógok a sorból de hát... Én magamban vagyok a legjobb. Azonban van benne valami hogy a szövetségek nem árthatnak, és így nekem is tennem kell valamit, hogy majd kapjak is. Ez így működik. Szeretném hinni hogy ez működni fog. Így hát végighallgatom a beszédet, és nem nagyon szólalok meg, eddig még nincs kérdésem, és érthető minden, feleslegesen meg nem beszélek, és nem hinném hogy értenék amit mondok. Legalábbis egyesek biztos nem.

Lesújtó pillantást vetek a kölyökre, aki a képembe mászik, de szerencsére magába száll, mielőtt megfejelném, mert nem tűröm túl jól ha a személyes terembe másznak. Attól feszült leszek. Az meg nem túl jó. Aztán kihúzom Dalent és mikor mehetünk el is suhanok hogy felkészüljek valamelyest de tudom hogy az orrát nem tudom becsapni, mert farkasféle. Mindenesetre két buktatót állítok fel, többre nem marad időm, mert ideér, és megtalál, így hát előbújok a menedékből ahogy elbukik. Kihasználom az ajándék időt.
- Kösz, de nem a jóindulatodon fog múlni a két pontos találatom - válaszolok kis mosollyal, és amint felkel, egy sávban előtte lángfalat lobbantok fel, nem kell hozzá láng, én magam vagyok a láng körülbelül. Ha hátrál egy lépést, már átesik a másik csapdámon, és azt kihasználva esek neki hogy bevigyem az első találatom, aztán visszaugrom tisztességes távolságba de nem menekülök. Egy pontom már van, meg küzdök a másodikért.
- Igyekszem megfelelni a címnek - mosolyodom el, hiszen tény és való, nem vagyok az a terep szerető alkat.

Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Vel szd teenwolf   Kedd Márc. 29, 2016 4:21 am

Mandy & Vel
Most csend van és hó és halál

Lustulok a kanapén, amíg megtehetem, mert türelmes ember jelen esetben már vámpír vagyok, de ettől függetlenül, a jókedvem nem végtelen. Morgós hangulatban vagyok amúgy is, mert a kedves teremtőm éppen bagózik rám, és nem tesz semmit, aziránt hogy a látszatát fenntartsuk, hogy az apám lett. Mondjuk mintha szükségem lenne rá, de a klán szabályai azok a klán szabályai, és be kell tartani őket. Még csak gyakorlom, mert sosem volt ennyire szervezett környezet körülöttem.
Mandy meg naná hogy elkésik, és most még ez is szúrja a szemem, vagy valamimet. Mert nem szeretem a pontatlanságot, bár lehet a staff már megszokta, mittudomén. Nyűgös vagyok ehhez a mai naphoz.
- Mondjuk mert honnan kellett volna tudnom hogy vis major? Mellesleg akkor is elkésel, ha nem az... - morgolódok valamivel halkabban és a kamera villanására is csak vicsorgok egyet, és tüntetően befelé fordulok, és hallgatom hogy mennyire átérzem ezt a szerepet. Persze, ha tudnék hogy ez nekem nem szerep, hanem a kőkemény valóság, és nem kértem, csak kaptam... Pislogok ahogy hirtelen egy telefon kerül az orrom elé elsötétült képernyővel.
- Jól van nah... - sóhajtok, mert ezzel elég nehéz vitatkozni, és visszafordulok hanyatt, hogy lássak is valamit, és nagyon vámpírosan elfoglaltam ezt a kanapét. Oldalra fordulva nézem ahogy körbefordul, meglehetősen vámpíros, és a szépsége eddig is vitathatatlan volt, de ilyenkor kijön a tehetsége is, ahogy a sminkekkel és színekkel játszik. Felkelek és kihúzom magam, nem sokkal vagyok magasabb a lánynál, és ahogy a vállamba boxol, csak egy gunyoros mosollyal pillantok rá. Nem okoz fájdalmat, sokkal inkább a keze fájdulhatna meg, legfeljebb.
- Akkor ne csináld. Tudod, hogy itt senki nem érti, és kurva idegesítő, ha valaki olyan "nyelven" beszél, amit senki nem ért, nem gondolod? - vágok vissza és megvillannak a szemeim, de persze a nyelv szót macskakörömbe teszem. Nem nyelv ez, hanem kalimpálás, és nem érdekelnek a miértek. Lehet ettől leszaromnak tűnök, de legalább nem vagyok képmutató. Beállok a fotózás színterére és úgy teszek mint aki becsattintja a vámpír fogakat, de közben meg a sajátjaimmal virítok. Nagyon természetes hatást keltek vele. Végigvesszük a pózokat, és nem is kell tettetnem hogy morcos vagyok, mert az vagyok és ő is inkább dühös, mintsem menekülne előlem. Végül aztán nagyon intenzív képsorok lesznek, és a fotós el van szállva, hogy micsoda képek lettek. A végén persze, órákkal később már a kanapén ülök, és a bakancsom fűzőjét kötögetem be. Tizenöt soros, sima fekete, semmi extra de be kell fűzni, és sokkal jobban érzem magam benne, mint abba a velúros csizmában. Abban nem küzdenék az életemért.
Már mindenki pakol össze, mikor megpillantom Mandyt és eszembe jut valami. Azt mondta szar a telefonja és nincs pénze újra. Én akkor szerzek másikat amikor akarok így kipattintom az enyémből a sim kártyát, és az üres készüléket teszem az ölébe ha mellém ül ő is cipőt cserélni.
- Azt mondtad a tiéd szar - teszem hozzá magyarázatképp. Ez egy közepes felső kategóriás készülék, de semmi nincs benne, max egy két kép valami semmit mondó dologról, és két ébresztés. Nem szabtam személyre, mert még nekem is új. De majd lesz másik, a számom marad, a többi nem érdekel.  

| ♫ Vampire's love|

Vel szd teenwolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal