Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Julien szd hidden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Julien szd hidden   Pént. Nov. 20, 2015 9:21 pm

~ Devil in the mirror
Call me a sinner, call me a saint

A hosszú éjszakám után valahogy aludni vágyok, mert nem tudom ki hajított be az ágyamba de áldja érte az ég. Mindenesetre nem kell sok hozzá hogy álomba merüljek és elsőre nem is tudom mi rántott ki onnan, talán a farkas ösztöneim hogy valaki áll az ágyam mellett, vagy éppen ül. Nem tudom, de mindenesetre felriadok és körbenézek, és nem éppen egy kellemes látvánnyal találom szemben magam. Az apám sosem egy olyan látvány amit kora reggel szívesen bámulok. Na nem mintha nem szeretném őt, mert igenis szeretem de a szentszövegei nem hiányoznak, pláne bő két óra alvás után is, de nem úgy tűnik mint aki békén akarna hagyni, szóval felé fordulok fektemben mert nehogy már még fel is keljek.
- Jó reggelt Apuci - kommentálom a megjelenését de nem szeretem hogy csak úgy erre ébredjek. Meg amúgy is amit mond arra csak összeráncolom a szemöldököm. Megnézem mi van a kezébe, de egy kis fiola és ez valószínűleg az enyém is. De honnan került ez ide, azt már nem tudom. Mármint tudom de....
- Hm? Ez hol volt, égen földön kerestem már... - morogtam félálomban ahogy a fiolát nézegettem azt hiszem tündérdrog volt benne. Nem sok, de legutóbb azt hiszem éltem vele és kicsit ez volt az utolsó fiola de nem is lesz több. Most fejeztem be ezt a fiolát vagy ötödjére használtam el.
- Nem, ezt én használtam el még.... tegnap az utolsó részeit... - mondom neki hiszen ezt ötödszörre használtam el a dolgot. Ásítozok egy sort, és visszateszem a fejem a fejem a párnára. Becsukom a szemem.

Julien szd hidden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal