Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Silas szd lasvegas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Silas szd lasvegas   Kedd Feb. 23, 2016 9:04 pm

"Szerintem, ha valaki elég merész, hogy valóra váltsa álmait, már győzött, mindegy, hogy végződik."
Draco & Silas ©
- Nos, általában szoktam mondani valamit ha jár a szám - vigyorodom el, mert vannak helyzetek, amikor lehet vele poénkodni és ki szoktam használni. Mosz lazulás van, és szükségem van az ilyen pillanatokra is, hogy ne zakkanjak meg teljesen, és egyre inkább szorul az a bizonyos hurok, hiszen ha átlépek egy határt, onnan már nem lesz visszaút akármit is csinálok. De meg akarom tenni? Meg tudom tenni? Nehéz kérdés, mindig is az volt.

- Van egy ilyen rossz szokása, de a jó isten se tudja nekem elmagyarázni hogy mégis miért aggódik érted ennyire. Talán titokba elvetted és fel se kértél tanúskodni? - mormogom ahogy figyelem Vinnit, hogy iszik. Tény hogy kiváló a whiskey, de nem ihatok belőle túl sokat, és talán furcsa lehet, de még sosem látott részegnek, és amikor tántorogva borultam ágyba, az is azért volt, mert halálosan fáradt voltam vagy 48 órás pörgés után. Pedig néha mennyire jó lenne annyit inni hogy a saját nevemre se emlékezzek. Johnaton... istenem de távoli ez a név már.

- Őszintén szólva, nem voltam vele túl kedves, de ezt is megszokhatta volna már, és azt hiszem kicsit megsértettem a női lelkét és faképnél hagyott minket - mosolyodom el, hiszen tény hogy rámenős tud lenni de őt is le lehet koptatni, csak tudni kell hogy hogyan. A jelek szerint ezt eddig csak én tudom, és ő nem. Magam is rágyújtok, és nem veszem a lelkemre hogy kínálás nélkül vett, ő amúgy is inkább szivarozni szokott. Sejtésem szerint lusta megmoccanni a sajátjáért, és beéri ezzel is. Ezen csak egy pillanatig lamentálok el.

- Nem járt messze az igazságtól ami azt illeti. 8at verekedtél végig, és egy visszalépett mikor meglátta hogy nézel ki. Azt hitte te vagy Rocky Balboa - emlékszem a csávó fejére aki visszalépett, és arra is hogy nagyon jót röhögtem rajta és elnéztem neki hogy nem akar a főnök elé kerülni. Legközelebb ő lesz az első, hiszen elsőkből lesznek az utolsók. Ne mondja senki hogy nincs humorom, mert van.
- Ahha, akkor jó volt a megérzésem - nyugtázom, de nem faggatom. Abból semmi jó nem sülhet ki, és csak gyanút keltenék. Ha el akarja majd mondani úgyis én leszek a második vagy harmadik aki megtudja, a top három emberei között vagyok, kiváltságosnak számítok. Biztonságos hely, és mégis halálosan rizikós, hiszen ha kiderül, ha megtudja... Rágyújtok a második szálra, ez elég hamar elfogyott, és felteszem a lábam a mellettem lévő székre, kinyújtózok kicsit féloldalasan.  

Silas szd lasvegas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Silas bérlakása