Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Crystal szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Crystal szd    Vas. Márc. 06, 2016 3:07 am

Yoon Seok & Crystal @
Éreztem én hogy nem kellene ezt a napot elkezdeni sem, és tökéletesen jó helyen lennék én még az ágyam legmélyén, a kényelmes kinyúlt xxl-es pólóba és szénaboglya fejjel. Ráadásul az irodámba amit használok, van egy nagyon nagyon, nem ide nem illő jelenség, ami megzavarja a békés, csendes magányomat. Ezt az idegen objektumot Yoon Seoknaknak hívják és nem tagadom messze az egyik leghelyesebb ázsiai származású  férfi akit valaha is láttam, de még ehhez is iszonyúan reggel van és máris munkát hoz nekem. Munkát. Most. Nekem. Érzed?
Képtelen vagyok visszafojtani egy kis mosolyt ahogy a szemöldöke szélét vakargatja, ilyenkor enyhén nyűgösen azt jelzi hogy hanyagoljam a témát már.
- Naná! Na jó nem a végéig, de még egy kicsit hajtogatom neked, nehogy elfelejtsd, csak tudod hogy később legyen mit mesélned a gyerekeidnek - teszem hozzá, ha jól tudom nincs családja még, de ez nem kizáró indok, és mert én nem tudok róla, még lehet akár hat gyereke is, hat különféle nőtől. Túlságosan jó pasinak tűnik ahhoz, hogy ne legyen szingli, szóval nem is foglalkoztat annyira a kérdés, de mivel ő az egyik a kapitányságon akit kedvelek, eljátszottam egyszer kétszer a gondolattal. Ahogyan Ryan esetében is. Túlságosan tökéletesek az igazhoz, szóval biztos van valami gikszer mindkettővel.
- Még mielőtt leesne a fejed oldalra, közölném hogy bokacsizmát vettem fel, amibe képes vagyok túrázni is, ha megint hegymászásra megyünk - mosolyodom el mellé, és hallgatom miért éppen engem akar, és nem a megszokott társát, Lorent. Mert akik terepre járnak általában párban vannak, és szokatlan ha mással mennek. Ezért is lettem kíváncsi hogy miért engem akar. Bár a magyarázat kissé kellemetlen, szóval elhúzom a szám, de inkább megértően és kínosan mint gúnyosan. Nem tudom igazán kezelni ha mások személyes tragédiáit, szóval ilyenkor próbálok diplomatikusan hallgatni és valami együttérző fejet vágni, mint most is.
- Igyekszem nem túl fárasztó lenni, mert te még olyan ember vagy akivel nem esik nehezemre szót érteni - szólalok meg.
- Sajnálom. Nem tudtam hogy Lorennek ennyire nehéz múltja van, de ezek után nem csodálom hogy nincsen idegrendszere meg gyomra ehhez az ügyhöz, elég mocskos ami azt illeti. Kifordítja az embert önmagából, de ha esetleg le akarják majd venni az ügyről, és megmenekülj egy hasonló sárkánytól, megengedem hogy engem kérj helyette még akkor is ha a terepmunka nem annyira erősségem - teszem hozzá kicsit halkabban. Nem ajánlottam még fel senkinek, és nem is igazán sietek ajánlkozni ha terepmunkáról van szó. Kiképeztek ugyan rá, de eddig inkább a tech téren csillogtattam a tudásomat, és ez így is volt rendben. Nem is vágyom rá, de Yoon Seokkal talán szívesen dolgoznék együtt ha úgy alakulna, talán ezért is mondtam ki hangosan. Felnézek a mandulavágású szemekbe.
- Megígérem hogy ez a sztori - mármint Lorené - nem jut ki innen az irodából - nem vagyok az a kifejezetten pletykás alkat, de sok mindent tudok. Csak keveset mondok el, mert leginkább nincs kinek, szóval eléggé egyértelmű a választás hogy hallgassak róla. A naplóm meg nem is létezik mások szemében. Mármint meg is halnék hogyha mások tudnák hogy ilyesmit írok. Nagyon gyermekes szokásnak tűnik, de néha muszáj kiírnom magamból néha.
- Remélem is, oda lenne az imidzsem ha leégnék. Hogy festenék lepirulva, el sem merem képzelni az az igazság. Több mint elég D vitamin ér engem napközben amíg kimegyek kávéért - mosolyodom el hiszen nem vagyok éppen egy szolizós típus. Szeretem a fehér bőrömet, szeretek "vámpír" lenni ahogy nevezni szoktak. Ám nem tagadom megnyugtat a tény hogy bent lehetek.
- Jól van, ha bent lehetek akkor rendben van. Napernyőt nem hordok magammal - teszem hozzá ahogy felkapom a cuccaimat, és menet kész leszek. Nem szívesen hagyom itt az irodámat de Yoon még kávét is hozott nekem és tudja hogyan kell engem megközelíteni. Jó pontot érdemel mindenképpen.
- Értem. Mivel mindenhol lehetnek nyomok, nem igazán örülnének neiki ha elmozgatnátok onnan a dolgokat, gondolom ezért is kell kimennem. Megpróbálok hasznodra lenni, de akkor még kell... ez meg... hol a pokolban van... ajh itt van oké - keresek még kis mütyürt és egy háttértárat, hogy ha találok valamit akkor azt magammal is tudjam hozni. Ha fájlokat kell menteni, mindig kell legalább húsz terányi szabad terület. És megint el kell olvasnom az aktát, aminek neki is fogok, és belekarolva hagyom hogy vezessen, és szerencsére nem megyünk neki senkinek, bár többen fura pillantást vetnek a kettősünkre. Ha holnapra ebből az jön ki hogy mi járunk és az esküvőnkre készülünk, én leszek az kinyírja az egész yardot, nem a rejtélyes fejezőnk. Ami ha lehet még ocsmányabbul festene, mert nem vagyok profi gyilkos, még egy csirkét sem öltem meg soha. Nem hogy embert.
- Nyugi, láttam én már ilyesmit, nem egy szűzlány vagyok aki a nászéjszakára készül - vetek rá egy pillantást, azt hiszem ez is olyan dolog hogy aki rendőr lesz, vagy ott kell dolgoznia, vasgyomrot növeszt és kötél idegzetet. Mindenesetre csak a szemem rebben meg a képek láttán, és elszörnyedek hogy egy ember képes ilyesmit tenni egy másikkal. Egyszerűen nem is ember szerintem, ez már szörnyeteg. A lépcsőn azért fél szemmel én is figyelek, és szépen együtt lejutunk, és a járdán szapora sarokkopogással jutunk el a kocsiig, ahol még az ajtót is kinyitja nekem, mire egy hálás mosolyt kap válaszul, igazán lovagias ami azt illeti. Bár ha belegondolok hogy miatta kell kimoccannom, és kint dolgozom... ez minimum elvárható.
- Voltaképpen ez egy regény. Eléggé hiányos, de... ezekből kellene tudni nekünk, mint íróknak megfejteni egy karakter bonyolultságát, és lélektanát hogy utána leleplezhessük - jelentem ki ahogy beszállok, és az első dolgom miután az ölembe veszem a táskámat, hogy bekötöm magam. Hátrébb döntöm az ülést, szeretek kényelmesen utazni.
- Hülyének néznél ha azt mondanám így az egész paksaméta alapján hogy az elkövetőnk egy pasi? - pillantok rá.  Valahogy nekem ez jön le.
- És megtippelném azt is hogy ázsiai de ez inkább csak női megérzés. A képek alapján... remekül bánik a késekkel és hasonlóan éles fegyverekkel. A sebek széle tiszta munka, nincs nyoma annak hogy nyiszatolta volna, vagy szerencsétlenkedett volna vele, és a sztereotípiák miatt - ne vedd magadra kérlek - az ilyen ázsiai származásúak jobbak ezekben mint az amcsi bűnözők... - filozofálok, de ezt is inkább csak neki mondom el, semmi konkrétumom nincs, bizonyítékról ne is beszélgessünk. Biztosan hülyének néznének ha ezt így a főnökömnek is kijelenteném.

Crystal szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal