Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Lash hidden2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Lash hidden2   Szomb. Nov. 07, 2015 2:18 am

Noel

és ©

Lash

Van még időm, mielőtt elmennék a dolgomra és a szigeten múlatom az időmet, mert ráérek. Éppen ez vitt rá az elhatározásra, hogy meglátogassam Noelt, a vámpír kölyköt, mert sok furcsa pletykát hallottam, de nem igazán tudom eldönteni hogy ebből most mennyi az igaz, így úgy döntöttem utánajárok magam. Elhaladok egy pár idősebb vámpír mellett, de nem foglalkozok velük, nem igazán kötök ismerettséget csak úgy és bár a nevüket tudom, nincs szükségem rájuk. Végrehajtó vagyok, egy fegyver gyakorlatilag önmagamban. A fiú szobája elé érve megállok és rendesen bekopogok, mrt én is gyűlölöm amikor rám törik az ajtót mindenféle előjel nélkül. A szerencsésebbek utána bocsánatot kérhetnek,  kevésbé szerencsések fel sem kelnek.
Belépek a szobába és igen fura látvány fogad, mintha egy sátorba léptem volna. Körülnézek, és megpillantom Noelt is.
- Letelepedhetek melléd? - érdeklődöm, addig nem foglalom el a helyet, mert nem vagyok udvariatlan, és ez az ő birodalma, én pedig tiszteletben tartom.
- Lerajzolhatod de elég az is ha összefoglalod - mosolyodom el, ahogy megborzolom egy kicsit  haját, csak úgy kedvelésem jeleként. Remélem ha egyszer kölyköm lesz hasonlóan értelmes gyerek lesz...
- Igen én éppen dolgoztam akkor. Bár nem is bánom hogy megúsztam, de azért bejöttem hozzád hogy hogy vagy. Francis? Helló - köszönök a koponyának, nincs benne semmi furcsa és ha ez kell neki hogy megnyugodjon, rajtam nem fog múlni.
- Viszont az is kérdés, hogy meddig akarsz itt kuksolni a takaróid rejtekében... - kérdezem, mert ettől még nem dől össze a világ. Persze attól is függ, mennyire van oda.

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 05, 2016 11:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Lash hidden2   Vas. Feb. 14, 2016 2:17 am

Norl

és ©

Lash

A szigeten járok megint, egy kissebb munkából jövök éppen hazafelé, és gondoskodnom kell mindenről. Ethant értő kezekre hagytam erre a fél napra, mert teljesen magára hagyni nem merem. Elég jól ismerem őt, tudom hogy valami bajt keverne még nekem, de megnyugtattak hogy nem történt semmi baj. Így hát ahelyett hogy azonnal felé mennék, tudok tenni egy kis kitérőt is, és meglátogatom a kisöcsém, vagyis hát fogadott kisöcsémet, Noelt. Múltkor hallottam hogy valaki mesélte hogy a kicsi vámpír bátyjának fogadott, de ezt tőle még nem hallottam mondjuk, csak pletyka szinten, azokra meg oda kell figyelni, mert az információ hatalom.
A Cerberosban lépkedek már az alagsorban, hogy megtaláljam a szobáját, és amikor odaérek elé, be is kopogtatok. Egyszerű a megjelenésem, egy kék farmer, szürke felsővel és a kedvenc kockás ingem, meg edzőcipő.(Nagyjából mint a képen.) A hajamban egy napszemüveg, csak a megszokás kedvéért. Türelmesen megvárom míg Noel kiszól, mert hallom hogy bent van. Csak utána nyitom ki és lépek be.
- Szia Noel. Na hogy érzed magad itt a csillogás közepette? - kérdezem tőle ahogy elmosolyodom és már nem zavartatom magam, sokszor elmondta hogy a sátor szélére nyugodtan letelepedhetek.
- Most értem vissza egy munkából, remélem nem bánod hogy beugrottam hozzád - magyarázom meg hogy miért törtem rá csak így.

Lash hidden2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal