Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Elena kódja és más szépségek
by Alec Nyrani Szer. Nov. 22, 2017 4:26 pm

» Drake szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 20, 2017 1:43 am

» Arzen poison
by Alec Nyrani Pént. Nov. 17, 2017 5:42 pm

» Sharmila szd
by Alec Nyrani Hétf. Nov. 13, 2017 10:38 pm

» Keith szd
by Alec Nyrani Szomb. Nov. 11, 2017 7:45 pm

» Artemys szd
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 02, 2017 3:34 pm

» Keegan szd
by Alec Nyrani Szer. Nov. 01, 2017 5:04 am

» Kieran szd
by Alec Nyrani Szomb. Okt. 28, 2017 10:18 pm

» Jericho westend
by Alec Nyrani Hétf. Okt. 23, 2017 12:27 am

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Mickael Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
207
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Mickael Montgomery   Vas. Jan. 05, 2014 3:49 am

Mickael Duncan Montgomery

kor: 30 ||  faj: vérfarkas || rang: domináns hím || harapás időpontja: 1986 december 5. || foglalkozás:Üzletember || pb: Gaspard Ulliel

Személyiség & Megjelenés  

Személyiség:  Egy kedves ártalmatlan kiscica vagyok csupán…
Igazi ragadozó, az inkább. Tudod, engem nem érdekel ki vagy, és mit akarsz, ha tetszel megkaplak, akár akarod akár nem. Mit képzeltél? Hogy olyan alak vagyok akinek ellent lehet mondani? Hát nem! Nagyon nem, ezt jó a már most megjegyzed, velem nem érdemes ujjat húzni. Tudok dorombolni, de perverzebbnek kell lenned mint én vagyok, ez lássuk be, neked nem menne. Határozott elképzelésem van a világról, és bár sokszor tűnök flegmának van bennem felelősségtudat, főleg a saját életem iránt. Megvédem magam amíg erőmből futja, ez az enyém, senkinek semmi köze hozzá. Eléggé vérszomjas, bosszúálló, mazochista és perverz vagyok. Elég ennyi? Jah még annyit, hogy a megnyerő mosolyomnak, és a tökéletes udvarias úriember látszatomnak, nehezen állnak ellen, neked sem sikerül igaz?

Megjelenés:
Szeme:Ártatlanul kék mint az ég, és minden csak nem vidám és kedves. Igazán közelről csak akkor láthatod, ha alatta, fekszel valamilyen formában. És meglátod, hogy semmi sincs benne.
Haja:Rövid, sima hajam van, éppen hogy a tarkómat verdesi
Érdekesség:Egy sárkány alakú tetoválás a jobb felkaromon, különben is elég érdekes vagyok én egymagamban is…
Alkata:Izmos, kidolgozott, de nem az ronda testépítőfajta, na azt soha. Inkább arányos, kecses vagyok, szélesebb mellkassal, mégis keskeny csípővel, igazán nincs miért panaszkodnom….
Ruházat:Tulajdonképpen mindegy. Minden jól áll, az öltönytől kezdve a sportos cuccokon, a vadabb bőrszerkóig minden. Általában a kényelem és a minőség az első amit megnézek, de színben pl teljesen mindegy, szívesebb hordok feketét, sötétkékek, zöldet is akár, a sárga minden árnyalatától irtózom, ami ilyen szembántó neonos, na meg a rózsaszín. Na, azzal ki lehet kergetni a világból. Hacsak tehetem, kényelmes farmerben jelenek meg, és ingben.  
Előtörténet

„Ami nekem a kezdet csupán…”
Tulajdonképpen mit mondhatnék? Mit szeretnél, hogyan kezdjem a mesém, mint David nyavalyás Copperfield? Megszülettem, felcseperedtem… vagy meséljem el, azt ami igazán számít, azt ami most vagyok? Ch, tulajdonképpen mindegy, ránézésére is láthatod hogy elmúltam már húszéves, méghozzá tíz teljes évvel, de ebből visszatagadhatok párat, hiába, a szerencsés adottságok… Mit mondhatnék, anyámék nem különösebben vártak a világra, de nem számít, akkor is idekerültem. Talán jó gyerek lehettem valamikor, nem tudom, csak azt hogy ez volt az ami sohasem tetszett, és ami sohasem akartam lenni. Fater tisztességes ember volt, talán valami középvezető, igazából olyan hamar megmurdált, hogy nem is emlékszem tisztán rá. Kettesben éltem anyámmal, aki nevelni akart, de nagyon nem tudott, mert sosem volt otthon. Dolgozott, hogy nekem jó legyen, ami szép dolog, és tisztelem is érte anyámat, de nekem nem erre lett volna akkor szükségem. Meg is látszik. Na mindegy. Az iskolai évek sorra tűnnek el, annyira nem tartottam sosem fontosnak, hogy emlékezzek. A tanulmányaim kezdetben nem voltak rosszak, inkább szörnyűek. Nem érdekelt, és nem kötött le, és mindent csináltam iskola helyett csak épp órára nem jártam, ez a középiskolával lett más, ahol láttam hogy van értelme annak, amit tanítanak, és elkezdtem odafigyelni. Számomra is meglepő hogy milyen könnyen ment, és onnantól kezdve javultak a jegyeim, de a magatartásom, hát mindig hagyott kivánni valót maga után. Ahogy javultak az eredményeim, a szám is úgy nyílt ki, és nem egy megrovót kaptam, na meg nem kevés verekedésbe keveredtem bele, néha akarva, de néha csak úgy. Nem tartottam fontosnak hogy oka legyen, ami kellett, és meg akartam szerezni, annak megtaláltam a módját, hogy vagy így vagy úgy de mindenképpen az enyém lehessen. Azt hiszem, itt kezdődött el a mánia, hogy nekem minden kell, és azt a mindent, meg is fogok kapni. Így vagy úgy.

„Miért legyek a mennyben második, ha lehetek a pokolban első…”

Nagyjából ezzel az idézettel tudnám jellemezni a középiskola hátramaradó részét, valamint az egyetem első pár évét. Tulajdonképpen nem is egyetem volt az, hanem inkább ilyen két éves képzés, de az elég durva volt. Két éven át, napi nyolc órával, üzleti iskola, de mit mondhatnék, megérte. Ott is elsőnek kellett lennem, nem azért mert muszáj volt, inkább csak mert én így akartam, és még magamat is kényszerítettem sokszor, hogy bemenjek órára, és ott maradjak. Szánalmas két év volt, enni és aludni jártam haza, de mostanra már… Kellemetlen rossz. A vizsga után, elmentem szórakozni, természetesen belekeveredtem a legnagyobb balhéba amibe csak lehetett, pia, nők és drog… Itt kezdődött mindent, és bár magam nem szívesen élek ilyen szereken, mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül adom el másoknak. Végül is, meg lehet élni a rossz dolgokból is, csak ésszel kell csinálni, abból meg ugye nem kevés akad. Beképzelt lennék? Ugyan, dehogy csak ismerem magam, úgy ahogyan senki más.  Az eddig eltelt időszak években is mérhető, ugyanis itt már 24 éves voltam, ekkor kezdtem el terjeszkedni, és megalapítani a saját kis vállalkozásomat egy barátommal. Talán az egyetlennel akivel találkoztam a főiskolai évek alatt. Derek is hasonlóan gondolkodott mint én, meg is lett az eredménye, és céget alapítottunk ketten.

Minden nőnél van jobb nő...

Na igen akadnak páran, és mivel Derekkel jóban voltunk, sokszor találkoztam a barátnőjével is aki később a menyasszonya lett. Cat, a kicsi Cat igazán kellemes társaság, szerettem is a magam módján, de nem indulhattam rá hiszen Dereké volt. Kivártam hát, és a sors úgyis az én kezemre játszott, mert Dereket baleset érte. Hiába mondtam neki hogy ne menjen azért a szukáért, aki az exe volt, Miranda, de ő mégis elment. Nem is jött haza többet. Megsirattam, meggyászoltam, hiszen a barátom volt, az egyetlen, de mégis... Cathleen... Nem hagyott nyugodni. A temetés után sok időt töltöttünk együtt, vigasztaltam, a támasza voltam, a lelkem elé öntöttem jelképes értelemben, de mégsem. Kikosarazott, azt mondta nem lehet. Faképnél hagyott... Nem bocsátottam meg, tovább kerestem, és végül elköltözött. Nagyjából ekkor lettem vérfarkas, a temetés utáni időszakban, kellett a plussz, az erőt és kitartás amit ez a lét adhat. A cég teljesen az enyém lett, hiszen más nem volt, ketten csináltuk, és a vérfarkasságot is kellett szoknom. De megcsináltam, és kinyomoztattam hová költözött Cathleen...

Adj még édes álmokat....
Cathleen, ez a nő az álmom és rémálmom egyszerre. Tudom jól, milyen vagyok, tisztában vagyok vele hogy vonzom a nőket, ő mégis kikosarazott. Nem bocsátok meg, egyszerűen képtelen vagyok, akkor is magamnak akarom. Így vagy úgy... Ezért elköltöztem szépen, cégestől, mindenestől New Age Citybe fél éve, de nem mutattam magam, hadd szokjam a várost, legyen stabil az üzlet, és menjen mint a karikacsapás. Vettem egy szép kis házat, és mostmár.... indulhat a vadászat. A vadászat egy nőért, akiről álmodok, és akinek rémálmai lesznek miattam ha meglát. Adj még.. Oh adj még édes álmokat nekem....

Mickael Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lucy Montgomery
» Mrs. Willa Montgomery