Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Két kerge macska

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
205
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Két kerge macska   Csüt. Jún. 19, 2014 12:18 am

19.08.2014Gil: Ja. *büszkén és katonásan kihúzza magát*
Raz:Na tűnés te rusnya dög *Razan letolja a színről*
Gil:Was ist...??? *majd leesik * Scheiße... -.-
Raz: Egoista barom *röhö a majdnem leeső haverján*
Gil:Wer? Ich? Nein, én nem fényezem úgy magam, mint Őmacskasága. *színpadiasan a másik baromra mutat*
Raz: Du bist. Ja, Ja *nevet és macskásan pózol is* Mert én így is király vagyok
Gil:Ich bin nicht. Aber du... Du hast... Du hast mich! *Rammstein forever \m/*
Raz:*Nééz rondán, Rammstein, ő nem szereti azokat a majmokat* Nein nein, my bruder. Ich bin der König
Gil:*nem tud mást csinálni, csak röhög, mint egy idióta*
Raz:ne röhögj már bazdmeg olyan vagy mint egy hiéna
Gil:Akkor ne nézz ilyen rondán, komám, mert mindjárt megfulladok. *vihog, mint egy hiéna pont*
Raz:*becsukja a szemét, akkor sehogyan sem néz*
Gil: Danke... *kifújja magát, fáj a rekeszizma*
Raz:Bitte sehr *nyújtózkodik ki* Nincs kedved elmacskulni és futni egyet? Hátha most le tudsz hagyni
Gil:Én mindig lehagylak, csak azt olyan gyorsan teszem, hogy mire beérsz a célba, én már a második kört futom. Ezért tűnik úgy, mintha legyőztél volna. *komoly fejet vág a mondókájához, mint egy tudós, úgy magyaráz*
Raz: Persze persze bruder... akkor bizonyítasd újra eme nagyszerű teóriádat *villan, és megrázza hatalmas fekete sörényét*
Gil:Ahogy óhajtod, Cicám. *azzal maga is négy mancsra ereszkedik*
Raz: ~ anyááád a cicád de köcsög ~ *vág vissza mivel így is tudnak trécselni, és kinyújtózik és lassan megindul*
Gil: ~köcsög a füleskancsó, amit mindjárt neked vágo. *morog egyet, majd követi a nagyfőnököt*
Raz:~ azt próbáld meg ~ *vigyorog és futni kezd, meghúzgálva Gil fülét*
Gil: ~hé, mi vagy te, fül-orr-gégész?~ *azzal utána iramodik, hogy valahogyan megbosszulhassa*
Raz:~ valahogy úgy ~ *legyinte orron a farkával és szalad*

Gil: *tüsszent egyet a legyintéstől és Razan sarkába érve meghúzza a farkát*

Raz: ~hehehe ~ *röhög és felmorran ahogy meghúzzák a farkincáját és még jobban szalad*
Gil: *na most ő röhög a másikon és jobban rákapcsol, nehogy lemaradjon *

Raz::*szalad ahogy tud, és hallja hogy valaki röhögi őket az ablakból, de mit érdekli, hirtelen megfordul, és feldönti Gilt*

Gil: *ő is hallja a fura hangokat és azon agyal kik figyelhetik őket, ám hirtelen feleszmél, ahogy összecsókolózik Razannal és karambolozva felborul * ~ó, hogy a rosszseb enné meg...~ *nyöszörög*
Raz: *röhög mint az atom, és megtépkedi Gil fülét megint ahogy elborult* ~ hova figyelsz te balfasz?~ *vihog*

Gil: *próbálja leütni a mancsával a másikat* ~a hangokra, idióta, mégis mi másra? csábos, női kacajok ~ *morog*

Raz: *röhög ahogy Gil szenved és megtépkedi megint mert az jóóó* ~ rám figyelj katona, ne nőzzél * persze ő is hallja és szerinte ISa az*

Gil:~eh, igenis, százados úr~ *morog megin, elege lesz a fülcibálásból, így felpattan és megpróbálja felborítani a másikat*

Raz:~ nyehehee ~ *vigyorog de nem számít erre és felborul, Gil alá szorul egy kis időre* ~ ahh ez buzis jelenet, legalább a csípőd ne lökdösd már előre ~ *csapja meg az oldalát a mancsával*

Gil:~fúj már, hülyegyerek! nem is lökdösöm! nem vagy te olyan vonzó *azzal rávág a másik mancsára* ~te meg ne tapizz........~ *röhög*

Raz:~ dehogynem, nézd meg magad... ~ *rinyál és visszacsap, kedves pofozkodásba csapnak át, ide-oda gurulva* ~ tipi tapiiiiii~
Gil: *játékos pofozás veszi kezdetét a küzdőtéren, hölgyeim és uraim* ~az, te nagyra nőtt marha~ *röhög és tovább pofozkodik*

Raz:*elvannak mint két kisgyerek, de láthatóan a nőstényeknek tetszik a műsor* ~ mivan a csajok cukinak találnak minket hát nem tök jó? joana is ott van...~ *gonoszkodik*

Gil: ~neeeem tereled el a figyelmen, haver!~ *tovább verekszik, ugyanolyan cukipofán, mint egy kiscicus, de Joanára azért vet egy pillantást*

Raz:~ nem a faszt nem ~ *vigyorog, és jól fülön harapja abban a pillanatban ahogy joanáranéz*

Gil: ~hát a faszt nem... nyáúúú~ *be se tudja fejezni a belé nyilaló fájdalomtól. ezért ismét Razannak ugrik és elhatározza, hogy most minimum úgy betakarja, mint Moszkvát a hóesés*

Raz:~ beszoptaaaaad ~ *vihog mint a hiéna ezúttal ő és megborul ahogy Gil megint rá ugrik, de nem hagyja magát*

Gil:*most ő ragadja fülön és úgy tépi, ahogy csak tudja, miközben úgy morog, mint egy pöffeszkedett házi cicus*

Raz: ~ anyááád szüljön sünt ~ *morog és próbálja lerúgni magáról, és nagy nehezen le is gyűri, Gil jól kondiban tarta őt is meg magát is ilyenkor*

Gil:~szegénynek bőven elég volt engem megszülnie, nemhogy egy kibaszott sünt!~ *röhög és tovább tépi addig, amíg le nem rúgják. pár szőrszál kandikál ki a szájából, Razan személyi fodrásza lett, hehe, és most azokat köpdösi ki* ~eh, szőrcsomó...~

Raz:~ hogyazajóédes...~ *szentséges, hiszen kitépkedte a szőrét ez a rohadék, bár úgysem fog látszani, elég sok haja van szerencsére, bár ő se kímélte Gilt* ~ fulajd meg fulladj meeeg~ *bár megvárja hogy kiköpködje, nem akarja bántani annyira hogy megölje*

Gil:~fojtsd meg, Isten, ne kínozd, mi? Eh, ha nem rúgkapálsz annyira, akkor nem téplek meg. blöe... ~ *kinn van az utolsó is. ezért biztos kapni fog, fel is készül lelkileg*

Raz:~ valahogy úgy. de anyád hogy ne rúgkapáljak, épp buzultál és a szőrőm tépted ~ *morogja meg és kiköpsi Gil szőreit* ~ nah szép... tele a nyelvem a szőrőddel komám ~ *röhög*

Gil:~ha neked a verekedés buzulás...~ *sóhajt, majd rá morog Razra * ~akkor meg mit nyávogsz itt nekem, mint egy kényes kiscica? én is kibírom~ *de aztán csak felröhög ő is. két idióta állat...*

Raz:~ nem azza része te gyökér hanem amikor rám másztál ~ *röhög és kinyújtózik, visszavált emberi alakba és ráül Gil hátára* Na gyerünk te rusnya ló-szág... *röhög nagyon*

Raz:~dehogy másztam rád, te nagyobb gyökér~ *röhög szintén, majd furán nézi, ahogy Raz ráül * ~igen, kacorkirály? akkor most figyel. *azzal megindul és potyautasa jobban teszi, ha valahogy megkapaszkodik, mert még leesik*

Raz:De igenis rám másztál *vihog, és kapaszkodik, mikor Gil megindul, de úgy röhög hogy majd a könnye hullik, és mint a cowboyok kurjant fel amíg le nem esik róla, de akor se bírja abbahagyni, hiába, a két idióta unatkozik...*

Gil: *ha Raz rodeózni kíván, akkor tessék, ország világ szeme láttára megkapja. mikor leesik, odacammog hozzá és jól végignyalja a búráját, had örüljön, hogy kap egy kis cicapuszit. utána úgy menekül, mint a sicc XD*

Raz:*félmeztelenül, farmerben haldoklik a röhögéstől, ahogy lepotyog, és mikor képen nyalját, nagy cicapuszival, csak rondán néz és Gil felé csap* Tűnés teeee teee rossz cica....

Gil:*most már ő is visszavedli emberi bőrét és kicsit odébb kiterülve úgy röhög, majd megdöglik*
Szilvia Kovács

Raz: *röhög és lelocsolja Gil a locsolócsővel*

Két kerge macska

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Genki (Djuka) Matari
» Szakés Macska bár + Enheriel és Snowcat lakosztálya
» Kira
» Új mutánsok (párhuzamos állandó - ingyen njk kaland)
» Karakter- és házalkotás