Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Enzo szd hiddenre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
447
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Enzo szd hiddenre   Vas. Szept. 27, 2015 2:05 am

Camea& Enzo

Ha már egyszer én találtam, haza is viszem, de belegondolva ez lehet nem a legjobb ötlet. Mármint, apám biztos értékelni fogja ha elé állítok egy szép fehér bundással, hogy már pedig ezt én fogtam és az enyém. Fehérke meg tuti meg akarna harapni ezért, amit meg nem hagynék, de azért vicces eljátszani a gondolattal, és kajla kis félmosolyt idéz elő az ajkaimon. Érdekes jelenet lesz annyi szent.
Karjaimban a fehér bundással indulok vissza a motoromhoz, és közben belélegzem a jellegzetes farkasbunda illatot, ami olyan jellemző ránk de alatta érzem Camea saját illatát is, ami olyan lágy, nem vanília szerű, de hasonlóan kellemes édeskés, és erős. Csak úgy szaggatja az orrom, és a farkasom is majd megveszik olyan hevesen csapná a szelet a nősténynek, ha nem fognám vissza egy kicsit. Nem akarom elijeszteni.
- Ezt azért még ne borítékold, előbb ismerj meg minket, és majd csak azután. Adj nekünk egy esélyt, mert ez így nem túlságosan fair, hogy előre megmondod és közben meg sem próbálsz majd megismerni minket - mosolyodom el ahogy megsimítom a bundáját menet közben ahol érem, és odaérek a mocimhoz. Na már most, hogyan applikáljunk fel egy farkast, egy terepmocira, ez itten a kérdés kérem szépen, de vannak kreatív ötleteim.
- Hm, pedig nem lenne rossz ötlet, legalább tuti nem esnél le, de valahogy megoldjuk. Legrosszabb esetben a saját hátamra kötlek fel - nevetem el magam, és felszállok a kicsikémre, erős combjaim közé kapva. Nekem nem kell erőlködnöm hogy izomból megtartsam, nem vagyok ember így hát... Oldalra hajolva felsegítem magam elé a böszme nagy bundást is, és eligazgatom hogy lássak is mellette, meg azért le se essen, és gyakorlatilag félig ráfeküdve a karjaimmal szorosan tartva.
- Reményeim szerint nem fogsz, de azért mérget nem vennék rá. A jobb mancsod ne tedd rá a kezemre ha lehet - figyelmeztetem, mert azzal húzom a gázt, és afelett teljes kontroll kell nekem. Felbőgetem a motort és már indítok is. Körbevigyorgom a fejem, és először lassan döcögök ki az erdős talajról, de a terv működik és nem esik le, így jobban húzom kicsit a kart és száguldunk.
- Nyugi, foglak... - duruzsolom neki, látom hogy parázik egy kicsit, de hát emberként könnyebb lenne. Akkor tudna mögöttem ülni és a derekam fogni. Elrobogok vele a falka birtokig, és ott becsengetek, beszólok Ryannek hogy nyisson kaput nekem, és ki is nyílik, én meg robogok tovább, egészen a garázsig.
- Nos, üdvözöllek a Di Canio birtokon, a megbeszélt egy hétig ez lesz az otthonod - simogatom meg ahogy megállunk, és egyszerűen leemelem magam elől hogy én is leparkolhassam a kicsikémet. Aztán lépek csak oda megint.

Enzo szd hiddenre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal