Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Enzo szd hiddenre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
485
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Enzo szd hiddenre   Vas. Szept. 27, 2015 2:05 am

Camea/Dante& Enzo

A ház egészen nyugisnak tűnik bár tudom hogy a legtöbben otthon vannak, vagyis itthon de nem mutatkoznak. Érzem apámat is a jert felől, de azért bezengen a fél házat ahogy elkiáltom magam, és csodálkozom hogy megúszom két mentélis nyakoncsapás nélkül, de ami késik az nem múlik ugyebár.
Ahogy Camea a lábaim között krosszozik hogy átbukjak benne, eszembe jut hogy ugyan felhívhattam volna apámat, de egyszerűen nem jutott eszembe hogy megtegyem, noha a zsebemben van a telefonom, és működik is. Ezért még kapni fogok úgy érzem, de ez van vállalom a következményeket hogy mi lesz.
- Nyugi, nem lesz semmi baj, nem vagyunk vademberek - mosolyodom el ahogy megpaskolom a vastag fehér bundát, és haladok tovább vele együtt, és a sajátjaim elé állok. Érzem Ryan kérdő-röhögő pillantását is, de elsősorban apámra fókuszálok.
- Jó akkor nem mondom. Ő itt Camea, az erdős részen találkoztam vele, motorozás közben - válaszolok, ahogy majdnem előreborulok az említett miatt, ahogy a lábaim közé fészkelődik mint valami termetes kutya. Igyekszem a lényegre szorítkozni, és tisztelettudó lenni, de amikor elkapom apám pillantását, hallom a szavait is, amit más nem.
~ Tulajdonképpen lehetnék. De nem vagyok. Nem raboltam, hanem jött magától, megkérdeztem hogy velem tart-e szóval nem raboltam. Egyedül volt és kósza farkas, azt nem engedhetjük, és csont és bőr, nincs jól. Én mindössze segíteni akartam neki hogy lehessen újra családja és ne legyen magányos. Igen tudom hogy elbasztam és nem használtam a fejem meg a telefonom, de... Nem akartam otthagyni ~ - válaszolok apámnak ahogy kivárok. Farkasom is tisztelettudóan viselkedik, és nem keresi a másik farkas tekintetét, nem akarom kihívni és felbosszantani.

Enzo szd hiddenre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal