Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Zander szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Zander szd    Hétf. Feb. 01, 2016 2:33 am

Kiss my eyes and lay me too sleep

Pokoli fejfájással ébredtem, ami azt illeti és később azt is megtudtam hogy valószínű érzek valamit, egy intenzív érzés, szag vagy a telihold közeledte miatt hasad meg a fejem apró szilánkokra, és kell egy fél nap mire használható állapotba hozom magam. Már próbálgatom jócskán hogy mire vagyok képes, fizikumban, ügyességben és megdöbbentő, mindig új mélységet találok ebben, és egyenlőre el vagyok, már Lióval is szóba állok ha nagyon muszáj. Van azonban még valami ami jobban zavar mint a fejfájásom, és ez pedig Dante, vagyis a szőke tag ahogy általában jellemezni szoktam magamban, mert van egy olyan érzésem hogy valamiért nem bír engem. Nem szeretem ha valaki nem bír, pláne ha nem adtam rá okot, így úgy döntöttem hogy elindulok és kiderítem mi az igazság. Fekete farmert vettem fel egy színes atlétát, és papucsot, mert bent mégse rohangálok cipőben és mindenhová belesek hogy hol lehet. Egy két szembejövőt meg is kérdezek hogy nem-e látták az alfát, és valaki útba igazít hogy merre látta őt. Végül csak megtalálom a garázsban ahol valamit művel, és beljebb óvakodok én is, és megpillantom.
- Helló - köszönök rá semlegesen, hiszen nem támadom le azonnal, majd csak mindjárt.
- Van egy kis időd? Lenne valami amit kérdeznék - adom elő máris mi nyomja a lelkem, mert megszoktam hogy ha valami bajom van akkor azt kimondom, akár tetszik ez másoknak, akár nem. Még nem tudom pontosan hogyan is viszonyuljak hozzá, de az első találkozásom vele azért eléggé megrázó volt, vagyis nevezzük annak. Minden ok nélkül meg akart ölni?!

"Gonosz vagyok ez ugyebár nem hit dolga."
©

Zander szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal