Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 7:56 pm

» Theo notesze
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 27, 2017 12:30 am

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

A hónap reagolói
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Reiga kód mot-ra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
481
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Reiga kód mot-ra   Kedd Szept. 22, 2015 1:17 pm

Méli & Rei @
“Mosolyogsz-e az ellenségedre is?”

A parkon át a kis sziklás rész felé indultam, mert ott reméltem némi nyugalmat, de meg kell mondjam, csalódott vagyok. Sötét szemeim egy alakot látnak, ismerős ugyan, de nem vagyunk kebelbarátok, bár ki tudja, lehet szép keblei vannak de jelenleg nem érdekel. Ő nem. Nekem most más kell, vöröset akarok. Imádom a vörös nőket. Talán később fel is szedek egyet, ki tudja mihez lesz kedvem ezután a kis találkozás után. Leugrom, és megállok tőle nem messze. Nem megyek annyira közel, nem bízom benne, és magamban sem.
- Mindig valaki olyasvalaki kerül elég, akire nem is számítassz, hát nem ez a szép az életben? - mosolyodom el, túljátszott ártatlansággal, aztán az egyik nagyobb szikla kiszögellésre telepedek le, de pálcám a kezem ügyében ha esetleg ez a vehemens nőstény meg akarna átkozni, bár kétlem, akkor akár fogadhatott is volna azzal hogy nekem szegez valami jó kis átkot. Szinte már hiányoznak az összecsapások az aurorokkal, lehet hogy provokálnom kellene őket egy kicsit, és nem csak illegni billegni az orruk előtt, mert úgy tűnik ahhoz is vakok hogy észrevegyék. Bár hogy egy egyszerű harmadéves mágia ennyire megtévessze őket, már nevetséges.
- Nem, az már megvolt mára, most valami nyugisabb tevékenységhez volna kedvem, de nem hiszem hogy vajsörözni támadt kedved velem, és azért vagy itt - húzom el a szám apró, nem túl igazi mosolyra, de legalább ott van a gesztus, hogy én megpróbáltam. Nem is értem sokszor miért mondják hogy érzéketlen vagyok, vannak érzelmeim, csak nem biztos hogy mindig mindenki pozitívnak nevezné őket.

Reiga kód mot-ra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal