Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Eternitys cuccok
by Alec Nyrani Yesterday at 5:52 pm

» Sam reag stiv nekem
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 16, 2017 2:06 am

» Schneizel szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 14, 2017 8:33 pm

» Solomon szd anc
by Alec Nyrani Vas. Okt. 08, 2017 11:12 pm

» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Csüt. Okt. 05, 2017 12:09 am

» Petronia szd
by Alec Nyrani Szer. Okt. 04, 2017 4:13 pm

» Alfie sarok
by Alec Nyrani Pént. Szept. 29, 2017 1:41 am

» Theo notesze
by Alec Nyrani Kedd Szept. 26, 2017 7:20 pm

» Jcink kód
by Alec Nyrani Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Midnight szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
430
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Midnight szd   Szer. Május 06, 2015 8:44 pm

Why you tell me lie?

Nem tudom miért kell minden embernek ezt az időpontot választania hogy itt lófráljanak, és egye őket a fene. Csak útban vannak, de kikerülöm őket, és a park egyik kevésbé forgalmas részen próbálom kitalálni merre menjek tovább, hogy a kiszabott feladatomat teljesíthessem. Mondjuk leginkább a halálba kívánnám azt is aki adta, meg magát a dolgot is, de hát ez van, majd egyszer már én fogok dirigálni.
Mindenesetre ez a park még egészen élhető, zöld és nem érződik annyira a város szennye és szívesen sétálok át rajta ebben az undok világban. Gyenge, ostoba és követelőző lények, mégis minek rohantok a vesztetekbe? Egy-egy embert aki az átlagosnál is ellenszenvesebb el is gáncsolok, éppen csak megemelve az egyik gyökeret, vagy elmélyítve az utat hogy felbukjon. Apró gonoszságok, de nem olyan sok. Még ehhez sincs kedvem, amikor egy engem figyelő alakot veszek észre. Megérzem a pillantását, és abból ahogy néz, egyértelmű lesz hogy tudja azt is, hogy nem ehhez a világhoz tartozom, túl lát az emberi öltözékemen, és a lencsék okozta színtévesztésen. Minő meglepetés ez ebben a nyamvadt korban, nem tetszik ez a korszak. Túl gyors, és túl idétlen.
A nő közelebb jön egy kicsit, én pedig felé fordulok, metsző pillantással illetem, és pengevékony ajkaimon nyoma sincs kedvességnek vagy mosolynak.
~ Idióták ~
- Közelebb hozzám. Kit érdekel a park? Csak egy újabb kert ebben a pusztuló világban - ejtem ki ajkaimon a szavakat. Nem fordítok nagy gondot rá hogy nem csengjen idegenül, és dallamosan. Tündér vagyok, nem leplezem el.

Midnight szd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal