Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Felix vadász MT

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
207
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Felix vadász MT   Szomb. Szept. 06, 2014 3:37 am

Felix A. Cromwell

kor: 34  ||  faj: ember || rang: - || harapás időpontja: - || foglalkozás: Zsoldos, speciális fejvadász || pb: Kurt Russell

Személyiség

Személyiség:
Én vagyok az, akit nem érdekel. Aki magasról tesz rá. Akinek pofázhatsz órákig, akkor sem fog figyelni rád. Akit szidhatsz és átkozhatsz a stílusa miatt. Aki bunkó és képen vág ha megunja a fecsegést. Aki kérdés nélkül lelő, a megfelelő mennyiségű pénz, vagy egyéb ellenszolgáltatás fejében. Aki szerint lehetsz nő vagy férfi, fiatal vagy öreg. Aki rád mosolyog, mielőtt meghúzza a ravaszt. Akit nem szeretsz a csípős humora miatt. Az, akit a hadsereg veszett kutyájának hívnak. Gondolkozhatsz hogy miért. Aki felett nem áll se isten se ördög. Aki a végletekig gyakorlatias, és túlélő. Aki többre értékel egy jó mordályt, mint az életed. Aki nem dohányzik és katonai edzésterveket követ a jó kondi érdekében. Valaki, aki képes naponta három órát edzeni ha nincs más dolga. Aki szívesen foglalkozik kutyákkal és könyvekkel. Aki ritkán kávézik, de annál gyakrabban teázik. Aki utálja a telet, és a reklámokat a tévében. Aki türelmes ha vadászik. Az, akit elsőre megismersz a szemkötőjéről. Az, akitől jobb ha távol maradsz, mert a kezedbe mar.

Előtörténet

Vannak a világban olyan emberek, akikre azt mondják, hogy jó hogy csak egy van belőle. Én is egy ilyen vagyok. Egy, a sokból, aki kilépett a hadsereg kötelékéből. Egész életemben arra készültem hogy katona leszek, a sok évi edzés, és a kemény saját magammal szembeni követelmények meg is hozták a gyümölcsüket, első körben felvettek a seregbe, és kiskatonaként rengeteg mocskosabbnál mocskosabb munkám volt, és a szivatások ellen is küzdeni kellett. Ezt szerettem, és hamar feljebb küzdöttem magam, teljes értékű taggá váltam, és hűen szolgáltam a hazámat ha kellett, és egy kis szakaszt vezettem. Nem volt valami hangzatos nagy cím, de szerettem mert kemény, de derék emberek vettek körül. Egyszer kétszer bevetettek éles helyzetekben is minket, mert jól működő kis csapat voltunk, alig tizenöten. Jöttünk lőttünk, mentettünk és mentünk. Tök egyértelmű volt mindig a parancs, és mi mind félretettük az érzéseinket olyankor és csak a küldetés létezett.
És hibáztunk. Vagyis leginkább én. Egy túszmentésnek indult, de végül mi is csapdába kerültünk. Három emberem és a fél szemem bánta a küldetést, és a számonkérés rajtam csattant, hogy hogyan engedhettem ezt meg. Természetesen nem tudtam megfelelni, hiszen olyan hiba volt, aminek nem szabadott volna megtörténnie, és mégis. Egy pillanatnyi gyengeség. Egy gyerek volt, a csali és Carl ráharapott, elgyengült a kiskölyök lelőtte és a pisztolydörrenés mindenkit odacsalt, és mi csapdában is voltunk. Ennyire könnyen fordul a kocka. Sajátos megoldásaimnak és taktikámnak hála megmenekültünk, de sajnos nem mindenki. És ezek után valahogy... tartalékos játékos lettem, egy szép tisztségem az újoncok kiképzésére, keménykezű kiképzőtiszt lettem. Amihez természetesen nem fűlött a fogam, így nem kellett sok hogy leszereljek a hadseregtől, és valamiféle állás után nézzek. Magán vállalkozni kezdtem a magam módján, hasznosítottam a már megtanult dolgokat és az emberi élet értékét és védelmét sutba dobva felcsaptam fejvadásznak, és a munkám híre eljutott a vadászokig is, és érdekelt a dolog. Egy vadász nő környékezett meg és mondta hogy sokra vihetném ha odamegyek, továbbfejlesztem magam és felesküdök. Komolyan fontolóra vettem, és végül csatlakoztam a szövetséghez, és általában a nehezebb munkákat kapom meg mostanában ,amikor valakit le kell vadászni és eltussolni hogy az a vadászok műve. Vagy csak szimplán jelentős összeg érkezik be hogy valakit "bűnösnek" kiáltsunk ki, és mi meg is tesszük. Vagyis nem mindenki de vannak akik igen, és nekem ér annyit egy szőrmók élete, hogy meggazdagodjak rajta. Csak egy veszett kutya vagyok, aki megmar mielőtt észrevennéd, és nem érdekelnek a következmények. Észre sem vetted hogy én voltam. Addigra én már régen tovább álltam. Félig meddig hivatalosan művelem ezt, hiszen mint vadász megtehetem hogy vadászatra indulok ilyen-olyan okok miatt és nem igen kapok ki ha elvétem a célpontot, és a sebesülésből halálos seb lesz. Amíg nem jönnek rá, miért ne? Na szóval.... ready set go!

created by STALK ME REDNECK!

Felix vadász MT

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Régi vadászház [Natan lakhelye]
» Tenrai Hankou (Isteni Kihívás)
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni
» [Küldetés]Ezüstróka Vadászat
» Születésnapi köszöntések [ARCHÍV]