Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Enzo szd hiddenre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Enzo szd hiddenre   Vas. Szept. 27, 2015 2:05 am

Camea& Enzo

Nem akarom csak úgy elengedni, ilyen könnyedén, ha már sikeresen levadásztam, mert első gondolatom amúgy is az volt, hogy hazaviszem. Odaállok apám elé, amolyan vikinges virtusban és keményen a szemébe meredek, hogy én asszonyt vadásztam! Őseink szokása szerint, de még a gondolatra is elkap a röhögés szinte, és muszáj vagyok köhinteni egyet kettőt hogy visszanyerjem a komolyságomat.
- Oh, fotómodell lettél még farkas alakban is, nem semmi karrier mit ne mondjak, másoknak még emberként sem nagyon sikerül összehozni, nem hogy így - kuncogok fel, ahogy elnézem a vakarózását, baromira aranyos jelenség, meg kell hagyjam. El tudnám képzelni közöttünk, csak még őt is rá kell erre vezetnem, és be kell magam dobnom, teljes valómban. Hm, hm, menni fog ez kérem szépen, minden az én javamra szól egyenlőre.
- Igen, gyönyörű fehér színes van, de ez nem éppen őshonos itt az is tény. A gyömbér jobban jönne, vagy a szürke, de még a fekete is, bár azt nem tudom hozzád képzelni szóval... - legyintek egy kicsit ahogy megrázom a fejem. A hajam egésze az arcomba költözik, és lazán mozdítom modellesen a fejem, persze nem kicsit rájátszva. Bezzeg a zenékre amiket imádok, milyen faszántosan lehet már headbangelni! Sosem vágatnám rövidre, ez a hossz teljesen jó. Imádom, és apácska is most hosszabb stílussal nyomul. Majdnem Thor, na. Szivatjuk is rendesen, csak én nem lennék jó Loki, kizárt hogy annyi zselét kenjek a hajamra, amennyi kéne hogy olyan hajam legyen.
- Nem sértegetem, csak hát ez elterjedt farkasnézet, nem tudtam hogy ti ennyire más szekta voltatok ilyen téren. Bár engem aztán nem zavar - vigyorodom el, de még ha rám is ugrana sem hagynám magam, maximum fülön harapnám. Azt a cuki hegyes kis hófehér fülecsücskét, ha már úgy vonz az illata. Az viszont kevésbé tetszik, hogy elutasítja az ajánlatomat, de nem adom fel, nem olyan fából faragtak engem. Meg mondjuk fából se, mert a testem elég érezhetően reagál a kis nőstényre. Engedje tovább menni, akinek hat anyja van, kell nekem! Felébreszt bennem valamit.
- A falka nem csak erről szól. Család, menedék persze, ezek fontosak, de van ott móka, kacagás, élet. Amolyan nagybetűs élet, és azok után amiket átéltél, szerintem erre lenne szükséged hogy ne add fel az életed. Ne pazarold el, a szüleid emlékét így - válaszolok neki ahogy simogatom a bundáját, ha már a nyakamba cuccolta a csini kis nóziját hogy szaglásszon. Jóval nagyobb azért így is, mint bármelyik mezei kutya, szóval nem kell nagyon lehajolnom sem hozzá. Megvakargatom.
- Ne hagyd, hogy belesüllyedj a depressziódba és ne mondj azonnal nemet. Nézd meg mi hogyan élünk. Minket aztán nem egyszerű kipusztítani, mert az összes isten vagy akármi a tanú, megpróbálták már, és mindenkinek belénk tört a foga. Az alfánk örülne neked, szóval gyönyörűm... - mosolyodom el, és végül felemelkedek, vele együtt, mert aljas módon köré fontam a karjaim, hogy felvegyem. Nem érzem meg a súlyát, nem jobban mintha a húgom cipelném odébb, nincs benne túl sok súly. Elindulok vele vissza a motorom felé, ide érzem a benzin szagát, nem is kellene szaglásznom utána.
- Nem engedlek, mert butaságot akarsz csinálni. Nem hagyhatom hogy egy ilyen hosszú életet ennyire félredobj, mert éppen mély ponton vagy Camea. Szedd össze magad, regenerálódj, és majd utána döntessz. Most mit vesztessz, hm? Pár napot el tudsz tölteni velünk - csóválom meg a fejem és odaérek a motorhoz, ahol szembesülök egy igen csak lényegi kérdéssel.
- Tudnak a farkasok motorozni? - kérdezem tőle, full komoly fejjel, hacsak nem változik vissza, kénytelen leszek valami csomagként cipelni.
Never gonna give you up  ○ ©

Enzo szd hiddenre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal