Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Shuusei szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Shuusei szd    Csüt. Szept. 24, 2015 2:53 pm

Jericho& Enzo

Vannak napok, amikor még én sem vagyok a toppon, és a múltkori alkalom pont ilyen volt, micsoda mázli hogy Segnael eljött velem és beszélt, én biztos nem tudtam volna, hiszen az előadóteremben középtájt kiszúrtam a fiamat, aki szintén felismert, mert lássuk be elég kevés ember futkos orgona színű szemekkel, angyal meg még kevesebb. Mit is tehetnék a fiammal, most hogy tudom sokszor fogunk találkozni, mert megnéztem a kurzus listát mindkét térgyat felvette amit én tanítok, így aztán igazán remek lesz órát tartani.
Akkor is ezen merengek amikor az egyetem felé hajtok a nem túl feltűnő kocsimmal, hiszen nem kell akkora feltűnés, így is elég az hogy feltűnően fiatalos és jóképű vagyok, bár betudják annak hogy még ifjú tanár vagyok, bezzeg ha tudnák hogy nem is ember vagyok. Ahogy Segnael sem az. Bár az emberek olyan ostobák mostanában, még akár el is hinnék. Na mindegy, elindulok az épület felé a kis fánkos dobozzal, amikor kiszúrom a fiút, aki vélhetően engem vár, így felé indulok el. Nem, nem félek tőle, így is úgyis én vagyok az erősebb az meg hogyha utálni fog, és sértegetni, hát mit tagadjam? Felkészültem rá.
- Szóval tanár úr mi? Mi lenne hát az oka hogy bántanád az egyik tanárodat? - kérdezek vissza szemöldök felvonva, hiszen nagyon is tudom hogy miért akar, de ez nem a tanárságommal van kapcsolatban.
- Sehol nem fogsz agyonverni szóval maradhatunk itt is. Szóval gondolom átugorhatjuk a nagyjelenetet hogy fiam én vagyok az apád, meg minden ugye? - kérdezem ahogy végigmérem, és szinte izzik a méregtől. Végül is, valahol meg tudom érteni, nem éppen a legjobb szülő voltam.
- És most miért jöttél ide? Sértegetni akarsz? Meg akarsz támadni? A nyakamba akarsz borulni? - találgatok, mert nem ismerem annyira a testbeszését, szóval az első kettő az amire tippelek igazán.
Vanilla  ○ ©

Shuusei szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal