Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Rakshata Clovis MT-re

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
210
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Rakshata Clovis MT-re   Vas. Dec. 22, 2013 8:45 pm

Rakshata Clovis

kor: 29||  faj:Vérfarkas || rang: Geri  || harapás időpontja:2005. január 6.  || foglalkozás: Pszichiáter|| pb: Alissa White-Gluz

Személyiség & Megjelenés  

Személyiség:  Leginkább azt lehetne rá mondani hogy álmodozó, nyugodt jellem. Türelme mint a végtelenség, kivétel persze ha elfogy de nehéz kihozni a nyugalomból és a türelemből, bár nem lehetetlen. Pontos, határozott és precíz a munkájában, és olyan ritka egyed aki élvezi is azt amit csinál. Könnyedén mosolyog (de őszintén nem igazán), de keveset árul el magáról, és nem olyan érzékeny lélek, a legtöbb sértő szó lepereg róla, nem foglalkozik velük, mert csak irigyek, és neki nincs szüksége a rossz nyelvek keltette pletykákra. Akik ismerik azok tudják milyen, aki meg pletyka alapon ítél, az magát minősíti és elássa magát Shati szemében. Férfiak terén igen magasak az elvárásai, így nem is hiszi hogy lenne olyan, aki megfelel neki nem is igen foglalkozik férfiakkal az életben, úgy gondolja hogyha kell valakinek, akkor az küzdeni fog érte, ha pedig neki kell valaki, akkor is ezt fogja tenni. De egyenlőre senki nincs, és így nem igen kedveli a férfitársaságot, bár ritkán szól be nekik, általában figyelmen kívül helyezi őket. De van valami, amiről senki nem tud és magának is nehezen ismerte be, vonzódik a szadista dolgokhoz, és van amikor enged is ennek a sötét vágynak. A kislányos, türelmes, álmodozó megjelenése ellenére, igenis eléri amit akar, nem véletlenül lett a harmadik a falkában. Bár mindezt visszafogottan művelni, nem hisztizik, és rendez jelenetet, ha valakinek megnyílna remek barát lenne, de rettenetes ellenfél tud lenni.

Megjelenés:
Nem túl magas, viszont kellőképpen nőiesen domborodik ahol kell, figyelemfelkeltő jelenség. Szereti a kényelmet, szóval elsősorban ez alapján választ, a divatot nem követi, így általában teljesen átlagos farmerben és valami színes felsőben lehet látni, vagy a kedvenc vékony fehér fekete gombos kiskabátjában. Szívesen visel csizmákat de nem abból a nagyon magas sarkúból a tűsarkúban meg, meg sem bír állni, ezeket a közepes magasságú cipőket kedveli. Szereti a kiegészítőket, az öveket, a sálakat, a nyakláncokat, karkötőket és más egyebeket, viszont gyűrűt nem visel, hosszú ujjai szívesebben forgatnak törökdohánnyal töltött cigit, vagy hosszú kémcsövet én ott csak útban lenne. Természetesen bármi divatos öltözéket visel is, eltakarja a fehér köpenykéje, ami a munkaruhája.  Fülében több fülbevaló is van, ami szigorúan nem ezüst, bár a hajától nem mindig látszik, ami barna lila, kék és néha szőkés árnyalatokban játszik, tökéletesen illenek  kék szemeihez. Alsó ajkában középen piercinget visel, de munka közben mindig kiveszi, nem is tűrnék meg így. Mikor szabad, akkor visszateszi.
Előtörténet

Újabb teliholdas éjszaka. Újabb falkagyűlés, megint a bundások sűrűjében találom magam. Mint mindig, nem tudom megszokni az érzést, ahogy belépek a lunaparba

Vissza az elejére Go down
Démon
Hozzászólások száma :
210
Tárgy: Re: Rakshata Clovis MT-re   Szer. Jan. 15, 2014 6:51 pm

Rakshata Clovis
...............

...............

Bevezető
...............
Teljes név:Rakshata Clovis
Becenév:Ré, Shati
Születésnap:Seaton, 1985. január 6.
Kor:28 éves
Nem:Nőszemély
Nemi beállítódás:Heteró
Lótulajdonos: Igen
Foglalkozás:Kémikus vegyészmérnök

...............

Személyleírás
...............
Szeme:Kékes-szürke inkább kék, általában álmodozó pillantással mered a világra
Haja:Hosszú barna, kicsit lépcsőzetesre vágott, és színes csíkok tarkítják, vagy lila vagy kék ezek a kedvenc színei
Érdekesség:Egy piercing az alsó ajkában középen, és több fülbevaló
Alkata:Nem túl magas, viszont kellőképpen nőiesen domborodik ahol kell, figyelemfelkeltő jelenség
Ruházat:Szereti a kényelmet, szóval elsősorban ez alapján választ, a divatot nem követi, így általában teljesen átlagos farmerben és valami színes felsőben lehet látni, vagy a kedvenc vékony fehér fekete gombos kiskabátjában. Szívesen visel csizmákat de nem abból a nagyon magas sarkúból a tűsarkúban meg, meg sem bír állni, ezeket a közepes magasságú cipőket kedveli. Szereti a kiegészítőket, az öveket, a sálakat, a nyakláncokat, karkötőket és más egyebeket, viszont gyűrűt nem visel, hosszú ujjai szívesebben forgatnak törökdohánnyal töltött cigit, vagy hosszú kémcsövet én ott csak útban lenne.

...............

Egyéni tulajdonságok
...............
Jellem: Leginkább azt lehetne rá mondani hogy álmodozó, nyugodt jellem. Türelme mint a végtelenség, kivétel persze ha elfogy de nehéz kihozni a nyugalomból és a türelemből, bár nem lehetetlen. Pontos és precíz a munkájában, és olyan ritka egyed aki élvezi is azt amit csinál, a kísérletezgetést csupán egyetlen nagy riválisa volt eddig. Könnyedén mosolyog, de keveset árul el magáról, és nem olyan érzékeny lélek, a legtöbb sértő szó lepereg róla, nem foglalkozik velük, mert csak irigyek, és neki nincs szüksége a rossz nyelvek keltette pletykákra. Akik ismerik azok tudják milyen, aki meg pletyka alapon ítél, az magát minősíti és elássa magát Shati szemében. Férfiak terén igen magasak az elvárásai, így nem is hiszi hogy lenne olyan, aki megfelel neki nem is igen foglalkozik férfiakkal az életben, úgy gondolja hogyha kell valakinek, akkor az küzdeni fog érte, ha pedig neki kell valaki, akkor is ezt fogja tenni. De egyenlőre senki nincs, és így nem igen kedveli a férfitársaságot, bár ritkán szól be nekik, általában figyelmen kívül helyezi őket.
Szokásai, hobbik: Dohányzás, jó idő esetén a farmon való kószálás és álmodozás
Szereti/nem szereti:Álmodozni, a farmot, a lovát, kísérletezgetni, a finom kajákat, a teakülönlegességeket, a vízipipát, kávézni, elnyúlni ebéd után a tévé előtt, sokáig tusolni, szeret sminkelni és játszani a hajával, szeret új dolgokat kipróbálni, segíteni másoknak // sokat várni sorban álláskor, nem szereti a macsó pasikat és a szájhősöket, semmiféle bogarat vagy rovart…
Életcélok:Olyan szereket kifejleszteni amiket hasznosítani lehet a lovasfarmon, és boldog életet élni egy férfi oldalán

...............

Élettörténete
...............

Ha megkérdeznék tőlem, hogy mi az élet, azt felelném rá, hogy az amit te akarsz, az az élet. Mégsem lenne igaz. Senki nem választja magának, csak megadatik, és vagy kihozol belőle mindent amit lehet, vagy egy életen át fájlalni fogod hogy nem tetted meg amit szerettél volna. Ezt próbálom én is elkerülni, bár ez mint sejthető is, nem volt mindig így, sokáig voltam én is felelőtlen és éltem csak bele a világba, de történtek dolgok, amik miatt át kellett értékelnem a dolgokat, és rájöttem hogy mi a baj. Olyan voltam, mint aki üveggyöngyöket gyűjtött, miközben végig ott hevert előtte a valódi igazgyöngy mégsem láttam meg. Na de, ebből semmi nem derül ki rólam igaz? Hát akkor beszéljünk a korábbi időkről, hogyan is kezdődött minden…

Semmi különleges nem volt abban a januári napban amikor megszülettem, második gyermekként a Clovis családba, még csak nem is emlékszem rá természetesen. A család amúgy maga elég érdekes volt, rendelkezünk némi török felmenőkkel, így igyekeztek mindig valami felemás nevet adni, és én az a szerencsés lettem aki a Rakshata nevet kapta, a testvérem jobban járt őt Joshnak nevezték el. Tehát ketten voltunk, és mivel egy bátty mellett nőttem fel, mindig árgus szemekkel figyelték minden mozdulatomat, nem igazán lehetett szabad terem, de hát ez már csak így volt. Nem voltam rossz gyerek, de túl lányos sem, a babák helyett a játékfegyverek hamarabb érdekeltek, na meg a rosszalkodás babázás és teázás helyett, így a fáramászás, és a nyári táborokba való mászkálás rendszeres lett. Még cserkész is voltam. Tulajdonképpen jól telt a gyerekkorom, nem lehet benne semmi olyasmit találni ami rossz hatással lett volna rám, a jegyeim sosem voltak jók, de rosszak sem. Az is átlagos volt, egyedül a biosz és kémia érdekelt jobban, abból még dicséreteket is összeszedtem mindig, és versenyekre is jártam. Anyámék szerint jó agyam volt a kémiához, és könnyedén tudtam követni mit mivel szabad, és nem szabad keverni. Szerettem is csinálni, és végtelenül egyszerűnek tűnt a dolog, de ahogy elnéztem, másoknak nem. Ezen az irányon mentem tovább, és a középiskola is jó eredménnyel és pár sikeres versennyel zárult, jó voltam de nem a legjobb. A legjobb eredményem az országos harmadik lett. Elégedett voltam ezzel, mert azt mutatta hogy csak ketten tudtak elém vágni, ami azért nem olyan kis szó. Később, amikor befejeztem az iskolát, nem tudom mi vezérelte a kezem, egy katonai iskolába adtam be a jelentkezésem, ahol hivatásosokat is képeztek, nem csak háttérmunkásokat, és sok közös óránk volt, így voltak kellemetlen élményeim, és kék-zöld foltjaim az edzések után. Bár nem panaszkodhattam, egyrészt mert én akartam ezt magamnak, másfelől meg ugye nem volt kinek. Itt bajtársiasság van, nem barátság, legalábbis sokáig nem néztek rám jó szemmel, csak mert nő vagyok. Mondjuk ez ott megszokott dolog volt, kevés nő járt oda és hát azt hitték minden lány olyan kis törékeny hercegkisasszony, amolyan apuci szemefénye, és hát fájt nekik hogy nem mindenki az. A kötelező kiképzésen túl, a kiemelkedő kémiai eredményeim miatt kivettek a sorkatonák közül, és a technikai részlegen kezdtem el tanulni és ott is maradtam a későbbiekben is, nagy nehezen sikerült beilleszkednem, és elérni hogy elismerjék a tudásom, ami megvan annak ellenére hogy nem vagyok pasi. Bár akadt valaki azért aki állandó kihívást jelentett, egy másik mérnök Loyd. Tipikusan az a pasi aki azt hitte magáról, hogy jobb mint én vagyok, noha párszor elért eredményekkel lett bebizonyítva a téves elmélete, de nem érdekelt, nem foglalkoztam vele, csak visszavágtam. Nem volt életem szerelme, és semmi romantikus dolog nem történt közöttünk, ami rendjén is van. 4 és fél, talán öt évet töltöttem itt kellemes társaságban, amikor volt egy hatalmas vezérkari veszekedés, és sok embert elküldtek a hadsereg kötelékéből, engem mondjuk nem, de az új vezetőséggel lehetetlen volt együtt dolgozni, így fél évre rá kiléptem magamtól. Furcsa módon, egyetlen ember köszönt el, akitől a legkevésbé vártam volna. Loyd. Furcsa érzés volt, de talán egy kicsit úgy éreztem hogy hiányozni fog, amikor elmentem. Ezután nem mentem haza, hanem vidékre költöztem egy kisvárosba, és vettem egy lovat, mindig is akartam lovagolni csak sosem volt rá lehetőségem vagy időm, most mindkettő megadatott és ki is használtam. A közelben lévő lovasfarmra vittem a lovat hogy ott bértartom majd, és valahogy ott is ragadtam. A tulajdonosok nagyon aranyos lányok, felajánlották hogy lakhatok a házban is valami nem nagy összeg fejében és mivel nagyjából senkim nem volt, elfogadtam az ajánlatot, és ott kezdtem el élni, és lovagolni. Persze a hobbim a munkám maradt és már kitaláltam pár hasznos kis cuccot, meg kencét ami segíthet nekik.

Ennyi a történetem, nem olyan különleges vagy nagy dolog, így most a farmon élek, és próbálom magam hasznossá tenni, kellemes kitérőket teszek Laylaval a lovammal, és van amikor csak hagyom hadd legeljen, én meg a fűben heverészek és várom hogy megszálljon az ihlet, vagy csak álmodozok egy sort, mennyivel egyszerűbb az életem, de azért néha hiányzik is. A megszokott fegyelem, és talán talán Ő is. De csak talán.

...............

Layla
...............

...............

Ló neve:Layla
Fajtája: Arab telivér
Kora:4 éves
Nem:Kanca
Idomított: Igen
Bértartott: Saját ló, de a farmon lakik a többiekkel.
Egyéb: Layla egy csodálatos barátságos ló, nem csak Shati lovagolhat rajta hanem megengedte hogy ha nincs épp szabad ló akkor Layla is részt vesz az akadémiai életben, rajta is lovagolhatnak. Kedves szelíd természete miatt, kezdőknek is ajánlani szokták a vele való lovaglást és ismerkedést, de a gazdája maga is gyakran lovagol ki vele, aztán együtt lustulnak valahol a fűben.

Démon
Hozzászólások száma :
210
Tárgy: Re: Rakshata Clovis MT-re   Szer. Jan. 15, 2014 6:54 pm

Kieran A. Lacross
...............

...............

Bevezető
...............
Teljes név:Kieran Armand Lacross
Becenév:Kieran. Semmiféle más formában nem lehet becézni!
Születésnap:1985. május 6. Seaton
Kor:28
Nem:Férfi vagyok, nem látod?
Nemi beállítódás:Biszexuális, és akkor mivan?
Lótulajdonos: Nem, mégcsak az kellene…
Foglalkozás: Klub tulajdonos( Club Shion tulaja, éjszakai bár)

...............

Személyleírás
...............
Szeme:Szürke, mint a viharos égbolt, és minden csak nem vidám és kedves. Igazán közelről csak akkor láthatod, ha alattam fekszel valamilyen formában. Akár halott is lehetsz….
Haja:Rövid, göndör haja van, éppenhogy a tarkóját verdesi
Érdekesség:Egy sárkány alakú tetoválás a jobb felkaromon, különben is elég érdekes vagyok én egymagamban is…
Alkata:Izmos, kidolgozott, de nem az ronda testépítőfajta, na azt soha. Inkább arányos, kecses vagyok, szélesebb mellkassal, mégis keskeny csípővel, igazán nincs miért panaszkodnom….
Ruházat:Tulajdonképpen mindegy. Minden jól áll, az öltönytől kezdve a sportos cuccokon, a vadabb bőrszerkóig minden. Általában a kényelem és a minőség az első amit megnézek, de színben pl teljesen mindegy, szíveseb hordok feketét, sötétkékek, zöldet is akár, a sárga minden árnyalatától irtózom, ami ilyen szembántó neonos, na meg a rózsaszín. Na, azzal ki lehet kergetni a világból. Hacsak tehetem, kényelmes farmerben jelenek meg, és ingben.

...............

Egyéni tulajdonságok
...............
Jellem: Egy kedves ártalmatlan kiscica vagyok csupán…
Igazi ragadozó, az inkább. Tudod, engem nem érdekel ki vagy, és mit akarsz, ha tetszel megkaplak, akár akarod akár nem. Mit képzeltél? Hogy olyan alak vagyok akinek ellent lehet mondani? Hát nem! Nagyon nem, ezt jó a már most megjegyzed, velem nem érdemes ujjat húzni. Tudok dorombolni, de perverzebbnek kell lenned mint én vagyok, ez lássuk be, neked nem menne. Határozott elképzelésem van a világról, és bár sokszor tűnök flegmának van bennem felelősségtudat, főleg a saját életem iránt. Megvédem magam amíg erőmből futja, ez az enyém, senkinek semmi köze hozzá. Eléggé vérszomjas, bosszúálló, mazochista és perverz vagyok. Elég ennyi? Jah még annyit, hogy a megnyerő mosolyomnak, és a tökéletes udvarias úriember látszatomnak, nehezen állnak ellen, neked sem sikerül igaz?
Szokásai, hobbik: Dohányzok, mert miért ne? És csakis tisztán vagyok hajlandó meginni a whiskeyt. A hobbim a perverzióm kiélése, egyébként senkinek semmi köze hozzá, hogy mit művelek szabadidőmben. Domináns szexpartner vagyok, mindenki számára, aki rám vágyik, de… harapok.
Szereti/nem szereti:Uralkodni, a minőségi dolgokat, a perverz dolgokat, olvasni is szeretek, kényelmesen intézni otthonról az ügyeimet, a lasagne-t, a kávét és a bort, a reggeli újságomat elolvasni, na meg persze Nate-t// a hisztit, a kezdő partnereket, a mexikói kajákat, a gránátalmát, a fejetlenségek, és pontatlanságot
Életcélok:A legjobbnak maradni, és sikeres üzletemberként üzemeltetni tovább a Shiont.

...............

Élettörténete
...............

„Ami nekem a kezdet csupán…”
Tulajdonképpen mit mondhatnék? Mit szeretnél, hogyan kezdjem a mesém, mint David nyavalyás Copperfield? Megszülettem, felcseperedtem… vagy meséljem el, azt ami igazán számít, azt ami most vagyok? Ch, tulajdonképpen mindegy, ránézésére is láthatod hogy elmúltam már húszéves, méghozzá nyolc teljes évvel, de ebből visszatagadhatok párat, hiába, a szerencsés adottságok… Mit mondhatnék, anyámék nem különösebben vártak a világra, de nem számít, akkor is idekerültem. Talán jó gyerek lehettem valamikor, nem tudom, csak azt hogy ez volt az ami sohasem tetszett, és ami sohasem akartam lenni. Fater tisztességes ember volt, talán valami középvezető, igazából olyan hamar megmurdált, hogy nem is emlékszem tisztán rá. Kettesben éltem anyámmal, aki nevelni akart, de nagyon nem tudott, mert sosem volt otthon. Dolgozott, hogy nekem jó legyen, ami szép dolog, és tisztelem is érte anyámat, de nekem nem erre lett volna akkor szükségem. Meg is látszik. Na mindegy. Az iskolai évek sorra tűnnek el, annyira nem tartottam sosem fontosnak, hogy emlékezzek. A tanulmányaim kezdetben nem voltak rosszak, inkább szörnyűek. Nem érdekelt, és nem kötött le, és mindent csináltam iskola helyett csak épp órára nem jártam, ez a középiskolával lett más, ahol láttam hogy van értelme annak, amit tanítanak, és elkezdtem odafigyelni. Számomra is meglepő hogy milyen könnyen ment, és onnantól kezdve javultak a jegyeim, de a magatartásom, hát mindig hagyott kivánni valót maga után. Ahogy javultak az eredményeim, a szám is úgy nyílt ki, és nem egy megrovót kaptam, na meg nem kevés verekedésbe keveredtem bele, néha akarva, de néha csak úgy. Nem tartottam fontosnak hogy oka legyen, ami kellett, és meg akartam szerezni, annak megtaláltam a módját, hogy vagy így vagy úgy de mindenképpen az enyém lehessen. Azt hiszem, itt kezdődött el a mánia, hogy nekem minden kell, és azt a mindent, meg is fogok kapni. Így vagy úgy.
„Miért legyek a mennyben második, ha lehetek a pokolban első…”
Nagyjából ezzel az idézettel tudnám jellemezni a középiskola hátramaradó részét, valamint az egyetem első pár évét. Tulajdonképpen nem is egyetem volt az, hanem inkább ilyen két éves képzés, de az elég durva volt. Két éven át, napi nyolc órával, üzleti iskola, de mit mondhatnék, megérte. Ott is elsőnek kellett lennem, nem azért mert muszáj volt, inkább csak mert én így akartam, és még magamat is kényszerítettem sokszor, hogy bemenjek órára, és ott maradjak. Szánalmas két év volt, enni és aludni jártam haza, de mostanra már… Kellemetlen rossz. A vizsga után, elmentem szórakozni, természetesen belekeveredtem a legnagyobb balhéba amibe csak lehetett, pia, nők és drog… Itt kezdődött mindent, és bár magam nem szívesen élek ilyen szereken, mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül adom el másoknak. Végül is, meg lehet élni a rossz dolgokból is, csak ésszel kell csinálni, abból meg ugye nem kevés akad. Beképzelt lennék? Ugyan, dehogy csak ismerem magam, úgy ahogyan senki más. Az eddig eltelt időszak években is mérhető, ugyanis itt már 24 éves voltam, ekkor kezdtem el terjeszkedni, és megalapítani a saját kis vállalkozásom. A suliba ugye belémverték ehhez mi kell, a sok pénzen kívül, de azt meg a piszkos ügyleteimmel könnyedén tudtam szerezni, és így nagy nehezen megszületett a Club Shion.
„Élni tudni kell, a többi senkit nem érdekel….”
Hát igen. Élni tudni kell, főleg úgy, ahogyan sokan nem tudnak. A piszkos ügyek és a vlub mára már a részemmé vált, tulajdonképpen ezt dolgozom, ezzel vagyok elfoglalva mindig. Nappal a clubb, este pedig a dílerkedés, de nem kicsiben ám. Nagyban, mint mindig. Ez egyik ilyen este volt, amikor találkoztam egy különös alakkal, aki szinte biztos hogy akkoriban nem töltötte be a tizennyolcat sem, de mit bántam én, jó vevőnek tűnt. Aztán mikor közelebb kerültem hozzá, több eladás, és némi beszélgetés, rájöttem, hogy nem csak eladni akarok neki, őt magát akarom magam mellett. Sosem voltam válogatós nők vagy férfiak terén, aki megtetszett nekem, azt meg is kaptam előbb utóbb, legyen az nő vagy férfi. Nem tudtak ellenállni nekem, ahogyan ő sem. Eleinte félt, nem tudom mitől, tőlem, a helyzettől, a csúnya gonosz élettől, de végül az enyém lett, és valahogy nem bírom megunni. A mai napig sem. Erős kézzel kell persze fogni, de… a franc se tudja, talán én is vágyom arra, hogy valakivel törődjek, és erre tökéletesen megfelel, és neki sincs kifogása ellene. Elmehetne, ha annyira nagyon akarna, de amíg marad… addig én vagyok az úr. Na szóval, most hogy ezt is tudod már, én mentem, várnak rám máshol….

...............

Démon
Hozzászólások száma :
210
Tárgy: Re: Rakshata Clovis MT-re   Szer. Jan. 15, 2014 6:55 pm

Loyd Steele
...............

...............

Bevezető
...............
Teljes név: Loyd Steele
Becenév: Loyd, minden mást utálok
Születésnap: USA/1983.08.20.
Kor: 29
Nem: férfi
Nemi beállítódás: hetero
Lótulajdonos: Nem
Foglalkozás: Vegyészkémikus

...............

Személyleírás
...............
Szeme: Szürke szemeim ellenére a tekintetem nem hideg, kifejezetten barátságosan tudok nézni, persze ez egyből megváltozik, ha dühös leszek.
Haja: Nem teljesen rövid, de nem is hosszú, inkább laza hatást keltenek melegbarna tincseim.
Érdekesség: -
Alkata: Magas, kisportolt testalkatú vagyok és nem csak azért, mert szeretek sportolni, hanem, mert a hadseregben megfelelő kiképzést kaptam, amit soha nem lógtam el, bármennyire fárasztó volt, kifejezetten élveztem. Ahogyan most is élvezem ennek látható jeleit, a kidolgozott izmaimat.
Ruházat: Bármilyen ruhában jól érzem magam, a lazább, sportosabb cuccokat kedvelem leginkább, de akad a szekrényemben öltöny is. Ha úgy kívánja az alkalom, gond nélkül magamra öltöm és lecserélem a kedvenc farmer, póló, bakancs összeállítást. Nem bánom, ha a ruhám márkás darab, de a legfontosabb az igényesség, még munka közben a kémcsövek között sem szeretek kinyúlt pólóban lenni.

...............

Egyéni tulajdonságok
...............
Jellem: Nem vagyok egy egyszerű eset, az biztos. Szeretem, ha minden úgy van, ahogy én akarom, persze ez nem mindig lehetséges, olyankor elég dühös tudok lenni. A hangulatom változó, ettől függ, milyen vagyok az emberekkel. Néha jó társaság vagyok és kimondottan szeretek a középpontban lenni, tudok barátságos is lenni, de az ellenkezője is. Olyankor nem élvezetes a közelemben lenni, ha valaki feldühít, nem kímélem, rendesen tudok dühöngeni, bár meglenne az erőm a verekedéshez, abba csak akkor megyek bele, ha nem tudom máshogy megoldani a dolgot. Hiába vagyok a hadsereg tagja, vagyis csak voltam, az erőszakot nem szeretem, főleg, ha nincs célja. Azt, hogy férfiként milyen vagyok, a volt nőimtől kellene megkérdezni, akadnak szép számmal, bár olyan, aki igazán ismert, alig van köztük. Gondolom elviselhető vagyok, kompromisszumképes meg ilyesmi, de azért ott is szeretem erőltetni az akaratom, amíg lehet. Ha nem, akkor jön a köztes megoldás, mert a női hisztit egyáltalán nem bírom. Attól menekülök, meg az illetőtől is. Szerintem mindent meg lehet beszélni normálisan is. Aki romantikus pasira vágyik, ne engem válasszon, mert kiver tőle az ideg. Nem vagyok az a nyálas típus. Persze ez nem zárja ki a gyengédséget, de nálam itt be is zárul a kör. Senkinek nem fogom kinyalni a… szóval azt a bizonyos testrészét, az valahogy nem én lennék. Mások szerint túlzottan rámenős vagyok, én erre azt mondom, hogy megszerzem, amit akarok. Beképzelt lennék? Na és? Tudod mi nem érdekel? A véleményed.
Szokásai, hobbik: A hobbim a munkám, ez teljesen kitölti az időmet, ha mégis van egy kis szabadidőm, akkor sportolni szeretek, az extrém sportok sem állnak tőlem távol.
Szereti/nem szereti: csoki minden mennyiségben, zenét hallgatni egész nap, a munkám / ha siettetnek, koránkelés, értetlenség
Életcélok: Szakmai sikerek és… hát igen, a szerelem.

...............

Élettörténete
...............

Jön a szokásos unalmas történet. Ez a rész a legtöbb embernél egyforma. Család, barátok, suli, munka… Unalom az egész…Na de fussunk rajta végig gyorsan. Újgazdag családban születtem, egy testvérem van, méghozzá egy húgom. Én vagyok az ő nagy és erős bátyja. Egyáltalán nem bántam, nem voltam rá féltékeny akkor sem, amikor őt babusgatták és ez így van most is. Gyakran védelmezem, ha kell, ebben persze nem mindig egyezik a véleményünk, de ő nekem még mindig a kicsi húgom, akire vigyázni kell. A suli nem volt egy nagy szám, már akkor is olyan voltam, hogy ami érdekelt, az nagyon, ami meg nem, azzal nem is foglalkoztam. A gimiben azt sem tudtam szinte, hogy milyen óráim vannak, engem csak a biosz meg a kémia érdekelt. El tudtam szórakozni a kísérletekkel, néha még suli után is bekönyörögtem magam a kémia szertárba vagy ha éppen nem ott voltam, akkor a focipályán. Ez a két dolog határozta meg az életem már akkor. A többieknek nem nagyon tetszett, hogy annyira értem a dolgom, hogy néha a tanár engem hívott ki a táblához magyarázni, ha ő már nem bírt a sok hülyével… Már akkor sem érdekelt mások véleménye és ez most is így van. A többi tárgy viszont mintha nem is létezett volna. Ennek ellenére egészen jól érettségiztem, néha én sem értem, hogyan csináltam. Gimi után jött a nagy kérdés, hogy merre tovább. Hol lehet sportolni és a kémiai tudásomat is kamatoztatni? Hát naná, hogy a hadseregben. Egyből fel is vették… Én meg élveztem az egészet. Nem részesültem olyan kemény kiképzésben, mint akik szószerint részvesznek egy lehetséges harcban, hiszen engem a háttérmunka érdekelt a jobban, meg persze nem utolsósorban jól jött egy lelkes kémikus, de elengedhetetlen volt pár erőnléti edzés, aminek kézségesen alávetettem magam. Néha szorgalomból is. A csajok nem igazán érdekeltek, bevett szokásom volt, ami abból állt, hogy felszedni, használni, kielégülni, taxit hívni neki. Volt pár barátnőm, de alkalmi partnerekből sokkal több. Velük meg nem osztottam meg az ágyam. Az utóbbi időben pedig csak ilyenből jutott ki, ugyanis nem sokan tudnak alkalmazkodni a hadsereg által előírt életvitelhez és időbeosztáshoz. Különösebben nem is zavart a dolog, az egyéjszakások pont megfeleltek és nem is volt olyan lány a közelemben, aki bejött volna. Egyet kivéve. Rakshata. Még a neve is különleges, de a lány… Jó persze be nem vallottam volna, hogy bejön, szerintem nem is sejtette, mert egészséges rivalizálás volt köztünk mindig is. Na jó, talán inkább martuk egymást, ez helyénvalóbb kifejezés. Azt hitte, hogy jobb nálam, én meg persze a saját igazam erőltettem. Nehogy már egy csaj legyen jobb kémikus. Aztán egyszer ennek is, mint minden jónak, vége szakadt. Igazából fogalmam sem volt, hogy miért, de Rakshata otthagyta a hadsereget és elköltözött, fogalmam sem volt, hogy hová. Magamnak is nehezen vallottam be, hogy hiányozni fog és nem is tévedtem, ráfoghatnám, hogy azért fura minden, mert nincs kit piszkálni, de ez közel nem igaz. A lány piszkálja a fantáziámat, de ő nagyon. Szerintem megleptem, amikor elbúcsúztam tőle, de ezt nem hagyhattam ki. Közhely és egyben röhej is, de üresek voltak a napjaim nélküle. Már a munka sem ment úgy, untam mindent, hiába szerettem, amit csinálok. Döntöttem. Aki a hadsereg tagja, annak nem nehéz kideríteni egy másik ember hollétét. Gondolkodás nélkül kiléptem, fogtam a cuccom és már úton is voltam egy város felé, amiről csak annyit tudtam, hogy jelenleg itt él az a lány, aki nekem kell.

...............

Démon
Hozzászólások száma :
210
Tárgy: Re: Rakshata Clovis MT-re   Szer. Jan. 15, 2014 6:56 pm

Brandon Glenn
...............

...............

Bevezető
...............
Teljes név: Brandon Glenn
Becenév: Bran
Születésnap: 1988.08.18./USA-New York
Kor: 24
Nem: férfi
Nemi beállítódás: biszexuális
Lótulajdonos: Nem
Foglalkozás: díler

...............

Személyleírás
...............
Szeme: Kék szemem, hideg tekintetem szinte zavarba ejtő, úgy tudok nézni másokat, hogy szinte könnyedén levetkőztetem egyetlen pillantással.
Haja: Hosszú, sötét hajam régóta növesztem, magasról teszek mások véleményére, aki szerint túlzás, az csak irigy. Néha oldalt felnyírom, néha hagyom megnőni, mindig azt csinálom, amihez kedvem van.
Érdekesség: Tetoválások díszítik a testem, még közel sem annyi, mint szeretném, de rajta vagyok az ügyön. Két piercingem is van, azokkal viszont bőven beérem. Sminkelni is szoktam néha, ha éppen ahhoz van kedvem. Persze nem viszem túlzásba, de a szemem elég gyakran kihúzom.
Alkata: Magas vagyok, vékony testalkatú, de nem zavar. Ha akarnék, fel tudnék szedni magamra egy kis izmot, de az nem én lennék. Ki nem állhatom a kigyúrt állatokat.
Ruházat: Az öltözködésemre is az egyediség jellemző, nem vagyok hajlandó bármit felvenni. Azokat szeretem, amik márkásak és biztos nem találom magam szembe velük az utcán. A fekete dominál a ruháim között, szeretem a bőr és a lakk dolgokat is, az egyedi bakancsokról nem is beszélve. Kiegészítő nem mindig van rajtam, az is hangulat kérdése. Alapjában azt hiszem, mindegy is, hogy mi van rajtam. Az embereknek már alapból tátva marad a szájuk tőlem. Gyakran szerintem meg sem nézik, mi van rajtam, elég az összhatás és a fenyegető tekintet.

...............

Egyéni tulajdonságok
...............
Jellem: Önző, akaratos, türelmetlen, irányítani akaró, uralkodó. Ezek írják le legjobban, hogy milyen is vagyok valójában. Másokkal szemben teljesen érdektelen vagyok, amíg nem húzzák keresztül a számításaim, addig nem érdekelnek, de ha valaki beleüti magát a dolgomba, az nagyon megbánja. Szeretem, ha mindig az történik, amit én akarok. Persze ki ne szeretné? A gond csak az, hogy én ezért mindent meg is teszek, az eszköz teljesen mindegy. Szeretek másokat használni és kihasználni. Az érdekeimnek megfelelően használom, ha megunom, eldobom. Nem vagyok az a szerelmes típus, romantikus meg főleg, nekem a kapcsolat az ágyban kezdődik és ott is fejeződik be, az is főleg pasikkal. Nem akarok függeni senkitől, azt szeretem, ha mindenki tőlem függ. Irányításmániás lennék? Talán, de nekem ez így jó. Utálom, ha valaki rám akarja erőszakolni az akartatát, olyankor gondolkodás nélkül ütök, fordítva meg elvárom, hogy mindenki úgy cselekedjen, ahogy nekem tetszik. Alapból sem vagyok egy türelmes alak, amit akarok, azt azonnal akarom. Ja és még valami. Nálam a vanília nem nyerő, én a bdsm-re szavazok.
Szokásai, hobbik: Nem igazán van szabadidőm, így hobbim sincs. Járom a bulikat, az ismert szórakozóhelyeket, de nem azért, hogy szórakozzak, nekem ez üzlet. Talán az egyetlen különleges szokásom a bdsm, ez azért nem mindennapi.
Szereti/nem szereti: bdsm, Keith, csokis sütik/mazsola, ha irányítani akarnak, hisztis csajok
Életcélok: Szeretnék még gazdagabb lenni, nagyobb üzleteket lebonyolítani. Már így is a legjobb dílerek közé tartozom, bár ez elég sajátos, dolog, hogy ki számít a legjobbnak. Hatalmat akarok. A legfontosabb pedig, hogy meg kell szereznem valakit, akit már régóta kinéztem magamnak. Ő pedig nem más, mint a haverom, Keith.

...............

Élettörténete
...............

A történetem teljesen olyan, mint másé. Legalábbis az eleje. Nem születtem gazdag családban, normális körülmények között nevelkedtem, egy testvérem van. Semmi különös nincs ebben eddig. A suliban is jó voltam, igyekeztem minden elvárásnak megfelelni. Ez viszont elég fárasztó. Meg is untam hamar, amint kezdtem önállóbb lenni. Utáltam, hogy mindenkinek megvan mindene, a legmenőbb cuccokkal járnak suliba, sőt a gimiben olyan is volt, aki motorral vagy akár autóval járt. Ehhez képest nekem végig egy táskám volt, még azt sem tudtam lecserélni, egyszerűen nem engedhettük meg magunknak, hogy újat vegyünk, pedig az csak egy táska. Szóval valahol itt tartottam, amikor elegem lett. Letettem az érettségit, még egyetemre is jártam, de amikor nem tudtam előteremteni a tandíjat, lépnem kellett. Igen, árultam a testem. Persze nem úgy, mint a legtöbben, csak egy idősebb nőnek tettem a kedvére, jó sok pénzért, de nem bírtam sokáig. Undorodtam magamtól, úgy éreztem, képtelen leszek bármikor is normális kapcsolatot kialakítani ezekután. Csak egy testet láttam a tükörben, amit eladtam. A drogokhoz menekültem, kifejezetten élveztem, ahogy szétárad bennem és könnyűnek éreztem magam, semmi sem számított. A jóhoz vagy ahhoz, amit annak hiszünk, könnyű hozzászokni. Nem csak ez a jó benne. Ha jól csinálod, nagyon sok pénzt lehet vele keresni. Nekem pont ez kellett. Eleinte még túl óvatos voltam, de ez hamar változott. Már nagyban játszom. Nagyon sok drogost én látok el az anyaggal, akik ezért hajlandóak szemtelenül sok pénzt fizetni. A pénz kérdése megoldódott, de a magánélet… Ami azt illeti, teljesen elvesztem. Az már nyílt titok volt még a család előtt is, hogy nem kimondottan csak a csajok érdekelnek. Nem meglepő az oka, de azt csak én tudom. Szóval egyre inkább a pasikhoz vonzódtam, de ez a vonzalom sem volt nevezhető normális kapcsolatnak. Az egész ott kezdődött, hogy anyagot vett tőlem egy srác, Keith. Korábban is volt már dolgom pasikkal, de ő más volt. Birtokolni akartam az első pillanattól. Állítólag minden ilyen nem normális vágynak megvan az oka, én arra az időre vezetem vissza, amikor eladtam a testem. Azt akartam, hogy Keith csak az enyém legyen. Persze neki erről fogalma sem volt, hiszen barátok vagyunk, szerintem eszébe sem jutott, hogy nekem nem éppen ilyen gondolataim vannak vele kapcsolatban. Mondhatjuk úgy is, hogy sokkal többet akarok tőle. Már majdnem rávettem magam, hogy megmondjam neki, hiszen nem vagyok éppen félős, sem szégyenlős, de Keith túlságosan kell nekem ahhoz, hogy ezt elkapkodjam, de aztán történt valami. Nem éppen nézték jó szemmel már a barátságunkat sem, így aztán a családja száműzte valahova vidékre, a pokolon túlra. Nem tartott túl sokáig, amíg kiderítettem, hogy hova, de az már nem ment ilyen gyorsan, amíg eldöntöttem, hogy utána megyek. Hát így kerültem ide.

...............

Tárgy: Re: Rakshata Clovis MT-re   

Vissza az elejére Go down

Rakshata Clovis MT-re

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal