Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Victoria szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Victoria szd    Kedd Feb. 02, 2016 12:55 am

Blake & Vicky @
Jól indul a napom ahhoz képest hogy péntek, és ez az egész kitart addig amíg a kávézóba be nem lép az a furcsa és kicsit ijesztő alak. Kelly persze ismeri, de hát ő már csak ilyen, elég nyílt személyiség és kedvelem is, de néha nem értem mi alapján választja ki hogy ő kit kedvel. Gondolom, régebbi barátság az övék, elég nyilvánvalóvá teszi hogy arcon csókolja, és beszélgetnek is egy kicsit, és még valamin egyezkedhetnek is hiszen Kelly boldogan suhan vissza egy borítékkal, és máris megtudom hogy egy általa régóta áhított koncert belépőit rejti. Elmosolyodom, tudok örülni az örömének.
Közben elkészítem a kávét is, feketén és még elszöszölök egy kicsit a szervírozásnál, abban reménykedem hogy addigra leteszi a telefont, és ki tudja vinni a barátjának, de ez a reményem sajnos füstbe megy. Így hát nekem kell kivinnem, és udvarias mosolyt varázsolok az arcomra, és igyekszem nem megbámulni a tetoválást a nyakánál, ami kilátszik belőle. Pedig kíváncsi vagyok hogy miért varratta magára, és miért éppen azt, de... valahogy olyan érzésem van hogy azok az emberek takaróznak ilyesmikkel, akiknek sok problémával kell megküzdeniük, és ezek egyfajta segélykiáltások a világ felé.
Odaérek hozzá és lepakolom elé a kávét és a kis pohár vizet, amit mindig szervírozni kell, és már fordulnék is el hogy visszamenjek a pultba készülődni mikor utánam szól, és egy pillanatra zavarba is jövök, nem szoktam meg ha így beszélnek velem.
- Még mindig Vicky vagyok, és rendben hozom azt a koktélt. Zombiet keverek az elég ütős, és inkább inkább valamit mást nézz, ne engem - fordulok el, és csakazért is sietősen térek vissza a pultba hogy nekiálljak keverni. Egy kis ez, és az, öt féle alkohol, és a díszítő elemek. Ha jól látom megérkezik a vendége is, egy elég feltűnő nő képében, de nem biztos. Mindenesetre ahogy elkészülök egy narancs karikát illesztek a pohár szélére és kiviszem az asztalhoz.
- Egészségükre - mosolygok, és nem nézek Blakere. Nem akarok. Csakhogy mégis vonzza a tekintetem, így gyorsan visszavonulót fújok a bárpult mögé.
- Kelly... mióta ismered őt? - kérdezem a másik lánytól, mire elmeséli hogy viszonylag régóta.

Victoria szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» VICTORIA DE BELLEFLEUR