Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
új hozzászólások
» Mért húzza szét?
Yesterday at 2:20 pm by Alec Nyrani

» Ian szd ar
Yesterday at 2:10 pm by Alec Nyrani

» Valamicsoda
Yesterday at 2:08 pm by Alec Nyrani

» Leonard V anc
Yesterday at 1:54 pm by Alec Nyrani

» Lopkodások Silről
Vas. Szept. 10, 2017 8:44 pm by Alec Nyrani

» Akármi kód miritől
Pént. Szept. 08, 2017 9:02 pm by Alec Nyrani

» Paris szd
Kedd Szept. 05, 2017 2:51 pm by Alec Nyrani

» Milo das
Hétf. Szept. 04, 2017 12:05 am by Alec Nyrani

» Valda szd AR
Vas. Szept. 03, 2017 2:52 am by Alec Nyrani

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Statistics
Összesen 27 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lyla Collins

Jelenleg összesen 1143 hozzászólás olvasható. in 309 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Sebastian Matthew Lacross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
210
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Sebastian Matthew Lacross   Vas. Nov. 17, 2013 4:01 am

kor: 32 éves|| faj: ember|| rang: Vadász|| foglalkozás: Fejvadász||pb: Luke Evans

Személyiség & Megjelenés  

Személyiség:  Katona. Tipikusan katona, ha mondhatom így, hiszen a mindennapjait a szigorú fegyelem, és rendszeresség  jellemzi, és mindennek megvan az ideje. Határozott, biztos kezű férfi, teljes mértékben ura a saját életének, és ha valamit eltökélt, akkor azt egy pitbull elszántságával viszi véghez, erőt és időt nem sajnálva. Nem ismeri a lehetetlen szó jelentését, és minden lehetséges módot megtalál a céljai érdekében. Hogy mik ezek a célok? Az összes nyomorult vérállat kiírtása a világból. Nagyon szilárdan hisz benne, hogy ezek a lények a gonosz teremtményei, és nincs helyük a keresztény világban, és az hogy ő alakváltókra vadászik, mintegy isteni hivatás. Legalábbis ezzel magyarázza hogy lemossa a vért a kezeiről. Igazából azonban köze nincs istenhez, sokkal inkább a saját belső elkeseredettsége teszi, hiszen alakváltók ölték meg a feleségét és két szép gyermekét. Egy kis horda volt, farkasok. Hat farkas, ebből már négy halott, a maradék kettőre vadászik még, de nem bánja ha más is közbeesik, alakváltó, macska, kutya, madár vagy akármi neki egyre megy, jobb ha halott. A vámpírokkal kapcsolatban is ezt érzi, hiába élnek már legálisan.  A katonás életrendje része a kétféle harcművészeti tudás, és napi több órás edzés, valamint majdnem mindenféle lőfegyverrel képes boldogulni, némelyikre van, némelyikre nincs engedélye. Saját tulajdonát, két Beretta képzi.

Megjelenés: Nem magas, tökéletesen átlagos a magassága, ki sem lóg a tömegből, de el sem veszik az emberek között. Teste arányos, kidolgozott, olyan akin látszik hogy naponta órákat foglalkozik a testével, de számtalan heg, karcolás, és egyéb nyomok díszítik a testét. Tetoválása is akad, bár nem sok.  Kellően hajlékony és mozgékony, szívós és kitartó. Jó erőben van, emberhez képest. Szemei világoskékek, haja meg már mindenféle színű volt, most éppen rövid, közepes barna.  jobb kezén egyetlen gyűrűt hord. A jegygyűrűjét.
Előtörténet

„Lángok. Hőség. Tűzvihar. Narancs szín őrület, sikolyok a tehetlenség hiábavaló ordítása. A tartógerenda reccsenése, ahogy beszakad, és a lángok örvénybe csapnak át, ahogy a gerenda felveri a sziporkákat, és még nagyobb hőt generál. Egy álomszerű kép, egy vörös hajú tündérről, Ophelia… édes Ophelia… Két kis alak a nő mellett, aztán még egy reccsenés, a tető, a leszakadó hang és a sikolyok…”
Izzadságban úszva rúgom le a takarót és ülök fel az ágyamban, de csend van. Körülöttem a szobában, és odakint is, sehol semmi nesz… A kezemre pillantok, benne az egyik Beretta amit a párna alatt tartok. Mikor is húztam elő onnan? És kit akartam lelőni? Lerakom a fegyvert és megdörzsölöm az arcom. Hány éve is már? Lassan négy, hogy elveszítettem mindent. A házam, a feleségem, a gyermekeim… És kik tették mindezt? Szörnyetegek. Alakváltók, egy farkasfalka. Összeszorulnak a kezeim ahogy eszembe jut, a hat fős kompániából már csak kettő van életben, négyből már filét csináltam.  Felkelek, már úgysem tudnék visszaaludni. A fürdőben megmosom az arcom, és megtámaszkodom a mosdó peremén, nem itt kellene lennem, nem vadásznom kellene, hanem a leszerelés után a jól megérdemelt szabad életem kéne élnem a családommal. Ehelyett hol vagyok? Egy istenverte városban, ami hemzseg a szörnyekben. A hátam közepése sem kívánom az egészet, de még kettő van, még két farkasbundát akarok. Ophelia… még mindig magam előtt látom a mosolyát, és hogy mennyire szeretett engem, egy olyan embert aki tán meg sem érdemelte egy ilyen értékes asszony szerelmét. És a fiaim. David és Lucas… most lennének iskolás korúak… Ehelyett hat lábban a föld alatt nyugszanak. Én viszont nagyon is élek, és minden porcikám a bosszúért kiált. Megrázom a fejem, elűzöm a gondolataimat, és gyorsan lezuhanyozok, aztán könnyű nadrágot és atlétát veszek fel, hogy megkezdjem a kora reggeli edzést, hiszen aludni aligha tudnék ezek után. Kimegyek a ház mögötti garázsba, amit átalakítottam gyakorlópályának, és tatamit terítettem le az egész helységben. Szertartásosan kint hagyom a papucsom a szőnyeg szélén, és leülök a közepére, hogy meditálással indítsam az egész gyakorlást. A jó fizikumhoz, jó szellemi egészség is kell, és csak akkor tud összhangban mozogni a test a lélekkel, ha megfelelően vannak összehangolva. A meditatív állapotot elérve, izmaim is ellazulnak, és lassan felállok, hogy nekifogjak a nyújtásnak. Maga az edzés, amit én állítottam össze saját magam számára, két óra múlva ér véget, amikor leizzadva kellemes sajgással a tagjaimban indulok el vissza, hogy reggelizzek, és folytassam tovább a hajtóvadászatot, ami ebbe a városba vezérelt. A konyhába belépve az üzenetrögzítőmet nézem meg, két üzenetem is van. Az egyik üzenet az egyik régi ismerősömtől van, aki nosztalgiázni szeretne, kapásból kitörlöm. A másik azonban mindössze egy helyet és időpontot jelöl meg, amit gyanakodva fogadok. Mi lehet benne a csapda? Ki a telefonáló egyáltalán?Miért kellene hinnem neki?  Mezítláb, trikóban teszek fel főni egy kávét, és közben egyre másra gyártom az elméleteket, hogy ki és mit akar tőlem.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Drew Sebastian Tyler
» Chulyin kapcsolati hálója
» Előtörténet (Matthew D. Blackfire)