Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Belial

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Belial    Szomb. Jan. 30, 2016 11:25 pm

Háború & Hazugság @
Megnyerő mosolya van. mármint aki érzi ebben a mély iróniát és szarkazmust, mert ugyan mennyire lehet egy démon megnyerő a másikkal szemben? De hát, mi mások vagyunk, nem barátok, de üzlettársak, és ez is sokkal több mint amire sok más démon hajlandó.
- Jó? Nos, ez nézőpont kérdése, de igaz az esetek többségében jó démon vagyok, és nem hagyok rendet magam körül - kuncogok hiszen lételemem a káosz és a vérengzés, ahogy az ostoba halandók csapdába esnek hazug, mézes szavaim után, és egymás után veszítik el a lelküket, mert ostobán bedőltek egy szürke szempárnak és szép mosolynak. Az emberek veszendők, én pedig élvezem itt az életet, és éppen csak annyira teszek erőfeszítéseket hogy Nina is elégedett legyen, amúgy a saját fejem után megyek hogy a földön járok, és már egészen jól beleszoktam ebbe az új korszakban.
- Egy elég idegesítő warlock, de el kell ismernem isteni idomai vannak és igazi amazon az ágyban. Nem akarom megölni egyenlőre, hasznomra van és valami gyengécske szövetség féle alakult ki közöttünk de ki tudja mikor unom meg - vonom meg a vállam, hiszen démon vagyok, maga a szeszély.
- Mutassam be? Nono, barátom, még a végén szemet vetnél rá - nevetek teli szájjal, hiszen tudom jól hogy Nina nem lenne Háború esete, neki megvan a maga...útja. Eddig nem szerepelt ezen az útvonalon más démonok épp aktuális játékszereinek elcsaklizása, és ez egy igen szép szokás volt eddig. Inkább az angyalra terelem a szót, aki mindig követi őt, mint valami fehér, nem szeretem árnyék. Háború és Béke, mindig együtt jár, de ki tudja éppen ki kerekedik felül a másikon, én örülök hogy engem nem kísérnek ilyen teremtmények. Én megvagyok a magam romlott kis fertőjében jelenleg épp Ninával.
- Hm, remélem ez a kor is csak hátráltatni fogja, nekem is kellett egy kis idő mire belerázódtam hogy hogyan működik, de azt kell mondjam tetszik. Sokkal jobb a magunkfajtának mint eddig bármelyik korszak... - elégedetten dőlök hátra, hagyva hogy az egyik nő a nyakam és a mellkasom simogassa végig, hát miféle alak lennék ha hagynám elrontani az ő kis játékukat?

Belial

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Belial