Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Riikka szd hiddenre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Riikka szd hiddenre   Pént. Okt. 09, 2015 12:39 am

Masa, Aatto & Riikka@
“Mosolyogsz-e az ellenségedre is?”

A bátyuskámmal tekergünk a kertben, mert kínunkban már nem tudunk mit csinálni, és többször nem verhetjük szarrá az öreget, pedig mennyi de mennyi energiám lenne rá és kedvem is, hatalmas. Szinte lobog bennem az indulat még mindig. Meg tudnám ütni, az összes létező és nemlétező istenre mondom!
- Figyelem, már amikor a szemem elég kerül az a rohadék, de sajna nem túl gyakran van. Pedig lenne még egy két szavam és ütésem hozzá ami azt illeti - hasonlóan vérszomjas vagyok mint a bátyám, de talán azért is van ez, mert ikrek vagyunk és ennyire hasonlóak vagyunk hogy még a dühöt is így, duplán érezzük.
Persze a bátyám idétlenkedése kiváltja belőlem is ezt, hiszen kínunkban már tényleg nem tudunk mit csinálni így marad az ökörködés, és az hogy egymás nem létező idegeit tépkedjük.
- Jaaaajj Aaaattooo, olyan sügééér vagy - csipogok neki halál cuki és idegesítő hangon és megszemlélek mindent amit mutat hatalmasra tágult kíváncsi szemekkel.
- Jajj istenem de édese. Látod, látod? Csókot, csóóókot! - bíztatom a halakat hogy csókolják meg egymást és összespanolunk a Vuvu-val is ahogy iderobog majd vissza a gazdájához, de nem kell sokat várnunk hogy idejöjjön ő is. A csík szemű halál cuki lány az, a nevére is emlékszem ám. Vagy mégsem? Misa.... Musa... Masa! Ez az. Naná hogy emlékszem rá, és elheverek a tesó kockás hasán, mert születési előjogom hogy rajta terpeszkedhessek.
- Hatalmaaaas pókok vannak itt a kertben. Tudoood? El se hinnéd mekkorát! Az az! Kis szemetek, szaladnak ám ak is pálcika lábaikon de nem éééér! Mi megfogjuk őket, mint Aatto. Jajj Aaattoooo olyan ügyes vagy - lelkendezek amikor fűcsomót nyújt a Vuvu gazdája felé. és nem kelek fel, egyikünksem teszi.
- Tanítod a Vuvu-t? Mit tud már? - kérdezősködök, gyermeki lelksedéssel, keresztben Aatton és a lábaimmal az égben harangozok.

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 19, 2016 7:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Riikka szd hiddenre   Kedd Aug. 09, 2016 10:35 pm

Oberon & Riikka ©
Nem szeretem még mindig az öregem, mert nem bocsátom meg neki egyhamar hogy átbaszott, de el kell ismerjem legalább ízlése van, és ez a hely igen hamar megfogta az én kis érdeklődésem, mert bővelkedik olyan koncertekben, amiken előszeretettel ugrálok bakancsos, szoknyás kis tinidémonnak eladva magam. Most is ez vezérel, hogy jól érezzem magam, és nem is számítok senki ismerősre, azon túl hogy Aatto közölte, ő ma nem jön mert fontos aludnivalója akadt és nem ér rá. Én meg energikusan végigugrálom a bulit és még ismerősbe is botlok, ez az én napom azt hiszem.
Előrerángatom bulizni az első sorba és eszembe se jut hogy esetleg nem akarna jönni, egyszerűen nincs más választása, mert húzom, és amúgy sem szoktam kikérni a véleményét, mert úgyis tudom hogy minden őrültségbe benne van ami csak eszembe jut. És ez még nem is olyan nagy ami azt illeti.
Hozzá simulok ahogy megcsókolom, és viszonozva a kedvességét a kemény fenekére markolok, nem vagyok egy szende szűz aki nem tudja milyen egy formás pasi fenék, és lássuk be Oberon igen tekintélyes alakkal rendelkezik, kezdve a mellkasától, amit szívesen végignyálaznék... Elkalandoznak kicsit a gondolataim, a csók közepette és elhúzódom tőle.
- Na és ezúttal mi hozott ide? Queens nem olyan hely amit kedvelnél, legalábbi az eddigiek alapján - faggatózom, ahogy szerzek magunknak két sört a közeli sörsátorból és a kezébe nyomom. Korsó, kisebbel nem is kezdünk, még pintben jöhet....

Music

Riikka szd hiddenre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal