Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Loki szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Loki szd    Hétf. Jún. 01, 2015 12:22 am

Trust me....

Bosszantó, nagyon is az hogy a mágiámmal sem tudok kárt tenni benne, ahogy a fizikai erőmmel sem. Bosszant ez a dolog, hogy Odin egy életre be akar zárni, és azt gondolja hogy én ezt hagyni is fogom. Egy kis időt hajlandó vagyok itt eltölteni, de sokat nem, az valahogy nem az én stílusom. Nem tudom, nekem nem jön be ez a zárt érzet. Bár  attól sem félek, hogy nem lesz senki aki ne akarna engem szabadon bocsátani hiszen... előrelátó ember vagyok.
- Nem tudod mit hagytál ki, igazán érdekes az emberek világa, bár leginkább a fegyvereik említésre méltók. Bővelkedne? Ahhoz képest a sötét tündérek jelentős pusztítást hagytak hátra ahogy hallottam, hol rejtőztek hát ezek a kiváló harcosok kapitány? - kérdezek vissza, ahogy az energiafal előtt állok. Kihívóan pillantok a kifogástalan páncélzatban közelekedő kapitányra, aki csak addig lesz ezen a poszton, amíg el nem foglalom a trónt. Nincs szükségem ilyen alakokra. Meg fogom oldani a hiányát máshogy. Ahogy visszafordul, elmosolyodom.
- Akkor élvezd ki  nyugodalmas éjszakákat, mert nem sokáig fogod már élvezni. Törődjek bele? Én? Hát arról vagyok én híres, kapitány? - mosolyodom el szintén, és már előre dörzsölöm a kezem. Biztos vagyok benne, hogy el fog jönni, hogy ki akar majd engedni innen, és hogy tudok majd hatni rá, mint eddig is. Nem törődöm bele semmibe.
- Honnan ez a mély meggyőződés, és magabiztosság? - kérdezek tovább, unatkozom, határozottan, ha már a kapitánnyal beszélgetek, bár régebben sokat harcoltunk együtt a gyakorlótéren, és belátom, valószínűleg meggyűlne  bajom vele. Egy kicsit.

"Gonosz vagyok ez ugyebár nem hit dolga."
©

Loki szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Loki kastélya
» Ötlettár a játékosoknak!
» Asgard > Loki Laufeyson
» Loki & Thor - A long time ago