Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Vampire anne rice leírások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Vampire anne rice leírások   Szer. Dec. 16, 2015 1:37 am

Szellemek fajleírás

A szellemek igen érdekes teremtmények, mivel nem tudni igazából hogy mik is. Nem élők, de nem is holtak, akkor vajon hogyan létezhetnek itt közöttünk? Leginkább olyan éteri lények, akik képes emberi alakot ölteni és emberi alakban megjelenni. Többnyire boszorkányok látják őket, de nem meglepő az sem hogyha vámpírnak jelenik meg. Jól tudhatják, Quinn barátom szinte együtt nőtt fel egy szellemmel aki gyermekkorától kísértette. Lidércnek nevezte magát, és voltak sajátos megmozdulásai is, mint amikor ő tanított új szót Quinnek, vagy betört pár tükröt, vagy a leggyalázatosabb tette, mikor elgáncsolta Queen nénit, ezzel a vesztét okozva a drága idős hölgynek.
Vannak olyan szellemek is, akik segíteni akarnak, és képesen teljesen embernek tűnni, ám mi, a természetfeletti, érezzük hogy nem azok. Ilyen jó szándékű szellem, többek között Gemt, vagy Magnus az egykori teremtőm, aki most szellemként éli életét.
A képességeik igen sokfélék lehetnek, Lidérc mint említettem képes volt apróbb, önálló tevékenységekre, bár a legtöbb szellemre ez nem jellemző. Julien Mayfair aki engem kísértett egy ideig, például csak zemélyes jelenlétével bosszantott, és a szövegeléseivel, mert azt gondolta ártanék Monának vagy Rowannak. Sosem tennék ilyesmik. Ő nem volt agresszív szellem, inkább csak bosszantó, ahogy nem hagyott nyugtot nekem.
Jelenleg a legerősebb szellemek közé számít Amel, aki immár bennem él tovább, és Gremt, na meg persze Hesketh is.

C.

Ember
Hozzászólások száma :
485
Tárgy: Re: Vampire anne rice leírások   Pént. Jan. 01, 2016 11:31 pm

Keresett neve

Kor:
Látszólagos kor:
Csoport:
Foglalkozás:
Play by:
Státusz:
Tudnivalók:

C.

Ember
Hozzászólások száma :
485
Tárgy: Re: Vampire anne rice leírások   Szomb. Jan. 02, 2016 3:10 am

A karakter neve

Álnév: (Ha van a karakternek álneve azt ide kérném feltüntetni. Olykor mind mások szeretnénk lenni, mint akik vagyunk, nemde?)
Kor: (Azt sem szabad tagadnunk hogy mennyire repül az idő felettünk)
Látszólagos kor: (És ennek ellenére, hány évesnek tűnünk)
Teremtő: (Vámpírok esetén, ki volt az aki megosztotta veled az öröklétet és behozott a Vérvonalba?)
Csoport: (Az oldalon található csoportok közül, melyikbe tartozol?)
Foglalkozás: (Néha dolgozni is kell, nekünk ugyan nem, de akadnak akik igen. )
Play by: (Kinek az arca mögé rejtőzöl mondd?)

Küllem

Bár nem ez a legfontosabb, mégis fontos a külcsíny. Szeretném ha mesélnél nekem egy keveset magadról, hogy nézel, ki mit szeretsz hordani, miért? Van-e valami különleges ismertetőjegyed?

Jellem

Oh igen. Kiféle, miféle vagy te? Mesélj magadról, mit szeretsz? Mit teszel ha veszélybe kerülsz? Vagy azok akiket szeretsz? Milyen vagy te, mondd?

Történet vagy szj példa

Nézd, én nem várom el hogy életed sok száz évét elmesélt, én sem tenném. Azaz megtettem, de az több kötetre nyúlt. Mesélj magadról valamit, vagy fogalmazz meg egy kiragadott momentumot az életedből, de csakis a tiédből, hiszen téged szeretnélek megismerni. Kérlek vedd figyelembe, hogy egy élet összetett dolog, és bár nem szívesen mondom ezt, lehetőleg a mesélésed terjedjen el 350 szó fölé, ez nem olyan nagy szám igaz? Hiszen ha éled az életet csak úgy reppennek a szavak, és máris túl vagy a mércén. A felső határ? Kérlek, a felső határ a csillagos ég, és bármennyit is fogsz írni, én el fogom olvasni.

C.

Ember
Hozzászólások száma :
485
Tárgy: Re: Vampire anne rice leírások   Hétf. Júl. 31, 2017 7:27 pm

Fareed Bhansali

Kor: 61
Látszólagos kor: 30
Csoport: Vámpír
Foglalkozás: Orvos, sebész, kutató
Play by: Nitin Chauhan
Státusz: Szabad

Leírás
Fareed, drága barátom, te aztán még engem is meg tudtál lepni nem tagadom. Sikeres orvos, kutató és sebész vagy, és még annyi minden más, amit el sem tudok neked mondani, mert magam sem értem igazán, de te tetted lehetővé azt, hogy vérszerinti utódom lehessen. Te, és az alkotód Seth. Teljesen elképedtem, amikor elém állt Viktor, és mintha csak tükörbe néztem volna, nem is tudtam hirtelenjében mit mondjak. Ő talán többet tudna mesélni rólad, hiszen szinte ne nevelted fel, gondosan és odaadóan, mintha csak magam tettem volna.  Ő volt a te hatalmas meglepetésed, ajándékod számomra.

Sponsored content
Tárgy: Re: Vampire anne rice leírások   

Vissza az elejére Go down

Vampire anne rice leírások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The Originals & Vampire Diaries Frpg
» Lily Anne Deveraux ~
» the vampire academy
» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries