Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Zeref szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Zeref szd    Vas. Feb. 28, 2016 7:29 pm

Lotte & Zeref @
Hazudnék, ha azt mondanám hogy nem élvezem a zavarát, nagyon is élvezem hogy összezavartam a gondolatait, hiszen én akartam hogy ide jöjjön, így hát ő is. Nem érti, hiszen nem akart jönni, de mégis, istentelen kettősség, ez és elég öreg vagyok hozzá hogy minden hatalmam teljében kihasználjam a képességeim, hiszen megváltottam a szabadságom, és most... elsőre csak élni akarok, aztán majd találok új életcélt, Lucifer trónfosztásán kívül, úgy hallottam most az egyik utódom, a soron lévő Első Lord dédelget nagy álmokat. Hát ő dolga, én megtanultam a leckét, és biztos vagyok benne, hogy Lucifer még figyel, vagy épp figyeltet, így nem ugrálhatok nagyon... Talán elmegyek egy hosszú wellnessre, regenerálni magam az ötezer év után. Hátratűröm a hajam, elég rövidre vágattam, és divatosra, és figyelem a fájdalmát, ahogy a billogom, a szignóm, a kézjelem megjelenik a hátán. Fáj, igaz-e?
- Fáj? Ne aggódj, nem sokáig fog, csak amíg Renegar minden nyomás kiégetem belőled, hogy teljesen az enyém legyél. Zeref vagyok, és jelen esetben a gazdád vagyok, és ha gondolod szívesen prezentálom mivel jár ez. Vagy elhallgathatsz és meghallgathatod a mesémet, és akkor sok kínos dolgot elkerülhetünk. Nos, mennyire vagy szőke ehhez? - vigyorgok rá, aztán elkapom mielőtt elájulna, és a kanapéra fektetem. Elsimítom a haját, és mellé ülök a kanapéra, nem menekülhet, ezt jobb lesz ha maga is felismeri.
- Renegar volt az a démon, akit szolgáltál, kéjrabszolgaként leginkább. Ezért foglalkozol most is ezzel. Táncolsz, és mást is csinálsz mellette. A tetoválás a hátadon, az övé volt, de már meghalt. Most az enyém vagy - foglalom össze röviden, ahogy zsebembe nyúlok és előveszek egy doboz cigit. Tetszik az íze, és hogy sokan cigiznek, hát én is. Megtehetem. Megkínálom őt is, aztán rágyűjtok.
- Három évvel ezelőtt volt egy kis gubanc. A világ újrateremtődött, miután Lucifer és démonai elpuszították azt. Emlékezz a vörös szemekre, és az izzó fájdalomra, ha azt hiszed hogy ez mind csak kitaláció... - teszem hozzá, hiszen sejtem mivel támad majd. Eszementség, és kitaláció, de vajon tényleg az? Kivettem a lencséim, szóval vörös szemeimmel nézek rá. Nyugodtan, hidegen és élettelenül.
- Akarlak téged, szolgálómnak, de ha nem fogod vissza magad és mutatsz némi együttműködést, szemrebbenés nélkül öllek meg, ezt ne felejtsd el - ígérem neki halk, komoly hangon. Aztán hátradőlök és elvigyorodom.
- De ennyire biztos nem vagy szőke, szóval kár ezzel foglalkozni, nem?

Zeref szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal