Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Chezzy szd hid

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Chezzy szd hid   Kedd Dec. 29, 2015 11:30 pm

Idiot savant

Munka után rohan egyből, hogy mielőtt kedves barátnéjához ér, még legyen ideje ebédelni valami gyors és halál egészségtelen kaját, és azután robban csak be a kedves kis kávézóba, ahol fontos és halaszthatatlan találkozója van az egyetlen nővel akit komolyan tud venni, és akit nem ismerősként hanem igazi barátként kezel, és olykor álmodott többet is, de azok távoli álmok, nem akarja elrontani ezt a helyzetet azzal, hogy mást mondjon. Megtartja magának. Talán majd egyszer, eljön az idő ahhoz is, hogy kimondja.
- Akkor jó. Már azt hittem sokat kellett rám várnod, pedig siettem is, szerintem még a munkából kijövet kondenzcsíkot is húztam magam után - nevet fel ahogy rendel, és nem sokára meg is kapja a forró csokit, sok sok tejszínhabbal a tején, mert imádja, és büntetlenül ehet ilyesmiket, a napi sok kilóméterben úgyis lemozogja, és letáncolja. Chezzy mégis valamiféle varázsló. Dolgozik, táncol, olykor videózik, és próbálgatja rekedt fazék hangját is, de mégis mindig van ideje mindenre és még aludni is. Igazi mester.
- Néha nekem is kevesebb van, de alapvetően szeretek kreatív lenni, és az emberek többnyire értékelik is, de egy két hisztisebb kliens mindig van, nincs mit tenni vele. Próbálom elkerülni, és nem hisztizni azon hogy mit csináljak máshogy, és ha látják hogy nem húzom magam fel, akkor elmegy az ő kedvük is tőle - magyarázza, hogy ő mindig próbál mindenkihez pozitívan hozzáállni és a dolgok mögé látni. Mert olykor teljesen más van a mélyben, mint amit valaki láttatni enged. Chezzy sem mindig olyan, mint amilyennek látszik, de ezt kevesen értik meg, és szinte senki nincs aki teljesen ismerné őt. Talán Ichie az első aki igazán közel áll hozzá. Ám amit a lány mond, kissé kiguvad a szeme.
- Intőőőőt? Teeee? Pont te? Na mégis hogyan sikerült összeszedned egyet? - nevet fel, hiszen annó neki mennyi volt! Eleven gyerek volt, és a magatartásán látszott is, na meg az intői számán.
- Én szerettem, de csak azt persze ami érdekelt, ami még véletlen se a fizika és kémia volt. Olvasni mondjuk szerettem, meg értettem a matekot, amivel mindenkit kiborítottam hogy a viselkedésem ellenére hogyan írhatok négyes dolgozatokat is olykor - mosolyog a kedves emléken, mert emlékszik mit össze néztek a tanárai nagy szemekkel, hogy ő vágja az ilyesmit, csak nem érdekli annyira hogy komoly matematikus vagy statisztikus lehessen belőle. Sosem érdekelte annyira, ellenben a technika az nagyon.
- Jajj, menj már. Szeretem ha beszélsz, olyan jó hangod van a meséléshez, nem is értem miért nem énekelsz olykor - teszi hozzá, és bekanalaz egy adag tejszínt, és szürkéskék, élettől ragyogó szemeivel nézi a lányt, figyelni nagyon tud. Ám arra amit megtud, kis híján kiesik a kezéből a kanál. Tulajdonképpen le is esik, és koppan az asztalon. Teljesen ledöbben ezen a kijelentésen, és jó hogy az álla nem tud leesni, mert most biztos azt is a földről szedné fel.
- Hogy.. te.. a mivan?! - pislog teljesen megzavartan, de hát az nem lehet! Ilyesmit nem tehetnek, egyszerűen nonszensz számára.
- Ilyet nem tehetnek! Neked kell eldöntened ha férjhez akarsz menni, nem másoknak. Ez egyszerűen nonszensz - értetlenkedik, hiszen ő el se tudja képzelni hogy akarata ellenére nősüljön meg valaha is.

Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Chezzy szd hid   Hétf. Jan. 04, 2016 7:09 pm

Noel && Chezzy

Shot in the dark

- Jó hát ezzel nem vitatkozom, szíved joga így gondolni, én nem tartom betegségnek inkább függőségnek amit egyesek túlzásba visznek. Néha én is, bűnös vagyok... - neveti el magát, hiszen néha oda van tapadva a kis masina a kezeihez. Mert folyamatosan keres valamit, néz valamit, hallgat valamit, egyszóval sodródik az árral, de a látszat ellenére kibírja a telefonja nélkül is, van amikor nem lehet nála. Jót nevet mindenesetre mikor Noel előugrik mint valami vámpír, és eszébe sem jut hogy a másik mekkorát derülhet ezen hiszen hát adott a szituáció.
- Hát nem is baj. Penge nem rossz karakter de... kissé valótlan, mármint érted félvámpírok nyilván nem lehetnek és nem lehetnek ennyire jók mint ő - csóválja a feját, hiszen a filmeket megnézte, mert látványosak voltak, és ő is szurkolt Pengének hogy győzze le a gonost Frostot meg a többi ellenséges vámpírt.
- Jah az nekem is van vagy hat. Mindig elhagyom őket, tudod? És amikor veszek egy újat pár napra rá megtalálom őket - legyint mivel reménytelen hogy nála valahol valamiben is rend legyen és rendesen tároljon és megtaláljon dolgokat. Azt nem neki találták ki akkor oda a kihívás az egészben. Mármint ő így gondolkodik, kicsit kifacsart logikával, de számára egyszerűnek tűnik a dolog.
- Jah hát nem végelen a tárhely, de bővíthető és sokszor jobban is jársz ha magad bővíted ki, kevesebb kiadás az egész és több hely csak ki kell használni a lehetőségeket - válaszol, hiszen ő is számos ilyen kis trükköt ismer hogy hogyan lehet a készülék teljesítményét megnövelni, és a tárhelyre is igaz ez. Bár egy telefon még így sem képes ugye végtelen hosszúságokat tárolni de azért sok mindent igen.
- Oh értem. Mindenesetre jó masszív igazi kicns lehet - legyint ennyit a divatról, meg sem járja hogy más miatt nem borult fel ahogy egy embernek fel kellett volna borulnia.
- Te nehezebben ébredő típus vagy mi? - kuncog, hiszen csak erre tud tippelni, ő fél óra alatt magához tér, de van akinek ehhez több idő kell. Ki tudja mennyi pontosan.
- Hát igen, csak nem mindig van ideje az embernek. Már mint nekem legalábbis nincs, mert zajlik az életem és folyton úton vagyok. Már mondták hogy vegyem fel középső nevemként a Bolygó Hollandit - nevet fel hiszen ő poénra veszi a dolgokat és első látásra azt érzi hogy megkedvelte ezt az idegent. Persze tudja, hogy nem fognak találkozni, de attól még pozitív érzései vannak vele kapcsolatban, hogy nem egy rossz arcú alak, és nem is maffiózó.
szószám: jegyzet:

By: Isabel

Chezzy szd hid

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal