Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

rhys diary code

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
207
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: rhys diary code    Szomb. Szept. 06, 2014 3:05 am

~ Tears of the orphan lion
Tears don't fall...
Még mindig itt vagyunk kezdem megszokni és kiismerni a város, az össze jó kajást tudom már, és minden kaszinóban és szórakozóhelyen megfordultam már, és gondolkoztam hogy újrakezdem... De nem tudom meddig maradunk itt. Úgy nem lenne értelme. Most a szobánkban vagyok, az erkélyen dohányzom, miközben firkálok, és lassan lehűl a levegő. Tulajdonképp egész hamar megszoktam itt és most... nem tudom mit érzek. Ez nem honvágy de mégis... valami hasonló, én nem vagyok otthon sehol, talán az a kis kertvárosi lakás... Az még az az volt. Amikor kölyök voltam, aztán az is megszűnt annak lenni.
Azt hiszem nem sokára tovább fogunk menni innen, Lucien meg akarja mutatni a szülőföldjét, és nem sokára egy kontinenssel leszek messzebb, és fura helyeken fogok járkálni, felfedezhetem a francia riviérát. Remek lesz, komolyan. Én nem tudom várom-e messzebb van ez mindentől, és egyedül leszek. Nem tudom mit fogok csinálni. Valahogy életidegen az egész és mégis... kezdek felengedni. Megtettük a második lépést, most már érzi az ízeket és a hangulataim. Lassan ismerkedek az érzéssel, és már ettem miatta mindenféle furcsaságot is, amit olyan régen nem ehetett már. Viszont még itt is kénytelen sok japánt enni mert nem messze tőlünk van egy remek ramenező kifőzde és az ottani srác mindig tanít pár új kifejezést amíg ebédelek. Azt hiszem meg fogom tanulni előbb utóbb.
Még mindig félek ettől az egésztől és hogy senki nincs velem akivel beszélhetnék, bár nagy segíts nekem Luukas és persze maga Lucien is. Ahogy foglalkozik velem, és... tudom mennyire nehezére esik néha olyan türelmesnek lennie mint ahogy az nekem ideális de mégsem sürget semmit. Fogalmam sincs miért pont én... és annyira kibaszottul nem tudok már semmit.

rhys diary code

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Naomi - Dear Diary