Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Shuusei szd hidden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Shuusei szd hidden   Szomb. Jan. 09, 2016 8:21 pm

"Szerintem, ha valaki elég merész, hogy valóra váltsa álmait, már győzött, mindegy, hogy végződik."
Gadreel & Shuu ©
Nem lepett meg annyira a hír, mikor megtudtam hogy végül elment az Intézetbe hogy árnyvadász lehessen, mert minden képessége megvan hozzá, és neki félig tényleg angyali vér folyik az ereiben, nem csak olyan névlegesen egy angyal gyermeke, mint a legtöbben. Hiszen a nephilimek Raziel gyermekei de azok, akik tényleg kapcsolatba kerültek vele, már réges régen halottak, és ez már sokadik generáció, akik most a földet járják és óvják a világot a démonoktól.
Ahogy végigmérem a fiamat, akaratlanul is kicsit felfelé kunkorodik az ajkam, annyira hasonlít rám és Latishára hogy az valami hihetetlen. Talán most, egy ici picit bánom, hogy nem nevelhettük fel rendesen. Jobb volt így, neki is, csak még nem látja be, de majd idővel be fogja. Hallgatom mit mond, és kevés kell hozzá hogy ne törjek ki hangos nevetésbe a képtelen ötlete miatt hogy pont Lucifert a fényhozót akarja megölni. Ő.
- Arra nagyon kíváncsi leszek, hogyan akarod ezt véghez vinni de kíváncsian várom. Lucifer nem éppen veled egy súlycsoportú démon - válaszolom neki, én magam még sosem találkoztam vele, csak a csatlósaival de abból rengeteggel és ontottam sötét vérüket. Mert az angyalok ezt teszik. Megvédik az embereket, és olykor még a nephilimeket is.
- Persze persze. Mindegy, igazából gondolj amit csak akarsz - legyintek, nem foglalkozom a szavaival, tudom hogy felindult, és azt akarja hogy megsértődjek vagy agresszívvé váljak, de majd ezer év előnyöm van vele szemben, nem fog ez olyan könnyen megsértődni. Nem veszek elő fegyvert csak leteszem a táskát a kabáttal, és gyakorlatilag készen állok a harcra. Figyelemmel követtem a fejlődését, szóval tudom miben jó és miben nem.
- Egyszer biztosan lesz, de nem most. Na gyere, mutasd meg apádnak mekkora hatalmas vadász vagy te - mosolyodom el kicsit hunyorítva, és szinte biztos vagyok benne hogy pöccre indul is. Ő nem olyan higgadt és türelmes mint én. Oh, nem. Heves, tele vággyal és indulattal.

Shuusei szd hidden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal