Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Jcink adames

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Jcink adames   Szomb. Dec. 05, 2015 3:46 am

[dohtml]

Better then I know myself

Mélyen szív a cigarettába, a jobbjában tartja, balja tehetetlenül az ölében, édesmindegy, kétkezes, nem oszt nem szoroz, legfeljebb a fájdalom, ami kínzó, és a falatnyi szégyen, ami kölyökfarkas fogakként marja a lelkét. Hát így kell megjelennie egy apának a fia előtt?

- Ha... ha... ha.... -örömtelen nevetést fintorog, bár valahogy mégis elmosolyodik egy kissé, leginkább a hangulata lesz jobb.

-Azért jó látni, hogy te még a humorodnál vagy - sóhajt világfájdalmas hangon, holott valójában tényleg örül. Kegan ép és egészséges. Itthon aludta az igazak álmát, amíg ki nem üvöltötte az ágyából. Kell ennél több az elégedettséghez?

Igazából kell, de átmenetileg megteszi, amíg a sarj kisüti a szemét, aztán tapintatosan vissza is halványítja a világítást. Máris jobban esik a farkas-szemeknek.

- Mit tanulsz te abban az iskolában, ha még a gondolatolvasást sem? - forgatja meg a fejét, elfújja a füstöt oldalra, belenyomja a cigit a mosdókagylóba, már így is eléggé bebüdösítette a kis helyiséget, jobb nem tetézni a problémát. Nem mintha esélyesek volnának a tüdőrákra, de azért valahogy az ilyen dogmák beleeszik magukat a váltó lelkébe. Gyerekekre nem fújjuk a füstöt. A kölyköket védeni kell. Játszani velük. Gondoskodni róluk. Ösztönszinten. Cigaretta-ellenes ösztön.

Error.

- Küzdj az álmodért, szerezd vissza - ő bezzeg tudna aludni. Sőt, el is tudna ájulni, de most már szerfelett kellemetlen lenne. Bólint egyet. - Jahm, holnap éjszakai ügyeletben vagyok, tudod, hogy ilyenkor a nappal csak arra elég, hogy félig kialudjam magam - fintorog kissé. Nem mindig szereti a műszakbeosztását. Sőt. Általában nem szereti. Most meg ráadásul kicsit hazudik is, ennek az ügynek a folytatása lesz holnap, és őt ugyan elküldték pihenőre, személyesnek érzi a dolgot. Nem mehet el mellette. Végig kell csinálnia, fel kell számolnia az összes szemetet, aki benne volt a dologban (farkasa vicsorogva borzolódik benne, bár Kegan jelenléte józanítólag hat rá.)

- Mondjuk ha már itt esz a fene, segíthetnél - kihúzza magát, derékból elfordul, félig háttal Kegannak. Az oldalán, a bordái magasában cafrangos sebek sorakoznak, egyértelmű, hogy valami italos üveggel vágták a masszív hús és izomrétegbe. - Van benne néhány szilánk, ha kiszednéd őket valami csipesszel, van az elsősegély dobozban nagyon leköteleznél - elég kényelmetlenek ám, ahogy mozognak ott.

thanks, ginny weasley from caution 2.0!

[/dohtml]

Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Jcink adames   Szomb. Dec. 05, 2015 3:48 am

[dohtml]

The beauty of darkness, can you see that?

Better then I know myself

Figyelem ahogy a kád szélén üldögél, nem fest éppen a legjobban azt aláírom, de messze van a halálos sérüléstől szerencsére, így nem aggódok, de azért a vérszag nem kerüli el az orrom, nincsen az fából. Farkas vagyok kérem szépen, még ha jelenleg még csak kölyök is. De szép szürkés, mint apa. Legalább értékeli a humorom, ha már ő nincs vicceskedő kedvében, ami azért érthető, ilyen szar éjszaka után én sem lennék az igaz.

- Jah, humoromnál legyek, ha már álmomnál nem vagyok, mert közlekedsz mint valami dúvad és nem látsz a szemedtől - morgom meg, mert bírtam ám volna még aludni, és ahogy voltam, alsóban meg egy kinyúlt trikóban trappoltam ki megnézni ezúttal mi baja van. És na. Így jár ha nem figyel, és átesik mindenben, pedig az éjjeli látásának működnie kéne rendesen. De ha egyszer néééz, és nem lát.

- Hát ezt pont nem. De felesleges dolgokat, mint irodalom, történelem és kémia meg ilyesmiket igen, bőven... - válaszolok neki nem túl lelkesen. Semmi értelme nincs némelyiknek, főleg ahogyan előadják unalmasan, van amelyik órát egy az egyben átalszom, bár ezt nem kötöm az orrára azért. Neki nem kell tudnia. A végén még megszólna érte.

- De nem tudok, most ment el az összes álompor... - morgok vissza ahogy közli a hírt és elhúzom a szám a kijelentésére, nem vagyok ettől túl boldog, Nem szeretem amikor ilyen állapotban megy dolgozni.

- Inkább arra sem elég... - kommentálom, mert ilyenkor eléggé ingerlékeny és morgós. Holnap se lehet majd vele beszélni, és nem is lesz itthon valószínűleg. Remek... Tényleg jó lesz megint az üres lakásba hazajönni. Megérzem ahogy a farkasa szőrborzol, az enyém meg megnyalogatja a pofáját, hogy nyugodjon meg. Aranyosak. A segítségre felvonom a szemöldököm, nem nagyon szokott ilyesmit művelni, és ahogy emlegeti az elsősegély csomagot, elő is keresem, és kiszedem a csipeszt.

- Na akkor fordulj felém, hogy elérjem a szilánkjaidat  - adom ki az utasítást apámnak, és ahogy megteszi, elkezdem kiszedegetni a csilánkjait.

- Sündisznó szeretnél lenni? - morranok ahogy meglátom mennyi minden van benne.  

ty brooklyn at
caution and
atf
[/dohtml]

Jcink adames

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal