Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Lulu én WS szöv dob

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
205
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Lulu én WS szöv dob   Csüt. Szept. 04, 2014 5:06 pm

[dohtml]

power is something which must be won-

The Dark One

Dis városa az én birodalmam, ahol természetesen minden úgy történik ahogy én elrendelem, és tudom mit akar a Mennyek Ura, tudom hogy nem akar háborúzni velem, veszélyben érzi magát, így megpróbál alkudozni, és kiskapukat találni, megfogni engem, hogy nem éri meg felborítanom az egyensúlyt ha elpusztítom a jót. Nem is tudja mire gondolok. Majd időben meg fogja tudni, emiatt nem aggódom. Inkább végignézem, ahogy egykori nővérem, Sariel végiglépdel a városon, az őreim idekísérik a színem elé, a Trónusomhoz. A Fekete Trón előtt áll meg, áthaladva a démonfattyaim közt. Ha látná mennyire kreatív vagyok... talán később megmutatom neki. Most inkább hátradőlve kényelmesen figyelem ahogy elém sétál, érzem hogy méreget, és az erőm próbálja felmérni. Sokkal erősebb lettem, mint amikor kitaszítottak. Mellettem a fegyverem is, a kardom. Aminek már fekete a pengéje. Figyelem őt, magabiztos mint mindig is volt, a csőcselék meg felmorajlik de nem mernek az engedélyem nélkül rátámadni a nőre, és nekem sem érdekem hogy megparancsoljam nekik.

- Való igaz, valamelyik unalmasabb angyalra számítottam, Michaelre, ő elég aktív szokott lenni tárgyalások terén - válaszolok hiszen nekem voltaképpen mindegy ki jött el, egyik sem kapja meg amit akar. Kedvem telik abban hogy pillantásom szinte égeti a nőt. Az én természetes szépségem megkopott már, és a bőröm is egészen fehér már, arcom viszont ugyanolyan.

- Bizonyára tudom ha tudni akarom. Szóval, miért küldött téged nemes apád hogy velem tárgyalj? Mit akar tőlem a Mennyek Korlátlan Ura? - ejtem ki mérhetetlen gúnnyal a szavakat, mire morajlás lesz, nevetnek. Értékelik a humorom, amit az angyalok sosem tettek meg. Megrebbentem fekete tollas szárnyaim.

- Kifelé mindenki! - dörrenek rájuk, és mindenki elindul a Lordjaimon kívül, ők vigyázzák a biztonságom.  

ty brooklyn at
caution and
atf
[/dohtml]

Lulu én WS szöv dob

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal