Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

csajkari MTre April

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ember
Hozzászólások száma :
411
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: csajkari MTre April   Szomb. Júl. 12, 2014 12:36 am

April C. White

kor: 29||  faj: Hiéna || rang: domináns nőstény  || harapás időpontja: 2005. január 6.  || foglalkozás: Színésznő|| pb: Natalie Dormer

Személyiség & Megjelenés  

Személyiség:  Színésznő vagyok, drágaságom, magam sem tudom már milyen vagyok igazából. Megkérdezheted a kollegáimat, vagy a rokonaimat de nem fogsz hallani két egyforma véleményt. Viszonylag csendes vagyok, a szerepeimen kívül nem nagyon emelem fel a hangot, de ha biztosan tudom hogy igazam van, akkor megvédem azt bárkivel szemben is, és nem mondanám magam egy balhés alaknak. Szeretem a szépet, és a nyugalmat de néha nekem is belefér a lazítás és már egészen sok mindenhez értek hála a munkámnak, hiszen néha sok mindent megkövetel, és mindig tanulhatok valami újat. Szeretem a divatot, de nem azt a vad, feltűnősködést, a csendes elegancia híve vagyok és nem szeretem a nagyképűsködést sem. Van vicces oldalam is, és komoly is mint minden embernek, és kevés dolgot veszek komolyan az életben. Kerülöm a bajt hacsak lehet, de ha belekerülök, inkább józan ésszel próbálom megoldani és nem a hiénám erejére támaszkodok. Alakváltó vagyok, tehát joggal bizalmatlan, és még  a fajtársakkal szemben is kissé távolságtartó, nehezen enyhülök meg, de van aki azt mondja, érdemes kivárni. Én nem tudom.

Megjelenés:
Nem túl magas de annál nőiesebb, formás alakom van és elégedett vagyok vele annak ellenére hogy nem egy tipikus top modell vagyok. Hosszú szőkésbarna hajam van, de néha változtatom a színét, és a formáját, hiszen csak haj, visszanő. Bár ha tehetem hagyom hosszúra nőni, abból sok remek frizurát lehet kihozni. Kék szemeim nyugodtan csillognak és szinte minden érdekel, és remek hallgatóság tudok lenni, csak nekem ne kelljen sokat beszélnem magamról. Szeretek ékszereket hordani és magassarkút elég biztosan mozgok benne de versenyfutásra azért nem vállalkozom. Télen szeretem a sálakat és a prémes csizmákat, és több szettem is van már, nyáron pedig a bikiniket részesítem előnyben és nagyon szeretek úszni. Három darab fülbevaló, van, egy köldök piercingem és egyetlen tetoválásom sincs. Talán, majd egyszer.
Hiénám egy csíkos, termetes fenevad.
Előtörténet

Néha az embernek muszáj változtatnia, és néha muszáj ezt úgy tennie hogy mindent felrúgva, egy másik életteret választ magának. Egy másik munkát, helyet, személyeket, házat... Nekem mindegyik sikerült. Bostonból költöztem ide a városba egy hónappal ezelőtt, nem hoztam magammal sok mindent, csak egy kisbőröndöt, amibe a személyes holmimat zsúfoltam, a többi nem volt fontos. Vannak dolgok, amikhez egy nő szentimentálisan ragaszkodik, mint az első randin kapott kis plüss, vagy a diplomaosztóra kapott bögre egy kedves baráttól, esetleg egy szuvenírként kapott sál... mind mind olyasmi, aminek az értéke igen csekély, de mégis többet jelent mint bármi más. A bérelt lakásomban ülök, és az ablakon át nézem a kinti forgalmat, nappal van, nyüzsög a város, teljesen átlagosnak tűnik minden.

Megvan az oka annak, hogy miért hagytam el Bostont, és jöttem ide, de nem szívesen gondolok vissza rá, érzékenyen érint és néha még mindig könnyet csal a szemembe az emlék. A kedves társulat, és a megjelenő vadászok, kegyetlen hangok és  vádak, olyanok, amik nem is igazak, és jogtalanul ítélkeztek felettem. Megtudták hogy hiénaember vagyok, és szerintük már a létezésem is bűn, és bántani akartak. Azért, mert hiéna lettem és nem akartam meghalni. Évekkel ezelőtt változtatott át egy munkatársam, aki nem akarta hogy elragadjon a végzetes kór, a rák. Talán szerettem is őt, mindenesetre ő szeretett engem ebben biztos vagyok. Nem, soha nem mondta ki, de mégis a nők megérzik az ilyesmit, a beszédből, a testbeszédből, és abból hogy kiállt értem a vadászok előtt, és megvédett. Ő sebesült meg helyettem, és végül ez is csak okot adott hogy elhagyjam a várost, én sosem akartam hogy valaki megsebesüljön miattam, és nagyon szíven ütött ez a tömény gyűlölet amit azoknak az embereknek az arcán láttam. Gyűlöltek engem, pedig nem is ismertek, akkor láttak először és mégis meg akartak ölni vagy isten tudja mit csinálni velem. Megijesztett. Nem akartam hogy a többieknek valami bajuk essen, így inkább elhagytam a várost, és elhagytam Lewist is. Minden alkalommal eszembe jut, amikor a kezembe veszem reggel a bögrémet és megiszom a tejes kávém. Akkor kaptam tőle, amikor az először kaptam főszerepet egy darabban. Annak örömére, kaptam egy álarc mintás darabot, és eddig bárhová mentem, mindig hoztam magammal mint most is. Remélem itt nem lesznek hasonló emberek, és nem fognak gyűlölni engem, csak azért mert alakváltó vagyok, és inkább az életet választottam.  Itt, ebben a városban.

csajkari MTre April

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal