Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Jamil szd lasvegas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Jamil szd lasvegas   Csüt. Feb. 04, 2016 4:12 am

to: Vinnie

Nem állítanám hogy meglepődök azon hogy kedves szőke cimborám mit alkot a folyosón. Hm, micsoda gyönyörűen megfogalmazott gondolat ez, nem is igazán illik erre a szőke pöcsre, de azért bírom a búráját, még ha nála tényleg egy nagybetűs farok akkor is. A gitárral tud bánni, és bulizni is.
- Kapja akinek hat anyja van, én inkább egy csinibaba csöcsét kapnám - vigyorgok, ahogy haladunk, és megvendégeltetem magam a szobájába, mert minek kornyadozzak egyedül, ha éppen vele is lehetek? Mert a többiek eltűntek valamerre és Vespa nem is habozik elmesélni amit tudni akarok. Vagy éppen nem akarok, ez olyan nézőpont kérdése.
A szavaira felhorkanok, nem lepődöm meg hogy Vé merre veszett el, és tény és való, van ízlése na. October jó bőr, és ha nem Apuska lenne a pasija én is rámoccannék ám, nem is kicsit, de házinyúlra nem lövünk. Bár a fejbe tudnám verni ennek a nyomorhozónak is mellettem. Mindenesetre szélesen elvigyorodom.
- Jah hát Vé baszogathatja, mi meg nem, ez mekkora szopás már... Na jó, Greget hagyjuk az még esti kocsmatúrához is túl öreg, ugyan már ehhez nem lehet annak lenni - ráncolom a szemöldököm, mert én leszarom. Én iszok mint a gödény. Akarom mondani, kisangyal. Beslattyogok a szőke után, és eldobom magam a kanapén, lerúgva onnan egy farmert de csak nem sértődik halálra érte, és úgy figyelem ahogy a minibárt fosztogatja. Én már kiakadtam rajta.
- Én nem tudom baszod, de mindenből ilyen faszom kicsit raktak be, már ugrasztottam őket tisztességes méretű piák után - morgok elégedetlenül, mert ebben nagyon is egyetértek vele. Nem kölykök vagyunk hogy ilyen két deci szarokat iszogassunk! Tisztességes zenész emberek vagyunk, járnak a minimum literes minőségi piák. Úgy ám, úgy ám!
- Ez az, mondd meg nekik - támogatom a háttérből, ahogy felkapja a telefont, mint valami idegbeteg és végül le is bassza. A megjegyzésre is nevetek.
- Jah, remélem jó feszes kis csöcstartóik lesznek, amit könnyű letépni - várakozok, és közben magam is lebonyolítok egy két dolgot telefonról. Vespa esküvőjével kapcsolatban is, meg szerválok magunknak csajokat is, legalább hármat de lehet jönnek négyen is.

■ ■ ♫ Hangulatzene ■ ■

Jamil szd lasvegas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal