Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Rhys

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
207
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Rhys    Kedd Aug. 12, 2014 1:31 am

Just an empty cover

Semmi bajom nincs Firenzével, és már azt is sikerült elintéznem amiért idejöttem, szóval jelenleg a teendőm kimerül abban hogy élvezem a kávézókat, és éttermeket, és amolyan turista álarcot ölthetek magamra. Kivételesen nem kell megfeszülve a hátam mögé néznem, hiszen kirándulóban vagyok itt, nem hivatalos ügyben és jól esik ez a kis szabadság nekem is. Elnézem az emberek forgatagát, és az a tudat hogy nem szorít semmiféle határidő, nem kell sehol ott lennem vagy rejtőzködnöm, egyszerűen jó érzés.
A szállodában is csak egyszerű vendég vagyok, könyöklök a pulton amíg becsekkolok, és azután városnézésre indulok, majd kávézni támad kedvem, és nem vonok meg magamtól semmit ebben a két három napban úgy döntöttem. Az első szembejövő kávézót szimpatikusnak nyilvánítom, és alapos körülnézés után be is megyek. Sokan vannak de szerencsére semmi bajom nincs a tömeggel, és az utolsó szabad asztalt veszem birtokba amit meglátok. A rendelésemet leadom és mire felnézek, egy ismeretlen, de szemrevaló nő áll az asztalomnál és angolul beszél. Persze beszélek a nyelven magam is, így szintén angolul válaszolok.
- Hogyne, természetesen. Foglaljon helyet nyugodtan, én sem számítottam rá hogy itt ennyien lesznek - invitálom meg és kicsit közelebb húzom a dolgaim magam felé hogy elférhessen az asztalon. Nem sokára megkapom a rendelésemet is, így a telefont is átmenetileg az ölembe ejtem. Az egyik hírportálra pillantva jövök rá, hogy populáris téren műveletlennek számítok hiszen egy színésznő ült le velem szembe. Micsoda mázli hogy ezt a posztot hozta fel az index. Elmosolyodom.
- Inkognitóban van itt? - kérdezem halkan, nehogy miattam megneszeljék mások hogy egy híresség van itt, nem kérek hívatlan paparazzikat. Nem lennék jó címlap alany.

Rhys

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal