Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Syrius szöv WS

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
210
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Syrius szöv WS   Szomb. Szept. 06, 2014 5:22 pm

[dohtml]

power is something which must be won-

Samael and the rats

Elnézem az éjszakát, csendes és sötét már senki nem jár erre a parkba ilyen kései órán és remélem nem is fog. Felsóhajtok ahogy marad pár percem, de mire? Hogy elgondolkozzak mit fogok mondani a mesteremnek vagy hogy felépítsek egyfajta ellenállást vele szemben? Mire mentem vele, elrontottam az egészet de nem akarok egész életemben ezért fizetni a kényuralma alatt. Bár egy ideje nem bánt annyira, a csalódása még a szadizmusát is lejjebb csökkentette, de nem bízom el magam, bármikor eszébe juthatok ilyen téren, lehet hogy most is. Ki tudná azt megmondani. Mindenesetre itt vagyok ahová rendelt és várom, nem is kell sokáig várnom, és megjelenik mire felkelek a padról, és felé fordulok. Végigpillantok rajta mielőtt közelebb lépnél felé, de ahogy látom ő is jön, így csak meghajtom a fejem előtte, ahogyan egykor parancsolta.

- Igen, meg - nem cifrázom túl, nm erőltetem már a beszédet sem, nem szívesen hallja a hangomat sem. És mégis ide rángatott. Felpillantok rá, nem a szokásos fehérben van, hanem bakancsban és fekete nadrágban. Furcsa a köpenye nélkül látni, de nem kérdezem meg hol hagyta el. Talán nem orvososdit akar játszani. Pillantásom a bal kezére siklik, és elmém akaratlanul is rémképeket generál a látványától, de végül visszanézek rá, ahogy megszólal megint.

- Nyugalom van a falka körül jelenleg, Teresa túltette magát a sokadik vetélésén, és a fiatalok sem rendetlenkedtek. Émilie is beilleszkedett közénk, és Carlosnak sincs nyoma jelenleg - foglalom össze, hogy az elődömről sem tudni épp semmit, aki méltatlanul oldott kereket, nem adva esélyt nekem a harcra.

- Mit tehetek érted? - kérdezem meg végül udvariasan, hogy mégis miért hívott ide, remélem nem éppen a legrosszabb hangulatában kapom el.

ty brooklyn at
caution and
atf
[/dohtml]

Syrius szöv WS

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal