Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Milo St Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
207
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Milo St Claire   Szomb. Aug. 22, 2015 5:29 pm

To: Cassidy

Rohadt egy hangulatom van olyan igazi semmit sem csinálós, ezért is döntöttem úgy, hogy tényleg nem is csinálok semmit, csak döglök a kanapén, és mindenféle buta műsorokat nézek, vagy valami zenei csatornát, bár azt inkább neten szoktam, itt csak ilyen könnyű pop-os szarokat játszanak, semmi olyat amit bevenne a gyomrom. Márpedig elég érzékeny vagyok zenére, és ez az egyetlen pont amiben szerintem Cass-el valaha is egyet fogunk érteni, neki se ez a tingi tangi izé jön be, hanem a keményebb metál és rock mint nekem. Emlegetett szamara meg is jelenik, hát ember még te kellessz a boldogságomhoz, de tényleg...
- Ha egy kicsit is engedékenyebb lennél.... Innen mégis hogy mutassak feléd bármit is a középső ujjamon kívül, he? - morgok rá vissza, hiszen ez igaz, ha alkalmat se teremt, akkor innen nem igazán tudok mit csinálni.
- Inkább vigyél el a hétvégi koncertre, na? - állok elé hirtelen egy vakmerő ötlettel, aztán ahogy a ruhatárát méltatom csak vigyorgok.
- Nagyon helyes szőke herceg, soha nem élném túl, ha így kellene mutatkoznom veled... - sóhajtok színpadiasan, elég nagy ripacsok tudunk lenni, és néha bármennyire fáj bevallani jobb vele beszélgetni, és tépni egymás idegeit, mint a négy falat vagy a tévét bámulni. Alapvetően én is ember vagyok és vágyok a társaságra, de elzárnak tőle. Pedig egy jó kis koncert igazán jól esne.
- Inkább húzzunk ki egy fekete pontot, na? - vágok vissza kis mosollyal, hiszen elvileg abból is gyűjtöttem jó párat már mellette, mindig tesz ilyen hülye megjegyzéseket h miért jár a fekete pont, mintha gyerek lennék és nem egy felnőtt pasi.
- Jah, aztán remélem még nyakörvet is megpróbálsz rám adni... - morgolódok a kijelentésére, éppen eléggé herótom van ettől is, hogy itt apáskodik felettem, holott kb annyi idős lehet mint én. Eszem fszom megáll komolyan.
- Ne. Inkább ne. Inkább csinálj valamit enni ha már betankoltál mert éhen veszek... - válaszolok, és ahogy kihozza a hajnyíróját felcsillan a szemem. Megmenekültem. Rühellem amúgy a fodrászokat, és ha lehet magamnak oldom meg a hajvágást. A fánkra meg csak cuki mosolyt vágok, és kivételesen nem mellékelek epés, rossz indulatú megjegyzést sem. Csak beleharapok egy csokisba és elvonulok hajat nyírni. Felhangzik a jellegzetes búgés, és fél órával később kerülök elő frissen nyírt hajjal. Oldalt eltüntettem a zavaró tényezőket, és most megint középről lóg csak a hajam ahogy szokott. Végig is szántok rajta ujjaimmal, aztán a konyhába megyek hogy legalább főállásban útban legyek Cassnak.
- Na mit főzöl végül is? Van még kávé? - érdeklődöm egy újabb fánkkal, mert azt persze hoztam magammal. A csokisat imádom.

Still Waiting
©

Ember
Hozzászólások száma :
447
Tárgy: Re: Milo St Claire   Vas. Nov. 08, 2015 11:48 pm

To: Trystan

Semmi kedvem itt lenni, rosszul vagyok fázom, és minden bajom van egyszerre, a szoba is rám akar szakadni, menekülni akarok innen. Messzire, el. Haza, abba a kis lukba amit lakásomnak nevezek, és ahol annyi éjjel szálltam már magamban, hogy aztán magányosan ébredjek a nap tűző sugaraira, amik lándzsaként szaggatták a szemem és az agyam utána. Szétesik a fejem, így hát a magam feje után indulok és kihúzkodom a tűket magamból, nem érdekel hogy pár csepp vérem is kicsurran, mert nem rendesen csináltam. Nem érdekel! El akarok menni! De nem jutok messzire, hiszen a nadrágom még csak csak felhúzom, kisebb nagyobb nehézségek árán, de elszédülök, elszoktam ettől, régen volt hogy ennyire túl lőttem volna magam, de megvolt rá az okom, hogy miért tettem. Ezt senki nem tudhatta, senki nem értheti mi történt velem! Ő sem!
Már mennék, mikor elszédülve kapaszkodót keresek, és sajnos nem az amire számítok, mert egy doktor fehér köpenyes karjába sikerül kapaszkodni, aki az ágy felé segít, ahol leülök a szélére és a kezembe támasztom a homlokom, szét reped a koponyám, esküszöm, valaki szabdalja egy bárddal. Mi a pokol fáj ennyire?!
- Ahh, szóval egy napja. Az is sok itt lenni. Jah tudom mért, de nem érdekel hogy maga mit gondol, bár ebben kivételesen igaza van, de minek is vitatkozom magával... - morgok rossz kedvűen ahogy a fejére áll a világ, és felsziszegek, ez baromira nem kóser. Miért vannak ekkora fájdalmaim? Eddig nem fájt semmi. Összegörnyedek kicsit még ültömben is.
- Milo vagyok, de ezt már gondolom elolvasta - morgom és alaposabban megnézem magamnak. Egészen jó pasi lehetne, ha nem lenne doki, nem itt lenne, és nem engem idegesítene a jelenlétével. Idegesnek érzem magam tőle, egyáltalán nem nyugodtnak és a kérdésére megrázom a fejem. Hát úgy nézek ki mint aki jól van?!
- Nem vagyok jól, kurvára szaggat a fejem, és egyszerűen minden rám akar szakadni, érti? Ki kell jutnom innen, megfulladok itt! - fakadok ki ahogy zavart szürkéskék szemeimmel ráfókuszálok, de nem igazán éles a kép. Megijedek, mi fene?! Görcsösen kapaszkodok, ujjaim a takaróba markolnak, és kényszerítem magam hogy nyitva tartsam a szemem. Én nem.... én nem ájulhatok el.
- Mit... mit akar, doki? - kérdezem, biztos van valami oka annak hogy idejött, nem hiszem hogy csak úgy véletlen pont erre járt, és benézett.

Still Waiting
©

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 21, 2015 1:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://azgard.forumotion.com
Ember
Hozzászólások száma :
447
Tárgy: Re: Milo St Claire   Csüt. Nov. 19, 2015 6:20 pm

To: Amy

Nem megy a fejembe amúgy, hogy mégis miért én ha egyszer jól láthatóan már ránézésre se jövünk ki egymással, és nem hiszem hogy ezt a szép állapotot meg kellene zavarnunk. Ám ezt úgy tűnik itt csak egyedül én gondolom így.
- Hát az biztos hogy nem éppen bizalomgerjesztő. És valószínűleg mindketten a halálba kívánjuk a másikat - egészítem ki, hiszen én legalább annyira nem akarok vele foglalkozni mint ő velem, a jelek szerint. Bár nem tudom mennyire minősül szép lónak, hiszen nem vettek körbe lovak, hogy legyen bármiféle viszonyítási alapom is.
- Ahha, jó - sóhajtom hogy gondoljam végig a dolgokat de a türelmem és a dolgokhoz való hozzáállásom kb ott veszett el, hogy leszólt a beszédem miatt, amiből nem vagyok hajlandó lejjebb adni, még akkor sem ha ez rossz pontot jelent Cassnál. Különben is örüljön hogy csak vegetálok és nem teszem pokollá a mindennapjait. Mert azt is megtehetném mondjuk, hogy nem agonizálok ennyit saját magamon.
- Nem érdekel! Akkor legyen rossz pontom, de ebből nem adok, legyen már elég hogy itt vagyok, és csinálom ezt az egészet! Akkor legközelebb olyan időpontot mondj amikor senki nincs itt, mert akarom magam visszafogni senki kedvéért sem! - morgolódok, ahogy közelebb megyek és nem várom meg mit mond erre. Nem érdekel. A ló se. A hely se. És mégis, nem tudom mennyi álldogálás és lassú moccanás, és almadobálás után ez a szörnyike rám néz, hogy mit tartok a kezembe és elkap a roszullét ahogy egy fél lépést tesz. Amyra pillantok hogy ilyenkor mégis mi van, és felvonom a szemöldököm hogy mit akar. Aztán leesik, és beljebb hajolok hogy oda guríthassam az almát, és a ló le is csap rá. Ahha, szóval szereti az almát. Elnézem ahogy megeszi.
- Na mi van talán bejön? Ehh... - elveszek még egyet, de azt nem adom neki még, csak játszom vele mint az előbb. Remélem nem akar rám mászni érte.

Still Waiting
©

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 20, 2016 11:37 pm-kor.
Ember
Hozzászólások száma :
447
Tárgy: Re: Milo St Claire   Csüt. Nov. 19, 2015 6:33 pm

To: Lily

Már megint itt hagyott, komolyan kezdek nyakamig tele lenni ezzel a fazonnal, még hogy csak úgy itt hagy, és majd értem jön két óra múlva. Két óra! Mi a retkes halálnak a fszát csináljak én itt addig?! Még valami büfé sincs, ahová beülhetnék, így inkább járkálok. A levegőzés állítólag jót tesz, de azért ennyire nem akarom átélni. A karámokat már körbejártam teljesen, ott semmi érdekeset nem találtam, így inkább tovább kószáltam az istállók felé, ahol elszívtam egy cigit, mielőtt bementem volna a lovak közé hogy megnézzem őket. Végigsétálok a boxok között, de ide már nem hoztam cigit, hiszen nem akarom felgyújtani az egészet de... hát azért nem mondom, volt bennem kísértés. Nem kevés. NA mindegy, szóval végigjárom az egész hodályt, hogy valami életet keressek, ami nem ló, és végül meg is hallok egy hangot, nem tudom hová tenni, de tuti hogy az egyik állathoz dumál, ahogy én is dumáltam az első ismerkedésemen Csillaggal, vagy mi volt a neve. Csillám? A fene sem emlékszik már rá. Most sem tudom hogy azt a dögöt keresem, vagy valami mást, de meghallok egy hangot, olyan ismerősnek cseng de a fen se tudja honnan. Arra felé lépkedek hogy megnézzem ki beszél a lovához, mert nem hiszem hogy mások is lennének itt, ezeken a szőrös szörnyikéken kívül, és észre is veszem a lányt. Hm, egész csinoska, de nem különösebben érdekfeszítő. Gondolom bizalomgerjesztő látvány lehetek a fekete nadrágban és bokacsizmában ami lovagláshoz is jó, valamint a fekete felsőben és a mellényben amit rávettem, és kilátszik a végigtetovált karom, meg sok egyéb kisebb minta is.
- Szerintem még az öszvéreknél is rosszabbak... - jegyzem meg.

Still Waiting
©

A hozzászólást Alec Nyrani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 25, 2015 7:04 pm-kor.
Ember
Hozzászólások száma :
447
Tárgy: Re: Milo St Claire   Szer. Nov. 25, 2015 6:48 pm

To: Alexia

Letelepszem a székébe, és igyekszem valahogy túlélni ezt a rémunalmas beszélgetést, akar a fene itt lenni és beszélgetni, de hát... azt se értem baszki minek nekem lovasterapeuta?! Így is nagyobb figyelmet kapok lassan mint az angol királynő. ÉS ez nekem nem jó.
- Hogy jött ide a lovad? Nem érdekelnek a lovak. A megjegyzésemre arra vonatkozott hogy sehogyan nem jövünk ki egymással, de mindegy... - túl magasak voltak az elvárásaim úgy tűnik, hogy megértse a helyzet iróniáját. Miért gondoltam volna arra, ami most jutott eszembe hogy hova és mit kívánjak? Túldimenzionálja mindenki a helyzetet és ez kezd idegesíteni, hogy mindig mindenki túlbonyolít mindent.
- Ott van minden. Nem volt jó életem, lecsúsztam, ittam és dogoztam és megütöttem a bokám, és már minden létező szentbeszédet meghallgattam erről - teszem hozzá, mivel nagyjából mindenkinek az volt a dolga hogy elmagyarázza hogyan kellett volna élnem. Nem azt, hogy most mit csináljak. Hát, ezt biztos ne. Veszek egy mély levegőt, és elgondolkodom egy kicsit, végül is ki tudja miért mondta azt hogy van érzékem hozzá, ha egyszer én nem érzem. Vagy mégis? A fene se tudja.
- Jah felesleges. Igazából mindegy hogy cseszek-e rá, mert meg kell jelennem akkor is ha nem érdekel. Mindenki olyan krva okos hogy mit kellett volna csinálnom és hogyan, és miért tehettem azt amiket megtettem. Nem teljesen mindegy? Ha olyan fene okos mindenki, akkor azt mondják meg hogy mit csináljak, és ha a lovak olyan fene érzékeny állatok, akkor miért pont velük kellene kezdenem valakit, aki még a közelébe sincs az érzékenységnek, vagy ilyesminek? - teszem fel a szerintem jogos kérdést, és hátrasimítom a hajam az arcomból, végtelenül felidegesít és elfáraszt ez az örökös hajcihő hogy mikor hová menjek, micsináljak, mert szerintük ha mozgásban vagyok nem gondolok a drogokra meg ilyesmikre, csak hogy ez nem ezen múlik. Nekem nem csak ezen kell felül emelkednem, hanem máson is. Ami így még annyira sem fog menni mint amúgy.
- Honnan tudják a lovak hogy ki jó ember és ki nem? És nem tudom hogyan kell jónak lenni, és soha nem is törekedtem erre. Azt se tudom hogy álljak neki... - morgolódok magamban, bár ha figyel talán hallhatja, és felhúzom az egyik térdem. Miért nem lehet csak hagyni, hogy magam találjak ki valamit?

Still Waiting
©

Sponsored content
Tárgy: Re: Milo St Claire   

Milo St Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» St. Claire Hospital
» Davina Claire - készül