Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Lestrange kódok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
207
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Lestrange kódok   Pént. Aug. 21, 2015 4:08 pm

"Boys and girls of every ages, wouldn't you see something strange?"
Mindenki & Mindenkivel ©
Alapvetően nem szeretem annyira a bálokat de a halloween, az barátom, mindig a legjobb móka az egész év folyamán, kivéve persze a karácsonyi bált, mivel aranyvérűnek születtem, így elég sok bálon fordultam már meg, és nem tagadom, valahol mélyen még élvezem is. A táncot, a flörtölést, és sok mást ami szinte már tradicionális. Elfoglalok egy szimpatikus asztalt, és nem is ülnek ide olyanok, akikre nem vágyom tudják hogy engem békén kell hagyni, és akkor nagy valószínűséggel én is békén hagyok másokat. Többnyire ez meg is állja a helyét, de nem mindig, hiszen akkor kiszámítható lennék, az meg még véletlen sem akarok lenni. Szóval türelmesen várakozok, amíg végre egy ismerős alak érkezik a terembe és kérdés nélkül dobja le magát mellém, ami elégedettséggel tölt el. Pitonnal végül sikerült jól kijönnöm mindig, a kezdeti nehézségek ellenére is, és tagja azon szűk kis körömnek, amit stílszerűen jobb ötletem nem révén csak Kör-nek nevezek. A mardekár elitje.
- Valóban új szerzemény, de nem hinném hogy hozzám akarna jönni ma éjjel, de gálánsan átengedem neked Ollókezű ha szeretnéd - vigyorodok el, ahogy megszólal, és nem csalódok benne, talán ő áll a legközelebb ahhoz, hogy barátnak nevezzem. Bár az én helyzetemben bárkiben is megbízni hiba volna. Nagy hiba, mégis néha én is engedek kicsit, ember vagyok, emberi vágyakkal.
- Ugyan, nem is versengek, nekem nem kell húsz másik, a fél mardekár az ágyamba ugrana ha engedném nekik, de... ezt ki kell érdemelni, és jelenleg valaki más keltette fel az érdeklődésem - hiszen nem titok, hogy ki a kiszemeltem, és az sem hogy néhányszor kaptam már kosarat is, de nem adtam fel. Egyszerűen kell nekem az a lány. Van benne valami rejtély, mintha folyton rejtegetne valamit, és meg akarom fejteni a titkot. Bármennyi időbe is teljen.
- Ki tudja, bár elég érdekes hogy hirtelen ennyi szigorú szabályt vezetett be, szóval eléggé ideges lehet, nézz csak rá. Bár ez inkább egy felhívás a kedvenc házának, azaz nekünk, hogy kiderítsük mi a jó élet folyik itt, igazam van? - mosolyodom el, mert nyomozni fogok ezután. Majd, holnap mondjuk, ma a bált akarom leginkább élvezni és nem az igazgató savanyú pofáját, ahogy a vacsorát üli végig, és a lakoma után, megint beszélni kezd, és a táncot is megnyitja. Nem állok fel, nem akarok még táncolni, és tekintetem a bejárati ajtó felé rebben olykor, várok valakit. Bár a héten nem láttam, mintha szőrén szálán eltűnt volna, de... talán felbukkan.
- Perselus... csak óvatosan azokkal a finom pillantásokkal, az a lány... meséljek neked valamit róla? - kérdezem halvány mosollyal, hiszen feltételezem még nem tudja kicsoda is ő. Hogy a fél testvérem, márpedig mint olyanra, odafigyelek. Nekem fontos a családom, és Rabastan képtelen megérteni hogy akkor, én nem azt a kimenetelt akartam. Megtettem valamit, amit ő sosem tudott meg. És nem is fog.

A hozzászólást Shet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 04, 2015 4:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Lestrange kódok   Csüt. Okt. 22, 2015 11:51 pm

"Boys and girls of every ages, wouldn't you see something strange?"
Sirius & Rodolphus ©

A pálcám ébreszt a délutáni szundikálásból, mivel hétvége van és én hajnalban feküdtem le aludni, még szép hogy ilyenkor alszom, vagy legalábbis olyasmit művelek, és kell hogy időben felébredjek, de nem éppen örömteli ez a felkelés. Pláne nem, hogy nekem ma még büntető munkára is kell mennem, mert pár griffendéles még egy ideig kellemetlen utóhatásoktól szenved. Tündér fülekkel és miegyéb másokkal, ami szerintem vicces, és én csak a bűbájtan órán tanultakat alkalmaztam, nem kell rögtön büntetni érte, de hát dehogynem... Úgyhogy most mehetek is. Kaptam róla értesítést hogy mikor és hová kell mennem de nem tett boldoggá hogy valaki mással kell csinálnom. Rohadt lelkes vagyok, de tényleg, szóval felöltözöm, és elindulok lassan, nagyon lassan nehogy idő előtt odaérjek a gyengélkedőre, és már mindenféle rémes ötlet megjárja a fejem. Voltam már itt párszor, nehéz lenne olyan feladatot adniuk, amit még nem csináltam, beleértve az ágytálakkal való szarakodást is. Undorító egy munka. Belépek, és az első amit megpillantok, az Black.
- Nohát Black, szóval veled kell osztoznom a bünti munkán - jegyzem meg ahogy behúzom az ajtót magam mögött és a javasasszony része felé megyek, ahol távolabb lehetek a betegektől, akik itt lebzselnek. Nincs is semmi bajuk csak nem akarnak órára járni. Lusta banda. Nem is értem őket. Aztán megjelenik a nő is.
- Nohát fiatalurak! Csak hogy itt vannak! Nyomás befelé, felcimkézhetik az összes kórlapot.... - adja ki az utasítást rikácsolva és megmutatja miket is kellene megcsinálni. Öregem az a kupac egy méternél is magasabb!
- Ez most komoly? - teszem fel a költői kérdést de addigra már magunkra is hagy így leülök az asztal egyik oldalára. Már csináltam ilyet, de attól még rém unalmas.
- Csináltál már ilyet, Black? - vagy még azt is nekem kell elmesélnem ennek az idiótának hogy mit kell hova írogatni? Az igazán remek lenne, tényleg, komolyan. Fantasztikus ez a szombat.

xxx szó | This is halloween

Lestrange kódok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Rodolphus Lestrange