Azgard, menedék a világok között

Átkozottak menedéke, avagy ide fuss ha nincs hova...

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Lash hidden2
by Alec Nyrani Pént. Feb. 16, 2018 7:08 pm

» Gareth szd
by Alec Nyrani Kedd Jan. 23, 2018 7:35 pm

» Arman szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 3:21 am

» Keisuke szd
by Alec Nyrani Vas. Jan. 07, 2018 12:00 am

» April szd
by Alec Nyrani Hétf. Jan. 01, 2018 7:38 pm

» Skype kari naplók
by Alec Nyrani Hétf. Dec. 25, 2017 7:13 pm

» Koukaju mar
by Alec Nyrani Szomb. Dec. 16, 2017 10:29 pm

» Ethan sil
by Alec Nyrani Szer. Dec. 13, 2017 12:49 am

» Jamie diaries
by Alec Nyrani Csüt. Nov. 30, 2017 9:48 pm

A hónap reagolói
Alec Nyrani

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Okt. 29, 2013 11:12 am-kor volt itt.

Share | 

Euron post

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Démon
Hozzászólások száma :
205
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Euron post   Kedd Szept. 11, 2012 10:43 pm

Látom magam előtt azt a nőt, mint valami buja, kéjsóvár bűnös látomás, de akkor is kívánom. Mint már megannyiszor most is a hajóm fedélzetén vagyunk, a kormánykerék mögött állok mikor megjelenik, és mint egy látomás suhan át a hajón, de mégis szinte láthatatlanul. A ruhát ruhának nevezni túlzás lenne amit visel, és azt sem fogja már sokáig. Buja, rosszalkodást jelentő mosolyra húzom a szám, tudom hogy még így is kellően kívánatos vagyok. Hozzám lép, mint egy szellő oly könnyedén, és a hátam mögé kerülve ölel át. Karjai érintése nyomán kellemes, könnyed borzongás jár át, és mint akire mindenre képes, a mellkasomat kezdi el simogatni. Megfordulok hogy a karjaimba zárjam, és bebizonyítsam neki nincs jobb szerető egy félszemű kalóznál, de akkor jeges szél vág végig a hajón, majd leborítva minket a kormánykeréktől, és egy távoli hangot vélek hallani, egy hörgést vagy üvöltést nem tudom, artikulátlan, állatias hang. Keresem a forrását, de eltűnik minden, és magamra maradok.

Kipattan a szemem, és arcomon enyhe elfojtott indulattal nézek az egyik matrózom arcába, aki megrázta a vállam hogy felkeltsen.
- Mi a fene van?! - süvöltöm le a fejét, de aztán elkezd mutogatni az egyik irányba és felfelé hogy menjek fel a fedélzetre. Mondtam már hogy a nyelv nélküli emberek is tudnak hangot kiadni? Igaz csak hörögnek de hang ez is. Morogva felkelek a függőágyamból és felmászok a kis létrán. Elém tárul a tenger és valami szürke sáv a látóhatáron. Azonnal kimegy az álom a szememből, amit már napok óta álmodok, és kiadom a parancsot a kikötésre.
- Az már előttünk a kövespart emberek! Előre tarts, vitorlát bonts, kikötünk! - üvöltöm el magam amolyan módszeresen, és azonmód felkúszok a főárbóc hálós kötélzetén, hogy a kosárból nézhessek körül. Sehol más hajó, remek, nagyon remek, akkor még drága testvéreim nem tudnak jöttömről. Igazán kellemetlen meglepetés leszek nekik... Előre élvezem.

Egy órval később már szilárd talajt érezhetek a lábam alatt, gond nélkül ment a kikötés, mint mindig. Már-már atyai büszkeséggel nézek végig a hajómon, és rajta szolgáló fedélzeten. Eddig egyszer sem hagytak cserben, cserébe persze nem fukarkodom a zsákmánnyal, és elégedettek a matrózaim, az én csendes kis legénységem. Akaratlanul is mosoly kúszik ajkaimra, ravaszkás, ragadozószerű küllemet adva amúgy is karakteres arcomnak. Alig sétálok 100 métert, mikor egy lovast veszek észre, és kezem azonnal a kardomra csusszan, fene tudja kivel lehet dolgom. A lovas közelebb ér, és látom hogy egy katona az, teljesen átlagos páncélban és semmi figyelemreméltó nincs benne, mit akarhat tőlem? Végül nem tesz mást, mint pár lépésre megállítja az állatot, leugrik a nyeregből, és már már ileldelmesen egy levelet nyújt át nekem. Levelet? Mégis ki tudhatta hogy jövök és hogy itt kötök ki? Gyanús, feletébb gyanús ez nekem. Elfogadom a lepecsételt papirost, és a küldönc máris visszaszáll a lóra és távozik. Érdekes... Visszafelé kezdek el sétálni és feltöröm a pecsétét, ami nyilvánvalóvá teszi számomra hogy Deres Starkja akar tőlem valamit.

Kinyitom a levelet, és széles vigyor terül el a képemen mikor elér a tudatomig hogy Eddard Stark halott és a fia próbál uralkodni északon. A kicsi Robb Stark, alig 18 éves suhanc, talán még annyi sincs, és máris észak királyának nevezik. Érdekes módon tőle számítottam a legkevésbé invitálásra. A levél szerint legyek a kövespart északi részén, egy közeli romos kis falu mellett, ahol találkozni akar velem. És mi ebben a csapda? Ki fogadna engem kitörő örömmel? Hát senki. Mégis felkeltette a kíváncsiságom a dolog mit akarhat, így eldöntöm hogy elmegyek a találkozóra. Visszagyalogolok a hajómra, és felveszek valami melegebb holmit, mint ami most van rajtam, és egy fekete bőrszerű kabáttal egészítem ki. Oldalamon kardok és tőr. Kardok igen, mivel két egykezes könnyű karddal harcolok, valyriai acéllal, egy bizonyos szolgálatért cserébe kaptam őket három évvel ezelőtt. Kiadom aparancsot 10 ember jön velem, és rejtőznek el a közelben, észrevétlenül, míg én tárgyalok.

További egy óra múlva már lóháton baktatok a kis falucska rom felé, hogy találkozzam ezzel az északi fiúval. Odaérek, de még senkit nem látok, leszállok hát a lóról és nekitámaszkodok, megsimogatom a nyakát. Az egyik matrózom, Davel kötötte el, és még nem igazán szokott meg engem, de érdekel is? Majd szerzek egy sokkal szebb harci mént. Várakozok, és várakozok, de remélem nem kell sokat, mert van jobb dolgom is mint egy lovat simogatni, miközben királyi audenciára várok....

Euron post

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal